SMOD_Atena

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Atena, 19 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Ja co chwila kupuje jakiegoś kwiatka, tylko paproci nie umiem hodować:( usycha mi badyl jeden.
    Dzień dobry w ogóle. ;)
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A cześć Czekoladko ;)
    Ja kiedyś dawno,dawno temu miałam dużo kwiatków w mieszkaniu i nawet ładnie mi rosły,ale teraz nie mam ani jednego,jakoś tak nie mam już ochoty na kwiatki w domu :p
     
  3. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    :))) Witam mocno trzymam kciuki - Modowanie - trudna to praca :sleepy: uufff
    Co do kwiatka jeżeli masz właśnie tego co na obrazku trzymaj go z daleka od dzieci i kotów cała roślina (Agalomena) zawiera trujące alkaloidy.
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    tak jak czekolada :D
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj :)Dziękuję za kciuki,momentami się przydadzą.Chociaż takie cięższe momenty bywają rzadko i są rekompensowane zadowoleniem większości Graczy,którym staram się pomagać najlepiej jak potrafię :)
    A kwiatków w domu nie mam,jak widzę na szczęście,bo nie znam się w ogóle,kiedyś kupowałam te,które mi się podobały i całkiem możliwe że miałam jakiegoś truciciela :eek:;)
    Krasnalu,kosteczka czekolady dziennie jeszcze nikomu nie zaszkodziła:p
     
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Wpadłam kurze powycierać i podpisać listę obecności;)
    Dwa dni wyjęte z forum,ale nadrobiłam zaległości:)
    Ewunia,wątek mi zamknęli i nie mam gdzie ponarzekać i pospamować:p
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Hej Moniś,dzięki Ci za odkurzenie dobra kobieto ;)
    A za to i na poprawę humorku przyniosłam coś specjalnie dla Ciebie,częstuj się ;)
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 2 grudnia 2014
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    nie ma chętnej, to ja chociaż forumowe zjem :D Mniam :p
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jedz,jedz Krasnalku,smacznego :p;)Jak zabraknie dla Moniki to doniosę ;)
     
  10. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    No spuścić Was na chwilę z oka to przyjdą i słodkości wyjedzą :p :cry:
    A one takie niskokaloryczne i mozna do woli i bez grzechu:music:
    Krasnal a po łapkach chcesz:mad:?? Ścierka w łapę,poodkurzaj to może jedną odstąpię xD
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No widzisz Moniś,tak to jest,kto po wsi chodzi,sam sobie szkodzi czy jakoś tak :p;)
    Ale dobrze,że Krasnal tamte zjadł,bo jeszcze by się zepsuły:p
    Przyniosłam świeżutkie,zjadaj póki czas ;)

    [​IMG]
     
  12. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Ano,chodziłam,chodziłam :cry:musiałam operatora sieci zmienić i pół dnia mnie trzymali,ale załatwione i od 17 stycznia żegnam się
    z Netią,która mnie tyle nerwów kosztowała,że szok a przechodzę pod starą sprawdzoną neostradę ;)
    Czekoladki porywam,bo z tych nerwów kalorii straciłam całe mnóstwo i muszę zapas uzupełnić ;)
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Oj znam ten ból :eek:co prawda ja właśnie z Neostradą miałam problemy,ale jak się te 2 firmy połączyły,to zmieniłam plan taryfowy i teraz mam w pakiecie net i stacjonarny,no i za bardzo nie narzekam.Przerwy się zdarzają,ale rzadko i jak już są jakieś to krótko :D
     
  14. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Te plany taryfowe mają całkiem,całkiem
    Ja przeniosłam net,telefon dodałam TV oraz tel komórkowy i powiem Ci,że mnie mile zaskoczyli:)
    W lutym zawieszę całkowicie tel.stacjonarny więc opłata będzie niska a komórka mi w zupełności wystarczy
    440 min gratis do wszystkich sieci a w sieci za free więc nie wygadam tego choćby nie wiem co ;)
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A no właśnie ja też mogłam taki pakiet "wszystko w jednym" wybrać,ale wolę komórkę na kartę,wtedy wiem że nie przeholuję,a tv to już Mama rządzi,ma tam swój Polsat i ja się nie wtrącam ;)
     
  16. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Ewunia,za darmo dawali to wziełam;)a ja jak do tej pory też byłam na kartę,ale przy mojej częstotliwości rozmów jestem spokojna;)
    chyba,że mnie BP będzie wodziło na pokuszenie a ja nie będę mieć psc ;)
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A no pewnie,jak oferta korzystna to grzech nie skorzystać ;)
     
  18. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Nie znoszę ludzi którzy w życiu nadużywają dwóch przypraw.
    Witaj bogini ;) Mam nadzieję, że Ty dasz sobie spokój z pitraszeniem;)
    Będzie mi trochę brakować Twoich ciętych tekstów ale może się przyzwyczaję :p Zresztą... nie bywam tu na tyle często, bym mógł zakłócać Twój spokój ;) ale czasem może mi się zdarzyć :p

    Pozdrówko i miłego moderowania ;)
    MRT

    PS - musiałem jednak zajrzeć ktoś Ty zacz bo akurat ja się nie domyśliłem ;)
     
  19. -Margo-s-

    -Margo-s- Komisarz forum

    Ewciaaaa... hlip... hlip...:cry::cry: a ja dopiero załapałam, że Ty to Ty. W sumie i to jak koleżanka mi podpowiedziała :oops:
    Nosz, to czego można Ci życzyć ;) ... hmmmm...chyba jak najspokojniejszych userów i njmilszych chwil spędzonych na
    " mundurkowych dyżurach " xD
     
  20. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    nieco spóźniony zestaw powitalny, ale za to pyszny ;)

    [​IMG]

    pozdrawiam cieplutko :)
     
    Peonia lubi to.