Opinie Serce Mórz II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    nie cierpię tej mechaniki i żeby nie żetony to bym nawet kijem tego eventu nie ruszyła
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To gratuluję, u mnie wczoraj z telefonu nawet nie dało się zebrać, o sianiu nie mówiąc (dlatego w Kotomanii doszedłem do niecałej połowy, ale również dlatego, że dość późno się zdecydowałem ją robić)8)
    Ja również. Super Wielkie Drzewa mam 2 i jak na razie wystarczają, bo ze skrzynek też sporo SN wpada. Co innego gdyby wymienili tę nagrodę na ten rodzaj drzewa, ale z SNZ albo TNZ;):p
     
  3. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No nie wiem czy robić bo jak na razie gra nie działa poprawnie, nie da się wysłać codziennych prezentów, co
    chwilę się zawiesza i trzeba odświeżać a i tak nic nie da się zrobić. To ja dziękuję za taką "zabawę"
    szkoda czasu i nerwów. A miało być tak pięknie a jest jak zwykle: odpal odśwież, uruchom ponownie - odśwież bo nic nie działa.
     
  4. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Jak to się mówi, witam w klubie, bo ja też nie cierpię tej mechaniki :oops:
    Tylko 8 ruchów do zamknięcia, oj chyba będzie mi ciężko, tym bardziej, że moje wyniki punktowe nie są w tej grze zadowalające.
     
  5. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry .
    Tak sobie porównałam obecną edycję z poprzednią i mi wyszło , że mimo tego ,,znacznego,, zmniejszenia ilości gier w sumie niewiele mniej trzeba będzie wysiać zielska i uzbierać wypadalcy
    poprzednia : 35 x 770 = 26950 ewentówki ( nie odliczam na start bo nie wiem czy cokolwiek było dane)
    i 35 x 49 = 1715 wylotek
    obecnie
    23 x 1033 = 23759 ewentówki - czyli tylko 2 i pół zbioru mniej
    i 23 x 66 = 1518 - czyli niespełna 200 mniej
    Zakładając średnią 40 000 (przy dobrych układach - ale o te może być trudniej niż poprzednio, bo raczej to ,,zmniejszenie,, nie jest spowodowane li tylko przychylnością BP względem farmerów :p) to na całość potrzeba będzie wysiać :
    a w poprzedniej przy tej samej średniej :
    3 000 000 : 40 000 = 75 gier - i 75 x 770 = 57750 ziela
    oraz 75 x 49 = 3675 wylotek
    :music:hmmm... czyli w sumie ,,korzyść,, jedynie ta, że mniej plansz trzeba będzie oblecieć - albo i więcej przy słabszej punktacji.
    A z tego co pamiętam w poprzedniej edycji moja średnia była chyba nawet sporo mniej niż te 40 tys.
    - no popsuli mi osiągnięcia ( z pierwszych potworków ) i zabawę , redukując liczbę kroków z 12 na 8 -.- tak jeśli zdecyduję się na robienie, to tylko lewą stronę (te 25 gier) i tyle Mietce do szczęścia będzie musiało wystarczyć :p
     
  6. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Dzisiaj ze skrzynek / chyba Kug-Fu/ wyskoczyły 2x PiccoloxDxD...a zPiccolo wyskoczył DyniowyxD i Magiczne drzewoxD
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    nie znoszę tej mechaniki,odpuszczałam te eventy,jak weszła po raz pierwszy ta mechanika z 10 i nie wychodziło zamkniecie(może cosik robiłam źle) to stwierdziłam,że tych eventów robic nie bedę i w sumie mam zagwostkę -robic czy nie.
    Fajnie by było zdobyc komplet drzewek,chociaż aż tak bardzo mi nie zależy(30 na stanie) ale zawsze to do przodu kropelki.
    Przygotowane pola mam,na głownej szarłat a na dzikiej -drzewka,mam czas do przemyslenia 8)8)
     
  8. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Jak ja nie lubię tej mechaniki, nie idzie mi kompletnie w niej.-.- Liczyłem na kiepskie nagrody, żeby można było sobie odpuścić, tym bardziej, że mam czas tylko do niedzieli rano, a tu jak na złość dali nawozowca. xD No nic, motyka w dłoń, trzeba trochę chlapnąć SN, żeby zdobyć drzewko SN i kiedyś się zwróci... ;)
     
  9. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    W nagrodach po prawej jest item tańcząca mysz + (1 496 500 pkt). Co ona daje?
     
  10. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Tańcząca mysz (+)[​IMG]2400-22:00109,09-1 pole109,09-Skrzynia tanecznej zabawy I, II, III oraz w pakiecie "Tańcz, tańcz, tańcz" - Galeria handlowa w dniach: 17.06. - 19.06.201915.09. - 16.09.2020
    Item daje PD/TPD oraz 10 szt. Super paszy (max. 10 razy)
     
  11. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Dziękuję :) W takim razie mój cel to 25 gier i 402 600 punktów. Mam nadzieję, że nie będzie trudno ;D
     
  12. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    Nagrody miodzio :D
    Mechanikę też lubię, ale ja jestem jakaś inna. Nie lubię z kolei szukania przedmiotów, bo dla mnie to strasznie czasochłonny event i tym samym nudny. Tutaj pójdzie pyk, pyk, pyk i trochę odrdzewię mózgownicę :p.
    Muszę ogarnąć co ta tańcząca mysz z plusikiem daje...
    o już widzę tą mysz :) Dzięki ShaGGy778 :)
     
  13. PolakM

    PolakM Komisarz forum

    jak robić tą mechanikę, może jest Wam znany jakiś klucz ;)
     
  14. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

  15. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    No nie jest to moja ulubiona mechanika :sleepy:
    Czy będę robić event? Oczywiście, że tak! :D
    Czy będę narzekać? Zapewne, a i owszem xD
    Mój podstawowy cel to wdrapać się na lewą stronę, a jak się uda to ile się da wyszarpać tego co dają po prawej:p Co mi z tego wyjdzie zobaczymy;) fajnie gdyby koło rzuciło jakimiś bonusami:music:
     
  16. twardy81

    twardy81 Zaawansowany

  17. Kasiunia13

    Kasiunia13 Książę forum

    W polowaniu na pisanki miałam średnią 43K, a w poprzednim sercu mórz 58K. Ale tam był joker. Teraz nie znalazłam informacji, czy będzie. Stawiam na około 56 gierek na całość - tak na wszelki wypadek
     
  18. alka044

    alka044 Młodszy ekspert

    Nagrody nagradami ale bardzo spodobala mi sie ta mechanika poprzednim razem i dlugo czekalam na jej powrot takze robie :) swoja droga dawno nie bylo "latek dostatek" czyzby zapomnieli o tym evencie?
     
  19. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    hej
    Również nie lubię tej mechaniki.
    Faktycznie pod względem trudności jest u mnie na 2 miejscu. Na 1 są Wielkie łowy.
    Ale tu są do zdobycia żetony kotwicy. Zatem jeśli chce się osiągnąć jakiś przyzwoite wyniki i nagody w Pucharze Farmy, to ten event trzeba zrobić, aby otrzymać jak największą ilość żetonów kotwic.
    Żetony zdobywa się za łącznie zdobyte punkty. I tu widzę cień szansy, bo ta mini gra zupełnie mi nie" leży"
     
  20. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Mus robić . O duże drzewa zawsze walczę nawet jeśli nie zawsze jest to ekonomiczne o_O -ponieważ jestem słaba w koncepcyjnych grach - zawsze mnie to kosztuje dużo bonusów i zielonych kropelek :p . Ale Miecia nie odpuści -muszę mieć choćby podstawę .
    XXL jak się uda, zobaczymy
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.