Opinie Serce Mórz

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 22 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    Dziękuję za tak cenne wskazówki. Przydadzą się nie tylko mi. Do pnącza mam jeszcze 4 gierki a ukreconych wejściówek 11. Pelikan jeszcze czeka na zdobycie. Bardzo wysokie wymagania dali w tym ewencie. Pozdrawiam
     
  2. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    gra padła, ciągnę do picolaka, ale 100 za pierona nie umiem ugrać, za mało ruchów 8)8)8)8)
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    pnącze zdobyte i styknie :p
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja prawą stronę mam już nawet ze sporą nadwyżką ale o ostatniej nagrodzie za 100 000 pkt. to mogę sobie pomarzyć, mam tak:

    85.png

    Niby są te tęczowe kaczki ale nawet z nimi nic większego nie udaje mi się ułożyć, nie na moje oczy ta minigra, ale co zdobyłam to moje ;)
     
  5. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Pnącze jest ale nie mogę nic wycisną więcej niż 50 tyś z planszy:cry:
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Udało mi się pokonać Niechcieja, uruchomiłam dyniowe i leję super nawóz. Wyniki? No cóż, próbuję zgarnąć nagrodę za 90k pkt.xD
    Piccolo będę miała, ale Krabowy skarb raczej poza zasięgiem...
     
  7. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Pnącze mam i ja. Mój najlepszy wynik to 81 220 pkt i nijak nie chce być więcej.
    Koło nadaje się tylko do wymiany - nie chce dać " + " do zbiorów roślin.
    Co prawda mam jeszcze zachomikowany dyniowy ale to na przyszłość
    w razie "draki" bo jakoś pikolaki nie rozpieszczają jeśli chodzi o dyniowe.
    Skrzynki nie będzie, Pelikanów zresztą też nie, no cóż jakoś przeżyję :p.
    Nadal sieję ale te kilka wejściówek jakie będę mogła ukręcić już na
    nic ciekawego nie wystarczy.
    Gratulacje dla tych którzy już ukończyli event i powodzenia dla pozostałych.
     
  8. diorina

    diorina Komisarz forum

    No nie zdzierżyłam, gra działa w kratkę, co drugi dzień można się zalogować, przepadają kombajny, wylosowane z koła %, odpalone dyniowe czy zachomikowane bonusy do stodoły, a BP w ramach rekompensaty proponuje kupno koszyczków i to za realną kasę??? Sorki, ale to już szczyt ... bezczelności i gra na prawdę schodzi na..., nie za wielka ze mnie psiara, żeby obrażać te kochane sierściuchy
     
  9. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Pnącze zdobyte! Rekord 71 tyś punktów. Po prawej stronie udało się dojechać do punktu 27 to i tak więcej niż planowałem. :music:
     
  10. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    Wydawało się, że te kaczki będą super pomocne w tworzeniu większych kółek.
    Niestety, czasami wprowadzają w błąd.
    Myślałam, że dzięki nim wyniki pojedynczych gierek będą wyższe.
    W najlepszej grze tylko 85150 i żadna w tym moja zasługa.
    Pierwsze koło było, drugie magicznie się utworzyło, a resztę dostukałam po 5-10.
    Jeszcze jeden zbiór i będzie pnącze. Gra nieco ruszyła, po 4 godzinach z kombajnem...
    Oby chociaż udało się jeszcze raz zebrać...
     
  11. pies008

    pies008 Naśladowca mistrzów

    Maksymalny wynik miałam 103 200 i co z tego, skoro było to na początku. Fajne wyniki miałam tylko podczas pierwszych 15 gierek. Potem, to już tylko maksymalnie ok. 55 000 :cry:. Nie mam pojęcia dlaczego?
     
  12. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    O dziwo udało się ukończyć event w 45 gierek. Uważam to za fajny wynik. Kraba także udało się zdobyć, ogólnie miałem jakieś 4-5 gierek powyżej 100k pkt.

    [​IMG]
     
  13. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    pnacze jest, picolak zgarnięty , mnóstwo gierek rozegranych (67) i nawet raz nie udało mi się 100k pobić, najlepszy wynik i tylko raz 91k.
    Tej mechaniki od samego początku nie lubiłam, co event z tą minigrą zmniejszają liczbę prób, zawiechy gry nadal, koło słabo dopisuje.
    Rozegrane, zapomnieć 8)8)8)
     
  14. kryniaBK

    kryniaBK Forumowy żółtodziób

    To tak jak u mnie. Za nic w świecie nie mogę powtórzyć tego wyniku.
     
  15. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    u mnie niecałe 81 tys. i mam wrażenie, że cofam się w rozwoju...
     
  16. mar1sz

    mar1sz Okazjonalny autor

    Brrr....nie lubię tej mechaniki ,zmęczyłem lewą stronę 38 gier najwyższa to73k średio38k na grę...i wystarczy.Mam oczopląs!!!!:mad::oops:
     
  17. mysza199710

    mysza199710 Koneser forum

    Kolejny raz dałem się wciągnąć w event, gdzie za mnie decyduje losowość trudno i nie wszystko zależy ode mnie rekord ponad 60 tyś. Więc trochę zachowawczo podszedłem do eventu nie zużywając za bardzo możliwych środków. Nigdy nie wiesz czy będzie gra działała czy nie, a bonuski idą precz, taka nowa w tej grze ufundowana loteryjka. Florki, rzad zdobyte, więc wystarczy. Co do nagrody głównej picolaka wysiadam, po ostatnim zdobytym dostałem z niego ,,super" kumpla niedźwiedzia, przedtem to co daje astronomiczną ilość SN. Więc stwierdziłem, że nie warto. Gratuluje tym co skończyli i powodzenia tym co jeszcze walczą.
     
  18. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Początkowo miałem odpuścić ten event, ale zrobiłem pierwszy rozsiew, potem kolejny i kolejny... no i wymęczyłem to pnącze. xD

    [​IMG]

    Lekko jednak nie było. Wszystkie gierki zostawiłem na dzisiaj i to był błąd. Jednym słowem - katorga. :wuerg: 1,5h walki, prawie oczopląsu dostałem. Najlepszy wynik trochę ponad 80 tys., także bez szału. Ale najważniejsze, że to pnącze już wisi. :)
     
  19. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    Pnącze zdobyte, florki też. :)
    Eventówki posiana.
    Na zegarze 21 h do końca, coś może się uda jeszcze skubnąć.
     
  20. bogusiania

    bogusiania Komisarz forum

    43 gry rozegrane, ranking 56.280 niestety nie drgnął, powinnam dotrzeć do żetonu sezonowego. Tyle i aż tyle, ale ważne, że pnącze z itemami zdobyte, czego jeszcze grającym życzę, a tym, którzy zdobyli krabowy skarb i skrzynkę Piccolo gratuluję :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.