Opinie Serce Mórz II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy!

    Kira Rudokitka wyruszyła, żeby zbadać tajemniczy wrak. Czy odkryje wszystkie tajemnice? Dołącz do niej by bawić się na całego i wygrać żetony kotwicy na Puchar Farmy!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 20.06.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 26.06.2024, godz. 22:00

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    hiacynta, krasnoludek10 oraz kudlaty147 lubią to.
  2. ryzio

    ryzio Weteran forum

    wow czy ja dobrze widze ? super wielkie drzewo tylko za rozegranie gierek ? oczywiscie, ze robie :D:D:D
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    hmmmm,w sumie dużo tego potrzeba :(

    zielska 25825 a wypadalców 1650

    do zdobycia po lewej stronie Super wielkie drzewko a po prawej xxl 8)8)

    Jak ja nie cierpie tej mechaniki,buuuuuu
     
  4. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    Nie znoszę tej mechaniki, ale super wielkie drzewo może być to dobra nagroda
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O nie o nie
    ale mnie zrobili w bambuko xD
    plan był- nie robić
    nie umiem tej mechaniki :oops:

    a tu wyskoczyli z taką bombową nagrodą :inlove:
    i co teraz ? :sleepy:
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Małe pocieszenie dla tych, którzy jeszcze nie przekonali się do tej mechaniki;) W porównaniu do poprzedniej edycji teraz jest o 10 zadań mniej po lewej stronie i o 750k mniej punktów po prawej. Mniejsze są też wymagania co do nagród za osiągnięcie określonej liczby pkt. w pojedynczej minigrze. Poprzednio max to 100k, obecnie 60k. Wprawdzie ilość zielska pozostaje porównywalna (wzrósł koszt produkcji w młynie), ale gierek macie mniej do pokonania;)
    Pogrzebałam w starym wątku eventowym, miałam średnio 61k za grę. Tym razem spróbuję się nieco bardziej przyłożyć, żeby zminimalizować liczbę potrzebnych roślin. A że event znów na dwóch łąkach farmy (nie lubię), jakieś bonusy i SN pójdą w ruch. Ale to w niedzielę, gdy będę miała więcej czasu na zabawę:)
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Trzeba to mieć.:music:
    Tylko jak?:oops: Wyjeżdżam na żagle, więc z 6 dni ewentowych będę miała tylko 2,5.:oops:
    No nic, muszę się zmieścić, idę rachować.;)xD
    Nie pytać, robić.:)
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A tak robić trza koniecznie
    gorzej że nie umiem tej mechaniki :oops::cry:
     
  9. Milo58#

    Milo58# Czeladnik forum

    Chcąc wysiać szybko to lepiej wykorzystać do tego super pola ? Na małych to pójdzie bardzo dużo sn... :(
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Drzewo nawozowe wg mnie obowiązkowe.
    Jest warte tych ilości.
    To raptem 21-22 zbiory (4 dziennie powinny styknąć) i tu w zasadzie nie ma co przeliczać).
    A wyjdzie mniej, bo 2 gry mamy za darmo na start.
    23 x 1033 = 23.759 badyla (19 zbiorów x 1.212 = 23.028 + 731 z rozsiewu)
    23 x 66 = 1.518 wylotek
    Ale jak pisałem, nie ma co tego rozkminiać

    Zastanawiają mnie nakładki.

    XL za 60.000 pkt pod warunkiem zgarnięcia poprzednich nagród.
    Ma ktoś pod ręka średnie wyniki z poprzedniej edycji?
    Ile można wyciągnąć z jednej gry?

    Rozpisywałem to przy potworkach, ale wtedy było 12 ruchów na grę, potem 10, teraz 8.
    I po tych 'usprawnieniach' chyba nawet ewentów nie robiłem.
    Nie pamiętam.:(

    XXL za 2.250.000
    No, no!
    No właśnie, jaką średnią przyjąć do jakichś wstępnych obliczeń?
    2 gry są za darmo na start
    Przy średniej 50k, to 45 gier (43) - 44.419 badyl, 2.838 wylotki

    Przy średniej 40k, to 57 gier (55) - 56.815 badyl, 3.630 wylotki

    Przy średniej 30k, to 75 gier (73) - 75.409 badyl, 4.818 wylotki

    Kosmos nawet z dopalaczami.:oops:
    A może te nakładki są z podstawami?:p8)
    Wtedy sieję do bólu każda ilość.:)

    Podajcie średnie z poprzedniej edycji, to się trochę rozjaśnią szanse na zdobycie nakładek.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    SN przysłania całość.
    Pnącze wg mnie marne.
    Itemy dobre dla początkujących - nie na pnącze, tylko do zdobywania PD na polach itemowych.
    -------------------------------
    Link do postu z potworkami.
    https://board-pl.farmerama.com/threads/halloweenowe-polowanie-na-potwory.87816/page-24#post-2514695
    Są tam 3 video z 'technikami'.
    Teraz już trochę nieaktualne, bo znacząco zmniejszono ilość ruchów na grę (z 12 do 8 ), ale mechanika pozostała.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 czerwca 2024
  11. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Czyżby zima miała być sroga xD ...wszyscy chcą wielkie XXL ilości drzewa;) .Jak zwykle gram , bo lubię;)
     
  12. TheiaBloom

    TheiaBloom Naśladowca mistrzów

    omg, w końcu doczekałam się eventu z drzewkiem nawozowym :inlove: oczywiście, że robię, mimo, że mam urlop, a najczęściej staram się grać tylko w pracy, ale taka okazja nie zdarza się często! nawet nie muszę się spinać po ulepszenia, bo moje trzy posiadane wielkie drzewa mam w podstawie, więc nawet nie będę szła po xxl :music:
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    przeleciałam posty tylko w Halloweenowym i średnio 42tyś do 75 tyś a często i 25 tyś
    gracze by złapać ostatnią nagrodę w granicach 75 gier do 110 gier :sleepy:
    no ale punktów było 6 mln

    stawiam na tę drugą opcję ;) tak plus minus xD

    dobrze że nakładki mnie nie nęcą uff
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Niestety, to nie jest dla mnie punkt odniesienia.:(
    Tam było 12 ruchów, teraz jest 8.
    Tam można było grać na silne 2 kolory, lub 3 słabsze.
    Teraz jest 'joker', ale to nie wiem ile to zmienia.
    --------------------------------------------------------
    Jak się nazywał poprzedni ewent z ta mechaniką?
    Link mile widziany.
    --------------------------------------------------------

    Za to są inne zmiany::p;)
    https://board-pl.farmerama.com/threads/serce-mórz-ii.96209/#post-2645897

    Teraz na bogato.
    xD:cry:xD
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Coś tam pewnie popróbuję (mimo tego, że jutro od jakiejś 16:30 - 17:00 do 21:00 - 22:00 nie ma mnie w domu a na telefonie to wiadomo jak gra działa, w piątek bardzo możliwe że też mnie część dnia nie ma), ale niestety zapewne będzie trudno zdobyć 402 600 punktów (żetony kotwicy to priorytet), bo nie przepadam za tą mechaniką.
    Fajnie by było, bo mam jedną nakładkę XXL a tutaj muszę zdobyć najpierw Super Wielkie Drzewo, więc gdyby jednak BP się na to nie zdecydowało... No cóż, byłbym z powrotem w punkcie wyjściaxD:cry:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 19 czerwca 2024
  16. Milo58#

    Milo58# Czeladnik forum

    Poprzednia edycja tego eventu w ubiegłe wakacje też była z tą mechaniką i też było 8 ruchów
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

  18. Milo58#

    Milo58# Czeladnik forum

    Rzeczywiście straszne, o te kilka godzin wyjęte jutro chyba nie opłaca się zaczynaćxDxD pomijając to, że do 16,30 można załatwić wszystko - od 14 do 15 jeden rozsiew z białą, kerstsolem i sn na dużych polach, od 15 z groszami do 16 drugi ta sama procedura, po 16 rozsiew na małych już z samą wodą i nawozem i spokój do wieczora. Wyobraź sobie taką szaloną akcję, że ludzie pracują do wieczora i mają inne obowiązki a eventy jednak kończą, szok!xDxD
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Link do wątku rozmów dot. poprzedniej edycji Serca Mórz >>klik<<.
     
  20. _Marchewa_

    _Marchewa_ Zaawansowany

    Czy ktoś kiedyś w eventach z tą mechaniką próbował grać na telefonie? Wtorek i środa będę już na wakacjach i dostęp do farmy tylko z telefonu - badyle zbiorę i rozsieję kombajnem przez telefon, ale czy dam radę zagrać w te minigry?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.