Opinie Halloweenowe polowanie na potwory

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 25 października 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    To takie kwiatki
    Nie dość,ze czasochłonne to jeszcze takie błedy!!!
    A ja myślałam,ze to moja wina,ze mysz puszczam choc cisnę tak,za palec boli>:(
    O ilości pkt za taka niedorobiona grę nie wspomnę:wuerg:
    A najlepsze,ze takie sytuacje miały miejsce wtedy gdy był bardzo wysoko punktowany układ>:(
    No to teraz mnie trafiło>:(:mad:>:(

    Juz sobie obiecałam,ze więcej eventu z taka mini grą nie ruszę.-.-
     
  2. grania.

    grania. Analityk forum

    Na początku szło mi marniutko, później skumałam mniej więcej o co chodzi i teraz średnią mam koło 60 tys, poniżej 50 nie schodzę, ale niestety nie wchodzę też powyżej 80. Przez marniutki początek wygląda to tak:
    [​IMG]
    Gdzieś 70 gierek muszę rozegrać jeszcze, badyla wystarczy, ale wylotki mogą mnie zatrzymać. Pożyjemy zobaczymy dokąd dojdę. Trzymam kciuki za walczących.
    A jeżeli chodzi o zacinanie to na kliencie dzisiaj w ogóle mi gra nie chodzi, za to o dziwo na chromie całkiem nieźle.
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nawet gdyby to była mysz, to powinno tylko przerwać rysowanie jednej rundy.
    Przecież nawet po zerwaniu połączenia gra wraca do ostatniej pozycji, a tu kończy całość mimo pozostałych rund.
    To jest syf po całości.
    >:(:mad:>:(
     
  4. zazulec

    zazulec Książę forum

    Nie tylko u ciebie. Nie to że muli, gra po prostu się zawiesza. Przelogowania nic nie dają. Już wczoraj zwracałam na to uwagę, ale jakoś przeszło bez echa. Czytam forum i inni użytkownicy też narzekają. Może któryś z Modów coś wie więcej w tym temacie.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. Pryku

    Pryku Książę forum

    Niech jeszcze wlacza pole specjalnej troski i Ranzo to bedzie lepiej chodzic... xD:cry:

    Co do gierki to macie racje... Jakby cos pozmieniali moze ulatwili calkiem fajnie by sie robilo, a tak jak wiekszosc pisze... meczace
     
    bogusiania i krasnoludek10 lubią to.
  6. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Naśladowca mistrzów

    średnia wzrosła do ok. 65 tys. ... na razie tylko 21 gier ale krab w stodole :) rekord 123500
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2022
    bogusiania, incasent oraz krasnoludek10 lubią to.
  7. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    Ostatnimi czasy sporadycznie jestem na forum, ale tym razem nie wytrzymałam.
    Gierka totalnie do luftu. Oczopląs, błędy w grze, do tego mój brak umiejętności chyba, bo ewidentnie mi te gry nie idą. Na 59 rozegranych nie mam nawet 2mln.
    Koło ni w ząb nie współpracowało, więc o florenowcu zostało pomarzyć.
    Powodzenia w walce, mnie nie spasowała mechanika tejże gry.
     
  8. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    No beznadziejna jest ta gra :(
    Ułożyłam piękną pętlę a potem ręka zadrżała przy łączeniu, niechcący puściłam przycisk myszki i wszystko przepada.
    Strasznie to stresujące. Kolejny taki ewent będę mijac szerokim łukiem ...
     
  9. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    No też mi się wczoraj ten ,,syf,, w dwóch grach trafił >:(:wuerg: - a w jednej z nich dał ,,rewelacyjny wynik ,, 190 punktów !o_O:eek:
    i dziś się właśnie tak nad tą punktacją zastanawiam - jak to jest naliczane :music:trafiła mi się plansza na której miałam mnożnik x57 ( czyli tyle potworów w pętli zamknęłam - jeśli dobrze rozumiem (i liczę ) to maksymalnie da się ich 64 , gdy otoczymy calusieńką planszę - i za ten mnożnik x57 nie dostałam nawet 90 000 punktów, więc teraz się głowię jakim sposobem można ponad 150000 ugrać ?
    Rysiu proszę cię , weź i mi wytłumacz jak to jest mnożone/naliczane i ile trzeba tych potwornych stworów w pętli zamknąć by choć te 100000 wyciągnąć - bo u mnie to chyba i z calusieńkiej planszy tyle się nie da :oops:
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Mogę prosić drugi zestaw pytań?
    xD:cry:xD
    Dla mnie to za trudne:oops:, ale chyba tu jest to dobrze wyjaśnione:
    https://board-de.farmerama.com/threads/feedback-gesprächsrunde-zum-event-halloween-monsterjagd.113858/page-4#post-5318266
    Chyba z małym błędem: 36 za obwód nie 37, czyli maks to 65.000

    Jak widać z jednej pętli nie da się wyciągnąć 100k.
    Ja mam rekord 109k załapany dwoma, czy nawet trzema pętlami.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2022
  11. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Też nie rozumiem tego jak naliczane sa punkty o_O Mialam kilka bardzo ladnych petli i wcale nie było rewelacji jesli chodzi o punktację. a jak było już lepiej to następne petle były marniutkie. Kiedy w miare szybko zrobię duza pętle,to co spada potem z gory nijak ma się do tego co moge z tym potem zrobić. W tej chwili po rozegraniu kolejnych 6 gier jestem z prawej na 23 kroku. To jakis zart ponury,zaiste godny halloween >:(
     
  12. MiszkaM

    MiszkaM Ekspert forum

    Dla mnie mini gra ok, nie lubię szybkich rozgrywek. Pnącze zdobyte, rekord 108630, po prawej 27 krok, wypadajek mimo licznych prezentów deficyt. Florenowiec jest obok JC chyba najcenniejszym przedmiotem gry więc do zdobycia tylko dla najlepszych. Katastrofa natomiast z kołem, wycieli wszystkie bonusy na żniwa. Miłego dnia wszystkim życzę:)) i powodzenia.
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    pnącze mam :)a reszta mi lotto :pwięcej takiej gierki nie tykam -.-
     
  14. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    ja też tak uważam, nie patrzę na prawą stronę bo to masakra.
     
  15. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    W końcu udało mi się "wymęczyć" te mozolne gierki i zdobyłam gwarantowane drzewko florenowe :inlove:, bardzo dużo zasobów ze stodoły poszło, bonusy, sn i zośki, ale jestem zadowolona, że udało mi się ukończyć ten trudny event :)
    Na całość musiałam wykonać 108 gier i mam nadzieję, że event z taką mechaniką za szybko się nie powtórzy, nawet głosowałabym, żeby już się nigdy nie pojawił ;)
    Powodzenia walczącym z potworkami i zdobycia upragnionych nagród :)
     
  16. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    xD
    Drugiego zestawu jeszcze nie zdążyłam przygotować , bo póki co to tak mi się w myśli zestawia :p
    O Herosie, co nam stworzył tak upiorne dzieło
    mam ochotę dziś powiedzieć ; oby go pogięło !>:(
    Lecz to byłoby niegrzecznie, zatem grzecznie powiem;
    niech sowicie wynagrodzą go za to bogowie
    i sam Zeus osobiście premię wręczy w darze,
    ale pierwej te miliony niech mu ugrać każe .-.-
    I nie gdzieś tam na testowym, lecz na farmie z nami
    - ja się chętnie z nim podzielę moimi kontami xD:cry:
    i na głównym lub na bocznym pozwolę wykazać
    że ta gra nie tak upiorna i nie taka wraża
    jako my ją postrzegamy po trzech dniach ,,mordoru,,:wuerg:
    i że (mimo wszelkich ,,przywar,, )wiele ma walorów.
    Echhhh...
    świeżością* chciano nas tu rozbawić i skusić
    a tymczasem owa ,,świeżość,, wprędce nas podusi :p:cry::cry::cry:

    -----------------------------
    * nowa mechanika
    -
    No właśnie - z jednej się nie da, a i z dwu też ciężko, przynajmniej u mnie :oops: zaś na trzy z wyższą punktacją to nie 12, a ze 20 tych rund/ruchów
    by się zdało.
    Mój rekord to ledwie 84370 i wpadło to w pierwszej dobie , gdy jeszcze nie bardzo rozumiałam jak w to grać , a gdy już pojęłam no to... zamiast być lepiej/ więcej punktów, jest coraz gorzej i mniej :( I nie wiem czy to z powodu coraz ,,badziewniejszych,, plansz, czy też rosnącej niechęci do tej zabawy, która wprędce we wstręt się zamieni jeśli pogram w to dłużej. Przemęczyłam 54 gry, na drugie tyle badyl wysiany - Koło wczoraj (chyba by mi dopiec:cry:) 200% na 12 h i 100 na 24h dało , wylotek jutro cebulą mogę nastukać, ale... by dojść do drzewka na kolejne 50 gier a może i więcej musiałabym jeszcze nasiać - a co gorsza zdążyć te gry zrobić :sleepy::cry:Chyba zrezygnuję bo zabawa bez bodaj odrobiny przyjemności nie ma sensu :music:

     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2022
  17. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Super, gratulacje :), 108 gier to na twoje szczęście nie tak tragicznie dużo ;).
    A ja tak sobie pomyślałem, że może dadzą event z tą mechaniką, np. zamiast potworków to z bombkami, na Boże Narodzenie xDxD.
    Tak sobie jeszcze myślę, po tym jak rozegrałem swoje gry, że może za szybko chcecie zamykać kręgi? Ja np. "utylizowałem potworki z dołu planszy" tak, żeby zostawało mi jak najwięcej w jednym kolorze, później podobnie robiłem w środku planszy lub na górze, poświęcałem na to 7-9 rund, a pozostałe 3 rundy robiłem dość duże okręgi, a pomagały mi w tym potworki, które zdobyłem na wymianę, zawsze miałem minimum 3-4 w danym kolorze. No i trzeba pamiętać, że wystarczy, że potworki łączą się tylko rogami. Szkoda, że nie dam rady wstawić filmików, tak jak Ryś, bo może by to coś jeszcze rozjaśniło, jak jest więcej przykładów ruchomych, a nie tylko opisy..
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2022
  18. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Pobiłam swój własny rekord i mam item:p 93 310 to mój max jak do tej pory. Średnia mi skoczyła na 49k i z moich obliczeń wynika, że jeszcze 90 gierek muszę zrobić. Nawet bym dała radę, ale to jest 2600 wypadajek. Zostały 3 dni, czyli 870 dzienniexDxDxD Jak przedłużą ten event o tydzień, to florenowiec będzie mój ;)
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wymęczyłem::oops:
    [​IMG]

    Mimo kilku moich zaniedbań i kilku kaprysów gry, udało się utrzymać średnią lekko powyżej 61k.
    Od rana nagrywałem wszystkie gry i jak na złość, żadna się do pokazówki nie zbiesiła.

    Ale myślę, że wypracowałem dobry schemat (będzie na kolejne takie akcje).
    Na początek wybieram kolor który będę chciał zamknąć.
    Potem usuwam (minimum 5 potworków) z planszy pozostałe niepotrzebne kolory tak, aby stworzyć jak największe "koło".
    Robię to tak, aby móc zamknąć kolor w 3 rundzie do końca.
    Bez względu na to że gdzieś tam by było 1 pole więcej.
    Zamykam i już.
    Zostają dwie rundy do końca i potworki do wymiany.
    Wybieram następny kolor w zależności od układu planszy i ilości potworków na wymianę.
    Potworki tylko dokładam. Tak, żeby zamknąć krąg.
    Zamykam kolor.
    Zostaje 1 runda, powtarzam czynność z ostatnim kolorem.
    Nie ma bata, żeby nie zbierać minimum 50k.

    Kilka przykładów.
    75.000 - ten ładny (bywały lepsze)


    60.000 - ten przeciętny


    50.000 - ten najgorszy, lecz najlepszy.8):D


    Po wypracowaniu takiego schematu, uważam, że ewent nie jest wybitnie trudny.
    Mając średnią 60k nie wymaga ton dopalaczy na ilość badyla i wylotek.
    Wiadomo, coś tam trzeba chlapnąć, chyba że::p;)
    Mini gra jest nużąca, czasochłonna.
    Ja się mieściłem w 5 min, rozegrałem prawie 100 gier - ponad 8h.
    To zdecydowanie za dużo.

    Cóż, ja idę na hamaczek.
    Walczącym życzę dobrych układów.
     
  20. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    O, i to jest to, co napisałem wcześniej, tylko jaśniej wytłumaczone ;).
    Działałem dokładnie tak samo, tylko czasem zamykałem coś wcześniej jak się ładnie układało, nie zawsze czekałem do ostatnich trzech rund :).
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.