Opinie Słodka gorączka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    nie lubię odpuszczać piccolo, bo akurat to mógł być ten na którego poluję już 1,5 roku....

    "losowość", jakkolwiek wqurzająca, jest bardzo podobna dla wszystkich jeśli chodzi o farmerski współczynnik "wypadalności"...
    mniej więcej ten sam dla konkretnych fantów z piccolo
    trzeba załapać dobrą "falę" skryptową - opryskową albo dyniową
    ale to też "losowość"....
    więc pozostaje pokornie akceptować kije od kumpla niedźwiedzia w oczekiwaniu na kolejną falę

    4 sceny wystarczą na zakup piccolo i dwóch itemów....
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lutego 2024
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tylko, że z zagród nie wylatują niestety syropy, więc ze szkodą na nich:( Dobrze, że mnie ten problem nie dotyczy, bo mam spory zapas Sianogroszy:p;) Ale co mają zrobić gracze, którzy go nie mają?

    Niestety nie mam żadnego, więc chyba też miałem te 5 lat temu przerwę. Pewnie skupiałem się maksymalnie na zrozumieniu materiału z 1 roku studiów na kierunku "Matematyka", co i tak graniczyło z cudem.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lutego 2024
  3. kudlaty147

    kudlaty147 Fanatyk forum

  4. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

  5. WarszawiakWarsaw

    WarszawiakWarsaw Aktywny autor

    Dziękuję. :)
    W teorii świetny system. :) Trzeba tylko jakoś szybko upłynnić te 22.500 marchewki. ;)
    No i dochodzi koszt dżemu - u mnie ok. 250.000 sg.
    I jeszcze problem - na targu już brak myszy.
    Ale koncepcja fajna. Do wykorzystania na przyszłość.

    ...teraz przychodzi mi do głowy, że można podobnie ze zbożem. Pszenica na targu prawie w cenie marchewki. A tan croissant trzeba użyć. Ten droższy co daje +3 w podobnej cenie do dżemu z hibiskusa. Ale ten zwykły co daje +2 prawie za darmo. Można użyć zamiast chutneja.
     
  6. incasent

    incasent Ambasador forum

    Wysłałem Ci czekoladowego Croissanta :)
     
  7. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    Jakoś mi się nie chce, nie lubię tej mechaniki i kolejny event związany z tym odpuszczę bez żalu :/
     
    22vader i krasnoludek10 lubią to.
  8. WarszawiakWarsaw

    WarszawiakWarsaw Aktywny autor

    Dziękuję bardzo. :):):)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Piotrku :)
    o jeden croissant za dużo ;)
    ale ja znam Twoją bezinteresowność.:)
    = = = = =
    Przy okazji gratuluję osiągnięcia w tak krótkim czasie 250 lvl-a - wróciłeś do gry w 2022 r. mając poz. poniżej 100-ki, a teraz . . . no Wielki Szacunek.:)
     
  10. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    nie mam zdania jeszcze , w week coś porobię
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. incasent

    incasent Ambasador forum

    Bardzo dziękuję Aniu :)
    Po powrocie znalazłem farmę z 83-cim poziomem :)
    To tyle, co nic. Przy odrobinie farta, w trakcie sezonu można to zrobić w kilkanaście dni :)
    -----
    Eee tam za dużo... niech idzie na zdrowie :) Może akurat pomoże :)
    Mam tego troszkę, a obecnie korzystam już bardzo rzadko :)
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Korzystaj, bo wg Darwina może zaniknąć.8)
    xD:cry:xD
     
  13. incasent

    incasent Ambasador forum

    No dobra xD:cry: wolę nie ryzykować 8)
     
  14. 53klasa

    53klasa Stary wyjadacz

    Hamaczek.
    A przy okazji, zwykle zostaje mi jeden prezent. Jesli ktoś chce, żeby w niego rzucić jakimś słoikiem z dzemem albo croissantem, to piszcie, nie krępujcie się. ;) A nóż widelec coś mi zalega na półkach.
    Za to tej mechaniki nigdy nie rozumiałam, i nie chce mi się w nią zagłębiać. Nawet dla piccolo.
     
    oset53 i krasnoludek10 lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Aby zminimalizować gafy przypominam, że do jutra do 14:00 + ewentualne obsuwy lepiej nie zaglądać na farmę, bo jeszcze z rozpędu zbierzecie pola siewne/drzewne a nie tylko itemowe a potem będziecie się dziwić, że wylotek brak:p;) W sumie to część graczy ma też itemy niejako działające na PD z różnych innych rzeczy, więc lepiej się z nimi też wstrzymać:)
     
  16. gerda7

    gerda7 Czeladnik forum

    Jest sposób na to szybkie upłynnienie : sprzedawać po promocyjnej cenie.
    Od tygodnia tak handluję i całkiem dobrze na tym wychodzę, choć może nie dla każdego takie sianie marchwi i pszenicy, przeplatane rzeżuchą, będzie atrakcyjne. Dla mnie jest , choćby z tego względu, że jeszcze żadnej zagrody na pole nie wystawiałam ( tylko 2 kurniki przez jakiś czas stały ) a już mam w stodole po kilka setek różnych zwierzaków . I tak myszy to aż 700 , kur ponad 100 (ale sporo do misji poszło)
    do tego po ponad 400 : koni, świń, kaczek, kukułek, żab, kotów i psów . Reszta zwierzyny od 200 do 300 sztuk .
    I ponad połowa tego dobra za ową marchew i rzeżuchę nabyta. A do reszty Królowa się sowicie przyczyniła.:inlove:
    Tylko tych kóz do ewentu potrzebnych ledwo 26 na stanie, a to dlatego, że na targu tylko w hurtowych pakietach wystawiają handlarze ( najmniejszy pakiet to 500 szt.) i muszę jeszcze trochę się z tą rzeżuchą i marchewką poganiać, by taki pakiet zakupić. Jego koszt to 555 tys ... za pół godziny już mnie będzie stać na niego :D
    A dżemik z hibiskusa właśnie przed chwilą zakupiłam i to całkiem tanio bo 34 tys. z groszami zań wołali.
    Tak jeśli o kupno chodzi to z mojego targu jestem megazadowolona, bo to istny skarb , gdy za 1000 SG bobra, czy kameleona , lub innego długo się wykluwającego zwierzaka można nabyć 8)
    Szykuję się więc do tej nowej zabawy, choć całości raczej nie zrobię ze względu na wypadajki, ale coś tam zawsze uda się podziałać :)
     
  17. incasent

    incasent Ambasador forum

    Można? - można!!!
    Gratuluję podejścia, będę kibicował :)
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak chcecie zarobić SG na towary do ewentu, to proponuję handel nasionami z koszyka.
    Codziennie kilka minut na wykup koszyka i raz w tygodniu godzinka na wystawianie ofert.
    Handel roślinami tylko do 200 lvl, powyżej się nie opłaca.
    No i wszystkie z wyspy.
    Ja to robiłem tak:

    https://board-pl.farmerama.com/threads/słodka-gorączka.94931/page-5#post-2625424

    Tam są stare foty.
    Handlowałem tak jesienią, to zysk na czysto miałem 500 - 600 mln SG tygodniowo (nie wszystko jednak schodzi).
    [​IMG]
    No i nie wiem czy w tabelach mam uwzględnione ostatnie nowości z wyspy.
    I nie wystawiałem krótkich roślin, dopiero od gerbery w górę, ale to taki mój kaprys.;):p

    Jakby co, to dajcie znać, a postaram się uaktualnić.
     
  19. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Nie zamierzam ruszac tego eventu, walka z wylotkami na baha-absolutnie :)

    Zaklocanie urlopu nie jest wskazane, zwlaszcza, ze pogoda dopisuje, 25' jest, morze/ocean cieplutkie/ki, zal odpuscic tez szwedactwo po wyspie :)

    Uzywam te bonusy jak sobie przypomne a i tak po kilkaset lezy odlogiem.

    Nie potrzeba mi wiecej...
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. WarszawiakWarsaw

    WarszawiakWarsaw Aktywny autor

    Tygodniowo? :eek:
    To w 2 tygodnie można stać się miliarderem? :eek: Wow
    Pytanie czy na każdym targu aż tyle?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.