Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    ja się wtedy bedę chować

    mnie obudzi nawet szmer:(
     
  2. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    dobry z Ciebie farmer

    obudziło Cię moje klikanie ?o_OxD:cry:
     
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    nie, Wadera sapanie

    pewnie mu sie kotlet śni
     
  4. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Śni marzenia kiedy spi .

    Może nasze wyśnić pora ?
     
  5. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    od marzenia jestem chora

    Od Marzeny wesołe zmarszczki
     
  6. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Piątek niech wszystkim tych zmarszczek dostarczy

    Dobranoc na pola maszeruję jeszcze .
     
  7. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    uważaj na kleszcze

    latareczka ci sie przyda
     
  8. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Ciiiiiiiiiiiiiii bo się wyda

    dobre sny śnijcie
     
  9. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Rano z uśmiechem na twarzy wstańcie

    Śmiech jest lepszy niż kawa
     
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    dla mnie budzikiem poranna kawa

    witam serdecznie i piątkowo
     
  11. .Lenka.74

    .Lenka.74 Mieszkaniec forum

    Weekend się zbliża,będzie kolorowo
    Za oknami piękna aura
     
  12. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    z butów sól mi skórę zdarła

    może piękna lecz wątpliwa o tej porze roku
     
  13. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    do wiosny, ile zostało nam kroków

    do zrobienia nam jeszcze
     
  14. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    zimno mi i mam dreszcze

    taka pogoda jest zdradliwa
     
  15. mariogr2014

    mariogr2014 Stały bywalec

    a gdy jeszcze braknie paliwa

    i utkniemy gdzies w polu
     
  16. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    chętnie zaśpiewam w Opolu o_O:oops:xD:cry:

    na śpiewaniu się nie znam :(
     
  17. J.thePlayer

    J.thePlayer Mieszkaniec forum

    w takim razie tutaj wjeżdżam !

    śpiewać Cię może nauczę ...
     
  18. mariogr2014

    mariogr2014 Stały bywalec

    sam jak kot mrucze

    i o mleku mysle
     
    dantic3, marzena5275 oraz alekar lubią to.
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    a może popływasz w Wiśle

    ja wolę śniezne góry
     
    dantic3 i marzena5275 lubią to.
  20. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Gdzie białe kozaczki i wypaśne fury,

    Gdzie moda na blichtr i złote łańcuchy...
     
    dantic3, alekar oraz marzena5275 lubią to.