Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na tegoroczne Święta życzę wszystkim, aby mieli mało pośpiechu, żeby nie skończyli tak jak ja czyli z rozbitą szybką/rozbitym wyświetlaczem w telefonie:)xD:cry:xD Zwłaszcza jak idą pieszo i wypadnie im z głowy kupić nowe szkło hartowane a przez pośpiech zapomną zapiąć kieszeń z powyższym urządzeniem, ale nie tylko;)xD:cry:xDxDxD I tak nie ma tragedii, bo miałem w swoim życiu już wiele telefonów, ale dopiero przy tym mi się to badziewie odkleiło:p;)
     
    Alicjanastka i KsiądzxD lubią to.
  2. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    wszystkim raszpelkom życzę zdrowych spokojnych świąt:):):)
     
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wierz mi. Rozbita szybka w telefonie czy wyświetlacz to nie problem. Można zignorować.
    Gorzej, jak rozbijesz twarz i zwichniesz rękę. Ani nic nie zrobisz, ani też nie wyglądasz. :oops:
    Za to możesz zdobyć nową umiejętność, jaką jest makijaż sceniczny ;)


    Wesołych, spokojnych i bezpiecznych Świąt :)
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak się odkleja, to jest trudniej;) Ale fakt faktem, że rozbicie twarzy i zwichnięcie ręki jest o wiele gorsze:( W takim razie jeśli Ciebie to spotkało albo kogoś, to do powyższych życzeń dorzucam jeszcze... Zdrowia!!!
     
    Alicjanastka i KsiądzxD lubią to.
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zdrowia nigdy za wiele :)
    Z czasem nauczysz się, że pospiech jest złym doradcą.

    To jeszcze dla wszystkich Raszpelek i oczywiście dla Tomka:
    [​IMG]
     
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Kiedyś jakieś robiłam, ale jak się nie zdobywa żadnych nagród to się człowiek zniechęca, więc teraz sobie odpuściłam. Może nie umiem ładnie czegoś zademonstrować, no trudno, ale dla biorących udział nie nagradzanych przydałyby się chociaż jakieś nagrody pocieszenia :sleepy:;)xD. Pozdrawiam. Może jeszcze kiedyś spróbuję ???? Miłego wieczoru i spokojnej nocki wszystkim życzę....

    Ps.
    Witam. Już wiosna się zbliża a tutaj nadal pusto. Dziewczyny i chłopaki gdzie się podziewacie???:cry::cry::cry::cry::cry: Wracajcie :D:D:D.
    W środę idę do MOK na spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Co roku nasz Burmistrz takie organizuje xDxDxD. Miłego dnia. Pozdrawiam wszystkich....


    Witam. Co za pustki w Raszpelkowie:cry::cry::cry:. Pozdrawiam Wszystkich i przesyłam świąteczne życzenia :inlove::inlove::inlove:.
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 8 kwietnia 2023
    krasnoludek10 lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kochane Raszpelki:)

    Wesołych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie najbliższych i przyjaciół oraz z umiarem w jedzeniu i piciu:)
     
  8. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Zdrowych, pogodnych świąt kochani i mokrego dyngusa. Buziole dla Was wszystkich :*
     
    myszka212 i krasnoludek10 lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Czy tutaj jeszcze ktoś zagląda ? Dobrej nocki:)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry wszystkim:)

    Uprzejmie przypominam, że nastąpiła aktualizacja (ach, to moje "obeznanie" z czego będą lecieć pomarańczowe odznaki w hodowlanym-.-) i w związku z tym szukam zagród dla owiec-zombie:)
     
    Alicjanastka lubi to.