Opinie Konkurs świąteczny

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 19 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie, Farmerzy!

    Już wkrótce zaczniemy świętowanie, ale nasza choinka jeszcze nie jest gotowa. Pomóż nam i przedstaw swoją propozycję jej wyglądu.​
    • Konkurs potrwa od dzisiaj tj. 19.12.2022 do 01.01.2023. Wyniki zostaną podane najpóźniej 08.01.2023.
    • Każdy z Uczestników może przedstawić tylko jedną pracę.
    • W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy forum farmerama.pl z wyjątkiem członków Ekipy.
    • Udział w konkursie jest dobrowolny.
    • Praca powinna być tworzona przez samego Użytkownika i nigdzie wcześniej nie publikowana. Dyskwalifikowane będą wszelkie przejawy plagiatu.
    • Prace w żaden sposób nie mogą naruszać Regulaminu forum.
    • Tematem konkursu jest stworzenie z elementów gry (przedmiotów ozdobnych, drzew, zagród, upraw., itp.) obrazka w kształcie choinki. Zrzut ekranu z widocznym ID Użytkownika należy umieścić w wątku konkursowym. W przypadku korzystania z klienta do pobrania dozwolone jest dopisanie ID w poście.
    • Ekipa forum po tajnym głosowaniu wyłoni laureatów konkursu.
    Nagrody

    I miejsce: 300 FL, Jajko Rudiego pierniczka, Skrzynia neonowych zagród II, Wybieg dla waranów z Komodo
    II miejsce: Porażony Lulek (+), Skrzynia neonowych zagród II, Palma cudowronka
    III miejsce: Inwazja robali (+), Skrzynia neonowych zagród II, Cudowna skrzynka „Piccolo”

    Uwaga: Jak świętować to świętować, więc kolejne 3 miejsca otrzymają od nas odpowiednio:
    - Bonus do stodoły (L), latający żółw
    - Bonus do stodoły - zagrody, kupon na kombajn (48 godzin)
    - Bonus do stodoły - drzewa, Skrzynka z narzędziami XXL

    Prace konkursowe prosimy zamieszczać w tym wątku:

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]


    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    Marrylan lubi to.
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Super, lubię konkursy.:) Trzeba będzie pomyśleć co i jak poukładać, dobrze, że czasu sporo.:)
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Tak się zapaliłam zemocjonowałam do tego konkursu
    no lubię , pasjami lubię :inlove:
    że zamiast posiać coś do eventu na wylotki to sobie układałam wzorki do konkursu xD

    no przecież mogłam inną łąkę wybrać , no nie
    ale gdzie tam
    musi być tam gdzie akurat jest event :sleepy:

    no nic wylotki najwyżej z pomocą jaśków nazbieram
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Takie eventy to co tydzień są. A jak się doda jakieś misje weekendowe i inne cuda, to wyjdzie ze 60-70 razy w roku. Jeden dla konkursu można śmiało odpuścić :)
     
  5. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Udekorowałam choinkę, ale dopiero teraz zauważyłam, że z rozpędu obcięłam numer ID :cry:xD
    Najwyżej będzie poza konkursem :p
    Za to nie mogę się napatrzeć na pozostałe prace :inlove:
    Powodzenia wszystkim, ja nie umiałabym się zdecydować, która jest najładniejsza ;)
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Myślę, że możesz "dogadać się" z Modami i poprosić o wycięcie tego posta ze screenem bez ID i wstawić nowy.:)
    Kiedyś miałam podobny problem i dało radę poprawić.
    Masz rację, piękne te choineczki, co jedna to ładniejsza.:)
     
  7. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Widzę, że mój screen zniknął :cry:
    Szkoda...acz konkurs fajny, nagrody też :p
    No i oczywiście choinki piękne :)
     
    dantic3 i kudlaty147 lubią to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jak to zniknął? U mnie widać:

    [​IMG]
     
    dantic3, kudlaty147 oraz kaska860 lubią to.
  9. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    o_O u mnie widać białe pole z nazwą i logo strony hostingowej.
     
    dantic3 lubi to.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pamięć przeglądarki może trzeba wyczyścić lub sprawdź na innej. U mnie Twój screen jest widoczny bez problemu na Chrome.
     
    dantic3, kudlaty147 oraz kaska860 lubią to.
  11. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ogromne Gratulacje
    [​IMG]


    fajny konkurs
    duże możliwości wykazania się kreatywnie
    przepiękne prace
    moc kolorów

    cudowne przepiękne te Wasze choinki :inlove:
     
  13. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Brawo dla laureatów, ale i ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników. Wszystkie choinki są wyjątkowe i jest na co patrzeć. Właśnie dlatego bardzo lubię tego typu konkursy, można nacieszyć oko wspaniałymi pracami farmerów :inlove:
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Bardzo dziękuję :)
    Cieszę się z tej nagrody ogromnie, przygotowując pracę byłam w świątecznym nastroju zarówno w realu jak i na farmie.:inlove:
    Umieściłam tam "Chatkę w bieli" - to prezent od Marka.W - chciałam chociaż symbolicznie wspomnieć go w tym świątecznym okresie.
    Gratuluję zdobytych nagród i dziękuję wszystkim za uczestnictwo w konkursie i piękne prace.:)
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pięknie dziękuję, drugie miejsce, super.:) Ostatnio mam szczęście do drugiego miejsca.;)xD
    Dziękuję za zorganizowanie konkursu, to jest super zabawa, oby takich więcej.:)
    Fajnie jest bawić się w tworzenie pracy konkursowej, fajnie oglądać prace uczestników.:)
    Laureatom gratuluję zdobytych nagród.:)
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Serecznie dziękuję :)
    Dekoruję dom to wzmacnia nastrój świąteczny, lubię świece więc pale je na codzień.
    Gratuluję laureatom i wszystkim uczestnikom,powstały piękne choinki:)
    Było mi bardzo miło brac udział w konkursie ,dziękuję za jego organizację:)
    A miejsce na pudle to dodatkowy plus,czekam na florenowca z Piccolo:)
     
  17. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla wszystkich laureatów i wyróżnionych, przygotowaliście super prace :).
     
  18. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    gratulacje dla Wszystkich
     
  19. Oczko7

    Oczko7 Młodszy ekspert

    Gratulacje dla uczestników, szczególne dla laureatów:)
     
  20. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Gratuluję laureatom konkursu , jak też i wszystkim uczestnikom :)
    A Organizatorom, dziękuję za danie nam możliwości wykazania się farmerską kreatywnością :)
    Podziękowania należą się także Jury , bo to niełatwe zadanie wybrać która z naj... jest tą naj... naj... :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.