Rafcioo

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Rafcioo, 22 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Rafcioo

    Rafcioo Czeladnik forum

    Hejka
    Jestem Rafał dopiero zaczynam grę, chciałbym w przeciągu niecałego roku dobić do setki i coś osiągnąć w grze, zauważyłem że jest mnóstwo eventów oraz zadań do wykonania, mam taką cichą nadzieję coś osiągnąć. Chciałbym również znaleźć tutaj jakieś wartościowe znajomości chociaż widzę że na forum trochę cichosza.
    A tak po za tym postanowiłem się przywitać ponieważ chce zawitać tutaj na dłużej także zapraszam jeśli ktoś się nie boi :D
    [​IMG]
     
  2. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Ciszy nie ma wtedy, gdy coś się z Farmą dzieje- wtedy wszyscy budzą się z letargu :D
    Forum to nie to samo co jeszcze kilka lat temu, dzieje się mniej, część forumowych nałogowców "uciekła", ale i tak można dla siebie jakiś kącik znaleźć i kilka uwag z innymi wymienić ;) Jestem pierwsza, więc witam i tematyczną kawkę przynoszę :p
    [​IMG]
     
    krasnoludek10 i Rafcioo lubią to.
  3. Rafcioo

    Rafcioo Czeladnik forum

    Hejka dziękuję za odwiedzny.
    No cóż szkoda w takim razie że nie było mnie tu kilka lat temu ale jak mówisz może da się jeszcze coś z tego forum wyciągnąć oczywiście dziękuję za ciasteczka wyglądają czadowo a skoro już jesteś to poczęstuję tym
    [​IMG]
     
  4. MOD_Solmyr

    MOD_Solmyr Forum Moderator Team Farmerama PL

    Witaj Rafcioo na forum :) Twój domek dodaję do alfabetycznego spisu treści i życzę miłych rozmów z odwiedzającymi :)
     
    krasnoludek10 i Rafcioo lubią to.
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    A Halloween to nie jest dopiero za miesiąc? o_O
     
    krasnoludek10 i Rafcioo lubią to.
  6. Rafcioo

    Rafcioo Czeladnik forum

    ja się przygotowuje właśnie miesiąc przed, dla mnie halloween może być przez całą jesień :D
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    To dobrze trafiłeś, jutro pierwszy straaaaszny event >>klik<<xD
    Fajna sygna swoją drogą:)
     
    krasnoludek10 i Rafcioo lubią to.
  8. Rafcioo

    Rafcioo Czeladnik forum

    O. Ciekawe czy podołałam tej misji :)
     
    krasnoludek10 lubi to.