Przywitanie na nowym forum :)

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Sekme, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zosia1953

    zosia1953 Naśladowca mistrzów

    witajcie jak my se tu poradzimy musimy uczyć się od nowa ale za to jest fajne jest to forum
     
  2. -KASIOLANDIA-

    -KASIOLANDIA- Czeladnik forum

    Siemka wszystkim grającym. Z wrażenia nie wytrzymałem i wszedłem w tę nowość. No no, robi wrażenie. Przynajmniej graficznie. Pozdrawiam wszystkich "starych"farmerów(nowych oczywiście też),nie wchodziłem na forum ponieważ w pewnym momencie zaczęto" przeginać",i to nie zawsze we właściwą stronę.Choć nie bywałem obecny na forum w grze aktywnie uczestniczyłem i kończyłem eventy i misje na luzie-dzięki wnioskom wyciągniętych z porad weteranów-jeszcze raz się pokłonię,komu? dobrze wiedzą. Pozdrowienia wszystkim walczacym.
     
  3. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    A ja zapraszam wszystkich, którzy już zaczęli troszkę więcej klikać po forum, do dzielenia się swoimi opiniami w TYM wątku :)
     
  4. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Podpinam się pod powyższy :p

    I witam również :D
     
  5. elzbietagornik52

    elzbietagornik52 Stały bywalec

    Witam wszystkich ja powoli już opanowałam to nowe forum ale jeszcze daleko do biegłego poruszania się po tych nowościach o_O
     
  6. bozenap2

    bozenap2 Okazjonalny autor

    I ja przyszłam się przywitać:)
    Właśnie jestem w poszukiwaniu alfabetycznego spisu treści - i chyba jestem ślepaxD
     
  7. farmer0807

    farmer0807 Czeladnik forum

  8. bozenap2

    bozenap2 Okazjonalny autor

  9. farmer0807

    farmer0807 Czeladnik forum

    Do innego na razie się nie dokopałam. Może znajdzie się ktoś bardziej zorientowany i pomoże. Pozdrawiam :)
     
  10. jakleci.wiola26

    jakleci.wiola26 Wyjątkowy talent

    Z tego co kojarzę to na razie nie ma:oops: Ma się pojawić później jak się modzi troszkę z forum ogarną
     
  11. bozenap2

    bozenap2 Okazjonalny autor

    O dzięki Wiolu:)
     
  12. jakleci.wiola26

    jakleci.wiola26 Wyjątkowy talent

  13. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Alfabetyczny spis poradników do gry pojawi się najszybciej jak to jest możliwe.
     
  14. halina415

    halina415 Ekspert forum

    pomału się ogarniemy na nowym forum
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A mi się to nowe forum bardzo podoba xD Zaznaczyć mogę te tematy,które mnie interesują i szybko zobaczyć,czy w danym temacie są nowe posty.Nie wiem,czy na starym forum też tak było ale tam jakoś tego nie rozgryzłam :oops: Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i szybkiego ogarnięcia nowego forum życzę:music:
     
  16. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    można było ale było hmm bardziej schowane? trzeba było wchodzić w ustawienia i dopiero potem w coś tam się wchodziło :p a tutaj masz na widoku i jest lepiej moim skromnym zdaniem :p
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Szczerze...? Wolałam stare, na naprawdę bardzo uczciwym silniku vBulletin. Niczego specjalnego nie potrzebuję szukać, najważniejsze info i wątki bez trudu znajduję... ale irytuje mnie ta wielka blada czcionka i wiele innych rzeczy.
    Jedyne dobre rozwiązanie - chowanie długich cytatów 8)
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No jak było schowane,to ja,z moją wiedzą informatyczną xDxDxD na pewno na oczy tego nie widziałam 8) W ogóle,odnoszę wrażenie,że to nowe jest bardziej proste i przejrzyste,tylko chwilkę sobie trzeba dać na ogarnięcie ;)
     
  19. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    a ja się dopiero rozglądam, z trudem odnajdując potrzebne i ulubione wątki. I nie podoba mi się - tam wchodziłam i już wiedziałam kto gdzie co napisał, a tu muszę kombinować jak koń pod górę :/
     
  20. leloch88

    leloch88 Wyjątkowy talent

    Witam :) Mnie się nowe forum podoba, nawet bardziej od starego - przynajmniej wizualnie. Ale na razie nie mogę się odnaleźć ;) Chwilkę mi to zajmie, jak poznanie każdej nowości zresztą ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.