Opinie Przygoda pomidora II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Juhu
    kwiaciarnia z głowy [​IMG]

    [​IMG]

    słoneczne kwiaty na skok po piccolo mam [​IMG]


    a szklarnia się robi ;)
    dotarłam do piwnicy a piwnicy jeszcze nie postawili [​IMG]
    [​IMG]

    jeszcze trochę zejdzie sianie ale zdążę :p
    ***
    Bardzo fajny event :inlove:
     
  2. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie

    Podpowiedzcie proszę....zdążę zrobić tego pomidora i te ryby w 4 dni ? Wróciłam właśnie ze szpitala i nie wiem czy jest szansa na ukończenie....
    Próbowałam czytać poradniki, ale chyba bez zrozumienia mi to wyszło ...
    doradźcie mądre głowy proszę
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Myślę, że pomidorki zdążysz spokojnie, jeszcze sporo czasu, a rybami to się w ogóle nie przejmuj, bo one ciągną się i ciągną, to prawdziwe, niekończace się moczenie kija w wodzie.;)xD
    Ja kwiaciarnię właśnie skończyłam.:)
    SN tylko na rozsiew, wspomogłam się dyniowym prezentem.:)
    Mam nadzieję, że wszystkie pola z prezentami znalazłam.;)xD

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 16 kwietnia 2021
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Najwięcej do wysiania jest na wyspie.
    Potrzeba na to ~20 zbiorów, w zależności ile Ci wyjdzie po rozsiewie.
    Znak tiki rośnie z kupą 4h, więc potrzeba ich 80.
    Zostało ok 100h ewentu - zdążysz.
    Jak zdążysz z wyspą, to i z resztą.
    Tu masz rozpiskę ile i czego potrzeba:
    https://board-pl.farmerama.com/threads/przygoda-pomidora-ii.81136/#post-2366767
    Najważniejsze w tym jest jednak zbieranie słoneczników co 10h, potrzebnych do pnącza.
    Dojdź do nich najszybciej jak się da, zbieraj na czas i powinnaś spokojnie zdążyć.
    Słoneczniki są na poziomie I i II (kwiaciarnia, szklarnia):

    I piętro - kwiaciarnia:
    [​IMG]

    II piętro - szklarnia:
    [​IMG]

    Patrz na czerwoną ścieżkę, to Twój priorytet.
    Na resztę szlaczków nie patrz, to moje bazgroły ze skróconej ścieżki po punkty sezonowe (nie robię całości).
    https://board-pl.farmerama.com/threads/przygoda-pomidora-ii.81136/page-2#post-2366975
     
    Ostatnie edytowanie: 16 kwietnia 2021
  5. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    To witam tym bardziej serdecznie, że jest jakaś duszyczka, która doskonale mnie rozumie, bo to już i oczy nie te, refleks wypaczony a i w mózgu następują też po woli zmiany ;). A jeśli chodzi o event to kwiaciarnię ukończyłam 100%, szklarnia dwa zbiory i jest rząd chmurek. W dalszym jednak ciągu nie wiem co zrobić, żeby trochę powędkować, skąd się biorą te talarki? Jakaś magia:D
     
  6. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    No to jest nas więcej i od razu czuję się raźniej :)
    Tragicznie to dla mnie zagmatwane i wszystko mi się myli. Tak się szykowałam do eventu, że długorosnace posiałam na dzikiej łące i byłam zdumiona, że mi wypadajki nie lecą. Dopiero jak z głównej, z róży poleciało całe 53 szt. płatków, to się kapnęłam, co pomieszałam. Potem ustaliłam w kwiaciarni tak priorytety, że otwarłam piwnicę i za nic nie mogłam wejść do szklarni. Dwa wieczory zachodziłam w głowę czego nie doczytałam, że Olga (Draculik34) tak szybko nazbierała kwiatków, które odbiera się co 10 godzin. Katastrofa jakaś xD

    Żeby powędkować, to trzeba kliknąć w centralne pole i oddać jednego niedźwiedzia. I potem na prawo podświetla się przycisk "użyj" i co 24 godziny trzeba odebrać kupony wędkarza. Za te kupony, w sklepiku eventowym można kupić albo przynętę albo skrzyneczkę. No i te pomidorkowe znaki, co wpadły z eventu pomidorowego, można na kolejnych polach zużyć, żeby dostać nagrody cząstkowe (na środku planszy eventowej).
     
  7. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam a ja mam jeszcze 4.000 rosliny na bahamie do wysiania nie wiem czy zdaze do jutra ale robie dalej
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Laptop się naprawił, więc może jednak coś ruszę w tym evenciexD
     
    hiacynta, PoloMit oraz miwi45 lubią to.
  9. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Dołączam do klubu, pamięć już nie ta i wzrok też xD Bez dwóch kaw nie podchodzę do czytania poradnika . A czasami dwie kawy to też nie wystarczą;) Dopiero dzisiaj dotarło do mnie że do tajemniczego stawu też jest plansza.....
     
  10. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    Witam, mam pytanko czy wszystkie pola w kwiaciarni muszą być odkryte aby przejść do szklarni? Lawenda też oddana i słoneczniki zbieram.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie muszą być wszystkie, na grafice widać jak możesz iść do wejścia do Szklarni:

    [​IMG]

    Ale zwróć uwagę w którym miejscu są do zdobycia itemy na rząd chmur i żetony potrzebne do eventu Tajemniczy staw :)
     
  12. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    dziękuję Wam pięknie za podpowiedzi , ciężko się wraca do rzeczywistości , po tym chaosie w służbie zdrowia :oops:
    Zakasałam już rękawy i sieję i zbieram ...mam nadzieję, że się uda :)

    Rysiu, szacun i jeszcze raz wielkie dziękuję :) Na Ciebie zawsze można liczyć :)
     
  13. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    wejście do szklarni mam odkryte i w szklarni nie mogę nic robić.
     
  14. marcinek74

    marcinek74 Baron forum

    Witam uprzejmie szanownych graczy. Pozdrawiam również całą Ekipę :)
    Mam pytanie event trwa do wtorku a na zegarze tylko 23h? Jak to rozumieć?
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W szklarni zaczynamy w lewym, dolnym rogu:

    [​IMG]

    Witam i również pozdrawiam.

    Event trwa do 20.04. a zegar odlicza czas do startu II części w strefie Pełni, wraz ze startem czas zostanie zmieniony.
     
  16. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    No to gumiaki na nogi i w polexD, nie ma co się zastanawiać;)
    U mnie pierwszy etap zakończony, czekam na otwarcie pełni:music:

    Event trwa do wtorku to spokojnie ogarniesz;):)


    Info dla MOD-ów - ups, coś mi tym razem nie wyszło połączenie postów.

    Ups połączone,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 kwietnia 2021
  17. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Doczlapalam do 2 planszy, jestem w polowie. Biore co jest :)
    Czekam na mroczna....nie mam pojecia co tam zostawilam....na ogol wrzucam najdluzej rosnace...o ile zdaze ;)
     
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    I piętro - Kwiaciarnia załatwiona,
    II piętro - Szklarnia, to jeszcze brakuje 1900 Znaku tiki.
     
    hiacynta, PoloMit oraz miwi45 lubią to.
  19. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ha,ha,ha Witam, witam serdecznie jeszcze jedną zakręconą, dzięki za instruktarz ja już rozgryzłam to wszystko. Dobrze, że teraz a nie po evencie. Tak to się u mnie przedstawia. Pozdrawiam i jestem przekonana, że damy radę;)

    ,[​IMG]
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Idziemy łeb w łeb.;)xD

    [​IMG]

    Jutro rano szklarnia będzie z głowy.:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.