Opinie Przygoda pomidora II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    O nie! Bardzo nie lubię tej mechaniki, nie znoszę tych map! A poza tym nie lubię eventów, w któych nie dość, że wymagają siania badyla i nie można gonić ostro z nadrabianiem zapasów w stodole, to jeszcze te zapasy uszczuplają :p

    Ale żetony będą z kolei potrzebne do łowienia ryb, a to z kolei uwielbiam :p

    Ja chyba wersja minimum - do jakiegoś żetonu, by móc sobie połowić i poczekam na fajniejsze eventy podrzędne. :D
     
  2. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Bardzo mi się ten event podoba, a i nagrody całkiem spoko. Trochę zakręcony, ale nie wygląda skomplikowanie. mjanakiewicz dzięki za wyliczenia, bardzo się przydadzą :music::D

    Do zdobycia łącznie 4830 PNS - ładnie:D
     
    Ostatnie edytowanie: 13 kwietnia 2021
  3. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    Mówie pass , mam przesyt eventów
     
  4. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Pożyjemy- zobaczymy. Na pewno zacznę robić. A czy skończę to się okaże. Nie mam pojęcia jak czasowo będę stała- nowa praca tak mnie wykańcza, że nie mam siły pilnować z zegarkiem czasu zbiorów, ale i tak coś tam posieję. Odnoszę wrażenie, że albo pracujesz, albo kupujesz sn żeby kończyć te ewenty.
     
  5. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Evencik wygląda fajnie choć jest bardzo pogmatwany jednak spróbujemy bo eventy to dodatkowa robota na farmie niż misje :p Powodzenia jak zwykle dla wszystkich którzy będą się bawić w ten evencik na maxa ;D
     
  6. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    A no ta moda jest tak zmienną panią - i coraz trudniej nadążyć za nią :p - no ja już daleko w tyle za modą zostałam xD:cry:- chociaż plansze Mietka jakoś ogarnęła i nawet trochę skrótów znalazła , więc spróbuję tymi skrótami się przecisnąć tam ,gdzie koniecznie dojść trzeba :music: a jak mi to przeciskanie wyjdzie to dopiero w praktyce się okaże . PNS-y i żetony mi niepotrzebne więc będę omijać ile tylko się da .
     
  7. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    Piękne rymy :D
    na szczęście farmerzy dzielą się swoją pracą i wyliczenia udostępniają :)
    Powodzenia życzę :)
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    I tu także odpoczynek-chyba mnie przesilenie wiosenne dopadło,bo w ogóle myśleć mi się nie chce nad eventami :(
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tylko dla PNS.

    Kwiaciarnia:

    [​IMG]

    5.590 - krzewoskaz
    9 zbiorów x 600 (200 x 3) = 5.400 + 190 z rozsiewu

    Szklarnia:

    [​IMG]

    8.400 - znak tiki
    244 - płatek
    14 zbiorów x 564 (188 x 3) = 7.896 + 504 z rozsiewu

    Z tym, że ostatnie 411 PNS (2.000 znak tiki, 70 płatek) stawiam pod znakiem zapytania, więc może
    być tak:

    6.400 - znak tiki
    174 - płatek
    11 zbiorów x 564 (188 x 3) = 6.204 + 196 z rozsiewu

    Piwnica:

    [​IMG]

    5.530 - znakopnącze
    144 - uschnięty płatek
    9 zbiorów x 600 (5.400) + 130 z rozsiewu

    Jeśli w szklarni i kwiaciarni odpalę dodatkowe słoneczne kwiaty, to może zgarnę neona i piccolo, choć parcia nie mam.
    Pola oznaczyłem pytajnikami - ???.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 kwietnia 2021
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O Rysiu jesteś
    w krzakach nudno nie [​IMG]

    Też lecisz na skróty :D
    ja też
    ino że nie za PNS

    To ja po prośbie
    wyleci Ci o 64 więcej płatków to zgarnij dodatkowo '' ogrodnictwo z klasą '' [​IMG]
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kompletnie nie wiem, co zostawiłem na pełnixD Poza tym mocno się waham czy będę robił, bo w notebooku miga niebieska lampka a się nie włącza a tam mogłem zbierać palcem (łot, złośliwość rzeczy martwych), z telefonu też się niewygodnie klika a i misje produktowe z kuponami się powoli kończą mimo posiadania 80-90 mln SG8)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 kwietnia 2021
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    xD
    ja drzewa i trochę mrocznego kwiatu
    cienko to widzę

    ale mnie potrzeba ino 16 sztuk :p nie podobno by tyle nie wyleciało xD
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ty lepiej nie zapeszaj, bo BP nie raz, nie dwa jeszcze może nas zaskoczyćxDxDxD
     
  14. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Mnie się mózg wyłączył i nie ogarniam tego.Chyba nie chce mi sie robić tych eventów.Pomyślę o tym jutro gdy wrócę z pracy około 18-tej.Poczytam co piszecie i będę wiedziała co robić.:music::(:oops:
     
  15. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Dobry wieczór :)
    Robię event. Z kilku powodów:
    - pnącze zacne, 0,5 mln PD nie pogardzę (tu milion, tam 0,5 mln i się zbierają te miliardy ;))
    - 24 tys. roślinki do wysiania na 3 łąkach, do przeżycia (może jakiś bonusik od koła się trafi?)
    - PNS, wolę wysiać eventówkę niż karmić darmozjadów moimi zwierzątkami
    - jak event trwa, a ja uzupełniam tylko stodołę, to mi jakoś żal ;)
    - nałóg (?)

    Pozdrawiam :)
     
  16. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Bardzo trafnie to ujęłaś:D, też tak mam ze wszystkim xD
     
  17. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Cos tam porobie. Pnacze tym razem mnie zainteresowalo, ale czy dam rade miedzy prace wcisnac farme-zobaczymy.
    Nie nastawiam sie na zdobycie wszystkiego, bo nie zamierzam zuzyc zbyt duzo "dobroci" ( SN, SNZ, bonusy itd ) :)
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dalej nie wiem czy będę robił a moje roztrzepanie nie pomaga. Nawet jeśli posiałem coś na Polach Pełni, to na głównej chyba niestety nic długiego...
     
  19. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Ja pamiętam: koszmarne dynie, ale na szczęście wypadalce na polu pełni od soboty, więc jeszcze coś się posieje w sobotę rano, chyba mroczny kwiat jest najdłuższy :)

    U mnie zdecydowanie nałóg na pierwszym miejscu xDxDxD
     
  20. gosiekd

    gosiekd Młodszy ekspert

    :sleepy: Event nie ruszył? Pola pełni zamknięte. Ktoś... coś...?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.