problem z gra

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika tomek1985, 30 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. tomek1985

    tomek1985 Młodszy ekspert

    dlaczego farmerama na na nowym silniku zawiesza sie trzeba co chwile odswiezac gre
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    tomek1985 zapoznaj się proszę z ogłoszeniem i poradnikiem: >KLIK< i sprawdź czy Twój sprzęt i oprogramowanie jest wystarczające do prawidłowego działania gry.

    Spróbuj może pobrać i zainstalować Autonomicznego klienta, być może będzie działał płynniej: >>LINK do pobrania klienta<<

    Do 11 stycznia 2021 roku można korzystać jeszcze z wtyczki Flash, na drewnianej ramce gry, w prawym, dolnym rogu jest przycisk do przełączenia na Flash.
     
  3. dlugowskij

    dlugowskij Forumowy żółtodziób

    Czy wykonywanie zleceń w sezonie obdarowywania na ostatnim poziomie jest ograniczone,
    Wykonując kolejne zlecenia nie są naliczane pkt.
    Czy jakaś informacja w tym temacie umkneła mojej uwadze?
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    dlugowskij ostatni pułap w sezonie jest powtarzalny i punkty doliczane są za każdym razem od nowa. Zaliczenie 40 pułapu wymaga 2570 PNS czyli punktów nagród sezonowych. Zapoznaj się proszę z poradnikiem: Sezon obdarowywania.
    Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś pytanie to otwórz proszę własny wątek bo ten jaki widzisz dotyczy zupełnie czegoś innego.

    tomek1985 czy masz jeszcze jakieś pytanie odnośnie Unity?
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.