Problem przy usuwaniu produktów na targu

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika wiolek1987, 25 stycznia 2025.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wiolek1987

    wiolek1987 Czeladnik forum

    Witam, nie znalazłam podobnego tematu wiec pisze nowy post.
    Od kilku dni mam problem z ładowaniem sie gry w momencie gdy chce usunąć produkty wystawione na targu, uruchamia sie tak jakby ładowanie gry i produkty nie znikaja, za każdym razem musze klikać odśwież i od nowa wszystko robić
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    Jeśli grasz na przeglądarce to wyczyść proszę co jakiś czas historię przeglądania, upewnij się czy podczas czyszczenia pamięci podręcznej zaznaczone zostały wszystkie konieczne opcje dotyczące usuwanej zawartości i przedziału czasowego. Na koniec zamknij system i ponownie uruchom komputer.
    Warto sprawdzić działanie gry na różnych przeglądarkach (Chrome, Edge, Firefox, Opera) oraz połączenie z internetem.
    Polecamy również aplikację - Autonomiczny klient do pobrania - jest to rozwiązanie alternatywne opracowane dla Graczy, którzy dysponują sprzętem o niższych parametrach i w związku z tym mają problemy z grą w technologii Unity.
    Informacje na temat klienta znajdziesz w tym temacie: Autonomiczny klient do pobrania.

    Daj proszę znać czy po zastosowaniu się do wskazówek i ponownym zalogowaniu problemy ustąpiły?
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.