Opinie Prace konserwacyjne, problemy z grą

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Nie jest jedyną zadowoloną osobą, bo mi też dobrze gra działa, pobrałam klienta i tam też jest okey
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja co do klienta mam mieszane uczucia8)
     
    magda2007 lubi to.
  3. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Ogólnie to wydaje się być on niedopracowany, ale myślę, że będą go ulepszać
     
  4. magedania

    magedania Forumowy żółtodziób

    Co nam daje ten wasz komunikat , my chcemy konkretnej odpowiedzi ,co nas obchodzą hakerzy ,to BP powinno pilnować by nikt nie hakował farmy. jak mamy dalej grać .Ile można czekać aby gra zaczęła działać , ja od godz. 10 rano do tej pory nie moge sie zalogować aby chociaż odebrać prezenty nie mowiąc już o zbiorach.
     
    krasnoludek10 i pepe2013 lubią to.
  5. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Mówiąc szczerze czemu mnie to nie dziwi jak się robi z dwóch gier jedną to są tego efekty takie jakie mamy pole odłogiem leży nic nie można zrobić współczuję tym co jeszcze z iventem walczą
     
  6. pepe2013

    pepe2013 Książę forum

    Mam pytanie do Moda... wątek jest chyba z poziomu zadawania pytań a nie opinii co nie? to dlaczego teraz nie ma włączonego trybu strażnika zasad forum? tylko włącza się jak ja coś piszę? Właśnie widać tą dyktaturę, o której pisze jeden z graczy. Rozumiem awaria awarią ale ileż można czekać.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Nie,żebym marudziła, ale u mnie jest po 17 i gra nadal porządnie nie działa. Albo nie wczytuje sie, albo nic nie mogę zrobic. Mam kupony na kombajn= nie da rady ich użyc, a recznie zbierać, to porażka. Za to wyskakuje mi, że mogę kupic pomocników. Tylko po co, skoro mam kuponów od groma? A jak tak będzie, to ewentu nie skończę, bo nie mam czasu non stop siedziec przed kompem i siać i zbierać. Czasem trzeba iść do pracy.>:(
     
    krasnoludek10 i .dorotka01. lubią to.
  8. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    to jest szok ...wczoraj po meczu nie mogłam się zalogować i dziś to samo ...gra nie działa ...chciałabym konkret ...po 24 zacznie działać...na chwilę ...kto będzie chciał poczeka ..
     
    krasnoludek10 i tamako lubią to.
  9. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    można czekać do oporu, pod warunkiem, że firma pokryje straty graczy
     
  10. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Witam! Doprecyzujmy. W związku z zaistniałą sytuacją mające się jutro rozpocząć ewenty z kalendarza zostają przesunięte/wycofane?? do czasu zapewnienia stabilnego funkcjonowania gry? Może jakieś informacje oficjalne na ten temat?
     
  11. MOD_Solmyr

    MOD_Solmyr Forum Moderator Team Farmerama PL

    Oficjalny komunikat
     
    krasnoludek10 lubi to.
  12. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    krasnoludek10 lubi to.
  13. abask

    abask Komandor forum

    Zaczęło dopisywać prezenty z kalendarza letniego :)
     
    krasnoludek10 i tereska1108 lubią to.
  14. kokokokoszka

    kokokokoszka Czeladnik forum

    Odesłano mnie tutaj z moim wątkiem - Więc umieszczam mój post tu gdzie mnie odesłano tylko co to da .... Tu nie chodzi nawet o problemy z logowaniem. Chodzi np o to, że jak już mogę się zalogować po wczorajszym braku dostępu do gry to kasuje mi wszystkie logowania codzienne. I tak jest w kółko. Pojawiają się problemy - zeruje mi już drugi raz codzienne logowania nie z mojej winy i to nigdy nie zostaje to naprawione. Ten problem nie jest rozwiązywany mam zero dzień.
    Doceniam wszelkie pozostałe nagrody i możliwości.
    Plus event, który zmienia miejsce siania roślin. Ostatnio nie ukończyłam jednego eventu zaczętego przed hakerskimi atakami bo po wszystkim można było siać roślinę tylko na polu z drzewem mądrości a w poprzednim czasie na głównej farmie. Ja na polu z drzewem mam drzewa i nie będę ich usuwać a chciałam ten event dokończyć i dałam sobie z nim spokój.
    Nigdzie nie ma jakiejś informacji satysfakcjonującej, pełnej jest tylko, że już można się zalogować przepraszamy i pozdrawiamy to chyba za mało.
    Ludzie mają 100 pytań typu: co z eventem trwającym, co z dalszymi eventami, co z codziennym logowaniem odpalonymi bonusami. Ja, np zbieram roślinę na 36h kombajn potem go załączę i co zbieranie przez dwa tygodnie rośliny i uruchomienie a potem nic bo nie można się zalogować i nie ma żadnych wieści. Oprócz przeprosin i wysyłania graczy do innych wątków na formum. Ja długo szukałam gdzie mogę się czegoś dowiedzieć, bo inne watki są stare jedynie jest oficjalny komunikat przepraszamy już gra działa. Jak widać dla graczy to za mało.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 sierpnia 2023
  15. Majka501

    Majka501 Chodząca legenda forum

    Ja także miałam prawie tysięczne nieprzerywalne logowanie , a teraz zaczynam pierwsze . I to tylko z braku dostępu do gry , czyli nie z naszej winy. Po co w ogóle wchodzimy codziennie do gry , zbieramy ilość logowań jak i tak z tego nic nie mamy. Wczoraj udało mi się zalogować o godzinie 00.00 i zaliczyło prezent za 6.09 a dzisiaj nie wiem czy uda się zabrać prezent za 7.09 o godzinie 00.00.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. Antoś_2010

    Antoś_2010 Okazjonalny autor

    Ataki hakerów ,brak gry i wieczne te same teksty ale wprowadzanie zakupów np. sielanka czy koszyków detektywa to już nie ma problemów!Byle kasa się zgadzała.Rekompensaty za poniesione straty przez graczy śmiechu warte kompletnie nieadekwatne do niczego.Zamykanie i urywanie postów przez moderatorów .....Słabe
     
    krasnoludek10 i Kasiunia13 lubią to.
  17. barbara2020

    barbara2020 Czeladnik forum

    kpina z graczy i tyle....
     
  18. Antoś_2010

    Antoś_2010 Okazjonalny autor

    I co znowu przepraszam i tyle.Mam pytanie ..kto mi odda stracony czas ,bonusy 24,48 i 72 godziny ustawione na dziś wyszły mi około 9 a maiłem zbierać po 7 i co znowu muszę sobie ustawiać bo ...no właśnie .Nie ja zrobiłem ww bonusy na zegarek zmieńcie na 22,46,70 będzie wtedy 2 godziny alternatywy na wasze wybryki.Rekompensata....mi
    mojego czasu mi nie oddacie i nie wyjeżdżajcie mi z tekstem że nie muszę w to grać bo 13 lat temu jak ja tu byłem to was nie było.A i forum nie jest obowiązkowe a rekompensata należy się ja psu buda!!!!!
     
    ena0307, krasnoludek10 oraz madzia6310 lubią to.
  19. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Kiedy zamkną tę dziadowską grę? Od kilkunastu lat(!!!!) te same problemy! Gram równolegle od kilku lat w inne gry i NIE ZDARZA się nigdy żadna awaria w trakcie eventów. Tu działa tylko jak do kupna są floreny czy inne głupoty, wtedy nigdy nic się nie zawiesza. U Niemców odeszła połowa graczy, w innych krajach to samo ( brak zarobku) to z nas chcą ściągnąć żeby się utrzymać na powierzchni. Od lat w grze informatycy od siedmiu boleści ( chyba nikt inny ich nie chciał do roboty), problem na problemie. Rzucą jakąś lichą rekompensatę i ciesz się graczu (oni i tak wyjdą na swoje). Nie liczą się z naszymi stratami, nie szanują nawet tej garstki Polskich graczy co została ( można zauważyć na forum ile jest wpisów, nie to co 5 lat temu np.) Przestańcie i Wy (gracze) ich dorabiać, nie dbają o nas to i my przestańmy dbać o nich. Obudzą się z "ręką w nocniku" jak nie będzie na wypłaty dla tych partaczy.

    PS. Pozdrawiam moderatorów, tyle wiem ( z autopsji) że to nie Wasza wina :)
     
  20. elcia1951

    elcia1951 Zaawansowany

    dzisiaj od paru godzin gra mi się zawiesza ,kręci się słoneczko i ciągle trzeba odświeżać
     
    krasnoludek10 lubi to.