ponowny temat skrzynek

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika magola44, 9 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. magola44

    magola44 Aktywny autor

    Zamknięty został temat otwierania skrzynek a odpowiedź która została mi udzielona mnie nie zadowala . Nie tylko ja mam takie zdanie na temat tego co zostało zmienione w sposobie otwierania skrzynek . Nie dosyć że gra wymaga co chwilę przy przechodzeniu z planszy na plansze ponownego zalogowania to teraz to samo jest przy otwieraniu skrzynek że trzeba odświeżyć grę aby zniknęły zerowe skrzynki więc nie rozumiem co tu jest lepiej i nie jest to tylko moje subiektywne zdanie ale też innych graczy co możesz zauważyć w postach poniżej mojego . Po raz pierwszy odkąd gram a gram od początku powstania gry nigdy żaden Moderator na forum tak mnie nie potraktował jak teraz . To co dla niego jest najlepsze to nie znaczy że dla innych też i każdy ma prawo do odmiennego zdania .
     
    Metressa i Andzia1967 lubią to.
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Przypomnę, że to nie jest dział dyskusyjny więc tutaj mam związane ręce. Poza tym nie bardzo wiem co miałbym zrobić ponieważ zmiany są wprowadzane przez producenta gry i my na to nie mamy wpływu.
    Do dalszej dyskusji zapraszam do działu z rozmowami. Tymczasem tutaj temat zamykam i proszę nie otwierać kolejnego z tym samym zagadnieniem.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.