Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ClaireDanvers

    ClaireDanvers Młodszy ekspert

    Czy to pnącze jest jeszcze jakoś do zdobycia, czy okazja przepadła? :oops:

    2000? Mnie ręce swędzą żeby wykręcić jak tylko 200 super paszy uda mi się nazbierać. xD
     
    darbus1961 i krasnoludek10 lubią to.
  2. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Dla mnie to nie problem przez czas trwania eventu tego z planszą do gry na dwóch polach sadziłem jarmuż i w zapasie miałem z 6000 żołędzi 8) A co do super paszy polecam kupić abonament na młyn z 8zł i dziennie będziesz miał 3 sztuki super paszy wyprodukowanej w młynie. Dodatkowo polecam wykonywać misje i kręcić kołem i szybciutko uzbierasz dużo super paszy. Ja przykładowo skończyłem poprzedni event hodowlany z 300 sztukami super paszy a aktualnie mam 1059 super paszy i do salamander pewnie mi jeszcze dojdzie ;)
     
    darbus1961, ClaireDanvers oraz olgs3 lubią to.
  3. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    salamandry;) luzik SP 6120:pxD
     
    michal01096 lubi to.
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Okazja była i minęła, jak to z pnączami eventowymi bywa. Może kiedyś pojawi się możliwość kupna tego pnącza za PLN/FL, ale tego chyba nawet BP jeszcze nie wie...
     
  5. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Menażeria VII - i fajnie. Ale nie grają ze sobą niedziela i 07.04.21. Błąd w dacie. Proszę o poprawienie
    Edycja - już jest ok. Czyli od środy 07.04.21
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Zrzućmy to na poświąteczne nieogarnięcie ;)
     
  7. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    Cieszę się z nowej menażerii (tą na farmę na pewną wykupię, bo mam zapas FL z drzewek, itemów i eventów :)). Tylko nie podoba mi się, że można max. 5 postawić na jednym polu. W trakcie eventu na dwóch polach, fajnie by było ostatnią "obsadzić" menażeriami, ale niestety...:( To takie nieekonomiczne trzymać ją wtedy w inwentarzu...Nie wiem skąd taki pomysł twórców, ale jak dla mnie nietrafiony i do niczego nie prowadzi, ani BP na tym nie zarobi, ani gracze nic nie zyskają.
     
  8. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    O to to to ! Też nie bardzo wiem czemu ograniczono możliwość ustawienia menażerii, manufaktur czy ogrodów dendrologicznych do 5 szt. na jednej polu gry. Dla mnie bez sensu. Może "góra" przemyśli temat i jednak poluzuje obostrzenia :p
     
    miwi45, krasnoludek10 oraz kaska860 lubią to.
  9. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    nosz nareszcie i ja się doczekałam i też zupełnie nie rozumiem tych limitów w kupowaniu i ustawianiu
     
    miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
  10. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    nie rozumiem, czyli zrobię misję i mam menażerię kupić za 299fl ???
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Misje dot. menażerii zawierają nagrody, pozwalające na jej rozszerzenie (powiększenie ilości miejsc), ale podstawową menażerie trzeba kupić.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  12. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    grzie ta menadzerie kupić
     
    krasnoludek10 i aleksandra lubią to.
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    W czerwonym koszyczku. Tam, gdzie zagrody.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    jak to gdzie,,w galerii handlowej,,w zwierzętach,299 florenów
     
  15. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    ale nie rozumiem jednego ci co mają odblokowane delfiny to jeszcze raz będą musieli je odblokować?
     
    monia1125 i krasnoludek10 lubią to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No jak jeszcze raz? dwa razy tego samego posągu się nie odblokowuje i jeśli masz już odblokowany to fabrykę będziesz mógł wybudować.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    aha dziękuję. i będę mogła bo jestem dziewczyną :p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Urcho58, usunęłam Twój post, ponieważ zawierał tylko cytat.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. ztomcio76

    ztomcio76 Okazjonalny autor

    super, w końcu i w tropikach coś się dzieje :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. Urcho58

    Urcho58 Czeladnik forum

    bo mi nie wczytało tresci.
    Chciałam zapytać o co chodzi z tym warsztatem plażowym. Mam odblokowane delfiny, mam odblokowane nowe drzewa i mam 2 misje do zrobienia a warsztatu nie mogę wybudować.
     
    krasnoludek10 lubi to.