Opinie Pizza party II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 czerwca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Pizzeria Gastona jest tematem rozmów na całej farmie i wszystkie zwierzęta chcą spróbować jego przepysznej pizzy! Odwiedź pizzerię Gastona, zagraj w serową minigrę i zdobądź smakowite nagrody!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Czwartek, 16.06.2022, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 22.06.2022, godz. 22:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Witam musowo trzeba robić ulepszenie itemu i Pikolaki są do zdobycia a i oczywiście punkty sezonowe
     
    Ostatnie edytowanie: 15 czerwca 2022
    incasent, QAtaner77 oraz izabell2468 lubią to.
  3. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Wypadajki z dzikiej łąki -.- Nakarmiłam przed chwilą róż żółwie, skorpiony....
    Event z rodzaju SN-żernych.
    Piccolo oczywiście na końcu nagród, a więc robię do końca.

    Ło matko - pomyliła mi się dzika z leśną :oops:
     
    izabell2468 lubi to.
  4. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    są dwa Pikolo do zdobycia
     
  5. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzień dobry
    A nawet trzy ;)
     
  6. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    a no 3 :p, ale niestety wszystkie łąki w użyciu, będę musiała burzyć leśną polanę:sleepy:
     
    6elka4, dorota444 oraz aweva55 lubią to.
  7. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    a widzisz co ślepemu po oczach czekam na mądrych ludzi co policzą ile czego potrzeba głowa mi dziś nie pracuje jakiś wirus się przyplątał do mnie i źle się czuję mam nadzieję że jutro będzie lepiej
     
    6elka4 i aweva55 lubią to.
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja widzę też całe mnóstwo kuponów na kombajn... Po prostu kuponowe złote żniwaxD
    Wypadajkami, czyli łopatami, mało się przejmuję. O ile dobrze pamiętam z wcześniejszych edycji - sporadycznie tylko wymieniałam karty.
    Wydaje mi się też, że średnio miałam coś ponad 200 pkt. za gierkę. Nie wiem czy 52 gry (pasek postępu) wystarczy na zebranie nagród dodatkowych (za punkty), ale ale jakoś dużo więcej też potrzebne nie będzie:) Nie lubię usuwać mojej stałej ekspozycji z Leśnej polany, ale mówi się trudno:)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 czerwca 2022
  9. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Jakby nie było na te 52 gierki potrzeba 27 zbiorów pomidora z jednej łąki. Trochę siania jest
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Hm...
    Narzekać czas zacząć.:)
    Żeby nie nakładki, to bym odpuścił.
    Zresztą, to tylko mini ewent:
    [​IMG]
    xD:cry:xD
    **************
    Przeglądałem poprzednią edycję.
    FAQ
    Opinie

    Obecna wygląda na łatwiejszą.
    Przynajmniej na pierwszy rzut oka.
    W zasadzie wystarczy mi zrobić 50 gier, to styknie na zdobycie wszystkich nakładek na ogara.
    Ale to prawie całość.:p
    Poprzednio miałem 231.1, więc rozpiszę sobie dla średniej 230 pkt.

    13.040/230= 57 gier (1 darmowa, czyli na 56 muszę wysiać)

    [​IMG]

    Uroczy pomidorek (główna, czas podstawowy 4h, woda + nawóz - 2:53)
    56 x 315 = 17.640
    29 zbiorów x 600*= 17.400 + 240 z rozsiewu
    min. 6 zbiorów na dobę

    Kulka mozzarelli (leśna, czas podstawowy 8h, woda + nawóz - 5:46)
    56 x 148 = 8.288
    15 zbiorów x 552* = 8.280 + 8 z rozsiewu:oops:;)
    min. 3 zbiory na dobę.

    Da się na pieszo wysiać w ciągu 5 dni (o ile czas pozwoli).

    Ale pewnie załatwię to dyniowymi.
    ****************************
    * zbiór na czysto z CMJ (+2) z 200 pól głównej i 184 dzikiej
     
    Ostatnie edytowanie: 15 czerwca 2022
  11. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Zachęciłeś mnie tą rozpiską :) Dzięki .
     
    hlnrys lubi to.
  12. Dahag

    Dahag Zaawansowany

    Ciężko cokolwiek zaplanować bo nie da się przewidzieć średniej, ale biorąc pod uwagę info z poprzednich eventów to mnij więcej tak ja w tabeli (przy średniej 250 potrzeba rozegrać tylko 52 gry więc optymalnie, ale nie wiem czy taka jest możliwa).

    ŚredniaGryPomidorMozzarella
    2006520 4759 620
    2106219 5309 176
    2205918 5858 732
    2305617 6408 288
    2405417 0107 992
    2505216 3807 696
     
  13. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Ale to prawie całość.:p
    Poprzednio miałem 231.1, więc rozpiszę sobie dla średniej 230 pkt.

    13.040/230= 57 gier (1 darmowa, czyli na 56 muszę wysiać)

    [​IMG]

    Uroczy pomidorek (główna, czas podstawowy 4h, woda + nawóz - 2:53)
    56 x 315 = 17.640
    29 zbiorów x 600 *= 17.400 + 240 z rozsiewu
    min. 6 zbiorów na dobę

    Kulka mozzarelli (leśna, czas podstawowy 8h, woda + nawóz - 5:46)
    56 x 148 = 8.288
    15 zbiorów x 552* = 8.280 + 8 z rozsiewu:oops:;)
    min. 3 zbiory na dobę.

    Da się na pieszo wysiać w ciągu 5 dni (o ile czas pozwoli).

    Ale pewnie załatwię to dyniowymi.[/QUOTE] czekałam na Twoje wyliczenia Dziękuję że jesteś z nami
     
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    halo halo a dlaczego liczycie 56 gier?
    jak jest 52 gry i 1szt pizzy dostajemy na początek gry,czyli potrzeba 51,nic nie rozumię :(
     
  15. Dahag

    Dahag Zaawansowany

    52 gry trzeba rozegrać, żeby zdobyć lewą stronę. Jak chcesz zebrać wszystko z prawej to - w zależności od średniej punktów - musisz rozegrać odpowiednio więcej gier.
     
    -mala159- lubi to.
  16. [andy74]

    [andy74] Młodszy ekspert

    -mala159-
    Ale żeby zdobyć wszystkie nagrody potrzebujesz 13040 pkt. Więc musisz w każdej z 52 gierek mieć średnią 251
     
    -mala159- i MamiKar lubią to.
  17. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    ....dzięki za wyliczenia...ale ja nie zapisałam ile poprzednio miałam ...za gapowe trzeba zapłacić ...i posiać więcej ...może koło będzie łaskawe dla mnie i sypnie bonusikami ...tego sobie i Wam wszystkim życzę ...powodzenia
     
  18. DIRAE

    DIRAE Analityk forum

    Ja tak samo :sleepy:o_O mam w nosie te eventy powoli! I dlaczego trzeba siać na Leśnej, skoro jest eventowa polana, tam gdzie Sylwia w Wielkanoc była!:mad: Z jakich powodów nie można na eventy uruchamiać tamtej polany, tym bardziej że są dwie rośliny do siania! >:(Ja żądam odpowiedzi i chciałabym zrozumieć. 8)
    Też muszę rujnować Leśną, a dopiero co drzewa posadziłam:cry:
     
    aleksandra lubi to.
  19. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Zawsze jest z tym problem w tej mechanice, to może przypomnę, że liczba elementów wchodzących w skład 15 losowych tali, jest ustalana na początku gry.
    Więc w miarę zbliżania się do końca, pula kwadracików (z pizzą i dodatkami) z których budowana jest "karta", staje się coraz mniejsza. Zatem nie opłaca się korzystać z wymiany na ostatnich taliach, bo taka wymiana będzie tylko pobierać łopatki/floreny, a raczej nie przyniesie pożądanego (opłacalnego) efektu. Będziemy w kółko dostawać i wymieniać to samo.

    Nie wiem dlaczego trzeba siać na 3 by zrobić event. Ale podejrzewam, że jesteś jedną z nielicznych osób, które chciałyby robić eventy na specjalnej polanie. Tam nie działają bonusy, "dopalacze"... więc nie można sobie ułatwić, przyspieszyć czy nadrobić braków badyla i wypadajek.
    I pomimo tego, że w teorii daje swobodę robienia w grze co się chce, to w praktyce bardziej ogranicza swobodę Graczy i "przywiązuje" ich na czas trwania eventu do gry i to z zegarkiem w zębach.
     
  20. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Tylko nie eventowa -żadne bonusy nie działają i uziemia przy farmie. Drzewka do jutra można przestawić. Też muszę.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.