panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to tak jak ja :D, tylko ja chyba nie aż tak bardzo, bo jeszcze ich nie policzyłam.xD
     
  2. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Skorzystaj z jakiegoś arkusza kalkulacyjnego, wpisz po kolei i zaznacz a poznasz ile ich masz :) Tylko pamiętaj, zaznacz same drzewa :p
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Oj Króliczku, ja aż tak pracowita to nie jestem.:)
     
  4. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Ale to całkiem proste, klikasz drzewa, wpisujesz w okienka po kolei cyferki i zaznaczasz cały rząd i na dole masz napis "suma = " i gotowe :) Nie jesteś ciekawa ile już ich masz ? ;)
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak wiem, że proste, nawet teraz przypomniałam sobie , że zrobiłam kiedyś taki arkusz dla zapasów ze stodoły, muszę go odszukać i dopisać drzewa. :)
    Zwykle to jestem bardzo ciekawa, żeby nie powiedzieć ciekawska. :p

    A jeśli chodzi o ten kwaśny event, to nasiałam cebuli na wypadajki, dziękuję za miłe rozmowy, no i mówię grzecznie dobranoc, do jutra.:)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 czerwca 2016
  6. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Dobranoc Panoramko :) Papa i do Jutra ;)
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Hej . Zaczytałam się , naoglądałam , jestem pod wrażeniem , łał i ...................
    Dobranoc kochani , kolorowych snów życzę .xD
     
  8. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxDxD
    nie wierzę, to chyba długo musiałeś się przy nieregulaminowej czcionce upierać;):)
    Ja też nie liczę drzewek. Ale w jednym miejscu mam poustawiane te, które sa dla mnie nowością, unikatowe, pojedyncze
    i SNZ wymagające.:):D
    Dobranoc.:)
    [​IMG] ;)
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień doberek :), pobudka, już prawie dziewiąta. Ja już pola obrobiłam i zbieram się do wyjazdu, więc internet będę miała przez okienko, albo przez płot u sąsiadki.:p
    Waderko, to już wiem, dlaczego tak lubimy drzewa..., las ... ;), hm, to te spełnione marzenia:D, warto spróbować.;)
    Bawcie się dobrze :D, nie zapominajcie o evencie.xD
     
  10. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Dzien dobry:) u mnie evencik prawie na wykonczeniu. Za 40 minut zbieram kurki (no patrzcie jak sie wstrzelilam w temat lasu;)), mam nadzieje ze po zbiorze zostanie mi do zrobienia tylko ostatnie diamentowe i koniec;) milej soboty:music:
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry .:)
    Musiałam trochę w domku popracować , ale mała przerwa na kawkę i melduję się .
    U mnie ewent jeszcze ......... uffffffff w 6 zadaniu siedzę i nie wiem kiedy skończę .
    cebulę posiałam , na wyspie miechunkę i do wieczora spokój z farmą .
    Mam dzisiaj dużo zajęć domowych , więc pewnie dopiero wieczorem zajrzę .
    Dużo słoneczka , humoru , odpoczynku wszystkim życzę .:)
     
  12. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Dokładnie dostałem za ten wpis (punkty za przejscie poziomu sasiada), który dodałem za raz na początku przygody z grą i nie wiedziałem, że mod mi zwrócił jakąś uwagę, gdybym dostał to na maila było by ok, a tak domyślaj się, że ktoś coś gdzieś dopisał :(

    Wtedy też w nerwach anulowałem wszelkie subskrypcje i płatności online (paypal) w stosunku do BP i już raczej nic tu nie kupię, gram póki mam kombajn, potem moja aktywność spadnie, bo drzewa i super pola nie wymagają pilnowania, tak jak małe z CMJ.

    Nadal mam żal do Moderatorów, że nie chcieli podejść do sprawy indywidualnie i mój wątek w supporcie został z automatu zamknięty, co odebrałem jako "spadaj dziadu", straciłem też zaufanie do Teamu i supportu, że użytkownik, gracz jest dla nich ważny.

    Potem olałem temat, bo support nawet nie chciał mnie wysłuchać i dlatego 99% moich materiałów związanych z grą jest poza nią, do których ma dostęp kilka osób (nie są publicznie dostępne) i to raczej się już nie zmieni, bo po pierwsze nie chce mi się tego tu przenosić, gdyż sporo tego się już nazbierało a po drugie trzeba by było materiały edytować pewnie ze względu na to, że znajdują się na nich treści nie dozwolone, jak np id gracza, a komu się chce to wycinać z każdego screena ?

    Pozdrawiam i miłego dnia :)
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wcale się nie dziwię, że jesteś rozżalony , ja to pewnie bym już nie grała dalej . :sleepy:
    Na razie jeszcze mnie gra bawi i odpręża :) Tylko ja to na luzie podchodzę do tego i pewnie dlatego u mnie wszystko pomału
    idzie . :) Wiem , że gra strategiczna , że trzeba to i tamto , ale gram po swojemu i dobrze mi z tym .:)
     
  14. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Najlepsze w tym wszystkim, że po jakimś czasie konto na portalu bigpoint uległo uszkodzeniu, support w odpowiedzi podał informację, że błąd nie zostanie naprawiony, a przez niego nie mogę rozpocząć innej gry bigpoint :( Tłumacząc jak krowie na rowie to wygląda to tak, że loguję się na portalu bigpoint.com i tam po zalogowaniu mam listę gier w jakie aktualnie gram, niestety są na tej liście 2 gry i ani jednej więcej mieć nie mogę, bo mam informację, że coś poszło nie tak, więcej o tym poczytaj tutaj (Kasacja konta Bigpoint.com)

    Co do gry to ja też gram na luzie, nie spinam się, choć mi nie raz panoramka wierci dziurkę w brzuszku :p Żeby królik szybciej biegał tu i tam :D Ale staram się grać swoim tempem i realizować swoje zamierzenia, które nie zawsze są słuszne :D Ale potem poczytam co mi Pani doktor zalecała i coś tam ulepszam po swojemu :music:
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    I słusznie , gra ma bawić , ale to tylko moje zdanie .:) Też czytam , co radzą doświadczeni gracze , ale nie zawsze mam możliwość z nich korzystać . :)
     
  16. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    [​IMG]
    PS. Trzymam dalej futrzane łapki by się Pani doktor event udał :)
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] Dobranoc wszystkim .
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Przepraszam, że nie uczestniczyłam w rozmowach, ale połączenie internetowe przez okienko niestety cieniutkie i rwie się ciągle. :cry:
    Dziękuję za futrzane łapki ;) i za podusię do przytulania.:)
    Dobranoc, kolorowych snów, pa, pa:)
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Wstałam rano , kawkę wypiłam , farmę oporządziłam , 2 item zdobyłam i powalczę o pnącze .
    Już tylko 60 zmiotek mi brakuje , aby skończyć ewent .:)
    Mam cichą nadzieję , że do jutra wylecą .:) Prosty ewent , a tyle trudu muszę włożyć , żeby go zrobić .:)
    Dlaczego spytacie ? Wypadajki się buntują i .......... ale ja się nie poddam i skończę , tylko strasznie długo to trwa .
    Spokojnej niedzieli kochani życzę , odpoczynku i słoneczka , pozdrawiam .xD
     
  20. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Mysle ze bez problemu wyleca:) wczoraj wystawilam zagrody i dzis rano skonczylam event;)
    dzien dobry:music: