panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ojej
    no np zimowy chór
    zima zaskoczyła farmerów
    Mikołaj w stanie spoczynku
    czy inny Mikołaj bałwan ;)
    ale nie szukaj
    mój zapał szybko gaśnie

    ***
    noworoczne postanowienie : ten rok będzie lepszy :D zadziała ?
    Ktoś coś jakieś projekty GT ? bo lubię oglądać
    Halny już ma
    fajnie taki wyczyn sukces :inlove: niby nic a cieszy
    słyszę jak gwiżdże z zachwytu xD


    długa pełnia a tylko z doskoku :sleepy: jeleń nie zgrał się z gromnicami eh znaczy pomyliłam pnącza + czas i w ogóle :oops::oops:
    trudno goście ważniejsi :inlove:
    event nie robiłam tylko zgarnęłam pnącze te prawie darmowe :) jakoś nie miałam parcia mimo lubianej mechaniki

    ***
    a gdzie Wasze prace konkursowe ?

    swoją pracę dałam
    na brudno rozwinęłam bardziej temat ale nie idzie edytować a że nie bardzo wiem czy o to chodzi :oops:
    to lepiej niech tak zostanie jak jest
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Szukałam w pasku, tych wymienionych przez Ciebie nie było, a to co znalazłam nie dało się przesłać.:( Przepraszam, na następny GT postaram się poprawić.;)
    Postanowień nie robię, ale mam nadzieję, że każdy następny powinien być lepszy od poprzedniego.:pxD
    Teraz to ja mam inne projekty.8)
    A Halny .... fantastyczny projekt .... pracowitość, wytrwałość, konsekwencja .... podziwiam i gratuluję.:)

    Brawo !!! [​IMG]
    Ja ciągle jeszcze ciągnę i ciągle mam nadzieję, że uda mi się skończyć całość.:)

    Ja jeszcze ciągnę, mam nadzieję, że zdołam dociągnąć do końca.
    Moja w powijakach i nie wiem czy w ogóle powstanie w wersji do pokazania.:oops: Na razie tuła się po moich zwojach mózgowych.xD
    W konkursach to tak jest, raz wstawione to koniec, ale jak byś bardzo chciała, to możesz poprosić Moda o usunięcie tej pracy i wtedy możesz wstawić nową wersję.
    Sylwestrowe dzień dobry.:)
     
    Ostatnie edytowanie: 31 grudnia 2023
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Jest dobrze
    taki obecny codzienny prezent pasował by tematycznie jak i inne na chmurki to nie da się postawić
    tak samo igloo [​IMG] zwyczajne a jednak fajne by pasowało na pnącze

    dam kilka pnącz tematycznych do wątku zaprezentuj farmę :) można podziwiać ;)
    Dasz radę
    jeszcze kilka dni do końca

    A zostawię tak jak jest
    w nowej wersji długachne a nikt grubych lektur nie lubi czytać ;):p


    Tadam tadam tatadadam

    która wersja
    [​IMG]

    [​IMG]

    moja ta druga xD no nie ma szans zgubić krok xD

    Dobry [​IMG]
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Właśnie podziwiałam.:) Super dobrane, fajnie się ogląda, taka minutka na spojrzenie, jakie te nasze itemy ładne.:)
    Tańce proponujesz, super, ja mogę i tak i tak, byle by się partner znalazł.:pxD
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Gospodyni oraz bywalcom zycze Szczęśliwego Nowego Roku i oby zdrowie każdemu dopisało
     
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Wszystkim Farmerom szczęśliwego Radosnego Nowego Roku2024:inlove:



    Kod bonusowy newyear24
     
    Ostatnie edytowanie: 31 grudnia 2023
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wielkimi krokami odchodzi Stary 2023 Rok, a Nowy Rok 2024 już tuż, tuż.
    Czas na życzenia... Farmerkom i farmerom życzę wszystkiego co najlepsze, zdrowia, pomyślności i obfitości w stodole.;)



    [​IMG]
     
  8. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    Wszelkiej pomyślności w Nowym 2024 Roku :inlove:

    Życzę Gospodyni i odwiedzającym domek :inlove:


    .
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dziękuję za wszystkie życzenia, pomyślności, szczęścia, zdrowia w Nowym Roku 2024.:)
    I wzajemnie, w ten pierwszy dzień Nowego Roku 2024 życzę wszystkim pokoju i spokoju i na świecie i w ojczyźnie i w pieleszach domowych. Niech się spełni.:)
    A jak pierwszy dzień Nowego Roku mamy, to tradycyjnie zapraszam na Koncert Noworoczny z Wiednia. Transmisja w 2 programie TVP.
    Noworoczne dzień dobry.:)
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wszystkim zyczę

    [​IMG]
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    ''A teraz powitajmy Nowy Rok pełen rzeczy, których dotąd nie było” – R. M. Rilke


    I tak będą zmiany szczególnie pnącza z chmurkami 1x2 gdzie jest misz masz
    ale to jak uzbieram itemy
    wyboisty długi cel ,
    łatwiej o kwieciste ;)xD tym bardziej że muszę sprawdzać czy da się postawić

    ***
    Pogoda bardzo płacząca
    to na przekór powiem lubię deszcz :D

    ***
    Przeglądam kalendarz akurat event urodzinowy w szpitalu :sleepy: mogli by ten hodowlany przesunąć

    Dzień dobry [​IMG]
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też powinnam to zrobić, ale na razie udaję, że jest wszystko ok., podobnie jak wybieg dla zwierzaków czeka na porządkowanie blisko rok i chciał nie chciał poczeka jeszcze trochę.:oops:
    U mnie też teraz zaczęło lać i to tak porządnie, kałuża przed blokiem rośnie.
    Nie wiem jak długo zamierzasz rezydować w szpitalu, ale z ponad półrocznego doświadczenia wiem, że ostatnio to czas ewentów nie jest napięty i nawet jak człowiek nie zbiera regularnie, bo wyjazd, bo szpital, bo czas na ważniejsze rzeczy trzeba przeznaczyć, to i tak się zrobi całość. Właśnie skończyłam przygodę na biegunie północnym. Wiem, że nie mam się czym chwalić, ale w mojej obecnej sytuacji to spory sukces. Wierzę, że i Tobie się uda.:)
     
  13. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Wszystkim życzę wszystkiego dobrego w nowym roku, zdrówka i mało stresu

    A że jesteśmy na forum farmy to jeszcze takie życzenie

    Aby wszyscy zrobili tyle zapasów w stodole żeby starczyło na pierwsze miejsca w ,, Dożynkach"

    Moich sąsiadów przepraszam że nie wysyłam wszystkim prezentów. Nie mam premium mam zablokowane kupno nie wiem dlaczego.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 stycznia 2024
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień dobry w Święto Trzech Króli.:)

    [​IMG]
     
  15. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Cześć Ela :D:D
    Mędrcy ze Wschodu dotarli do Jezusa prowadzeni przez Gwiazdę Betlejemską. Niech i nam jej blask wskazuje drogę ku lepszemu życiu. Trzech Królowie przyniosą nam wiarę, nadzieję i miłość. Niech pokój zagości w twoim sercu i towarzyszy Ci w całym roku.
     
  16. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam
    Co prawda króle sobie już poszli, ale dwoje za rękę idą dalej :)
    Gratulacje Elu i Miśkowo za podskok na kolejny poziom

    Wszystkim miłej niedzieli
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Amen. Niech tak się stanie.:)

    Dziękuję pięknie.:) I gratulacje dla Łukasza.:)
    Spektakularnie nam to wyszło.:)
    Razem startujemy w dalszą drogę, ciekawe ile nam zajmie pokonanie tych prawie 800 mld. Może na Wielkanoc?
    Mroźne dzień dobry.:)
     
  18. Alicja211

    Alicja211 Koneser forum

    Gratulacje pięknego poziomu, dla Eli i Łukasza.
    Miłego dnia.
     
  19. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry mroźne :)
    Bardzo dziękuję Jagodo :)
    Dziękuję Elu i odwzajemniam gratulacje :).
    Wszystko pewnie będzie zależne od ilości eventów i szybkości ich wykonywania, a z tym ostatnio to różnie u mnie bywa..
    Wielkanoc byłaby fajnym terminem ale uzyskiwanie 9,5 mld dziennie (codziennie) może być problematyczne..:oops:
    Alicjo bardzo dziękuję :)


    A Wszystkim życzę wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku :). Niech się spełniają wasze największe pragnienia :D.
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pięknie dziękuję Alu.:)
    Jak do tej pory to ja robię wszystkie ewenty, opłacalne, nieopłacalne, mnie i tak się opłacają bo je po prosu lubię, no ale niestety robię je ostatnio dość długo bo czasu brakuje, więc i PD więcej się traci.:oops: Tak rzuciłam wielkanocny termin, żeby był jakiś cel, a jak się nie uda to możemy w czynie pierwszomajowym:pxD