panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    A u mnie dziś nawet spokojnie ale z kim pisać, jak wszyscy zabiegani? ;)
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ach, bo ja to jeszcze śpię o tej porze.:pxD

    Też teraz zmieniam kolejność, najpierw obowiązki, potem śniadanie i kawa, wtedy łatwiej utrzymać mi to okienko 8/16.;)xD
    Obowiązków dużo, czasu mało, trudno nadążyć.:oops:
    Dzień dobry.:)
     
  3. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    I tak przelatuje nam to życie...:(
     
  4. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    i trawiłam na jeszcze ciepłą kawę :)super:D
    nie smutaj Ela wstała:) Iza zrobiła kawę:)
    fakt życie przelatuje pesel ma swoje prawa :sleepy:ale w jakim towarzystwie to już nasz wybór;)
    a widzę że wybraliśmy dobrze:D


    .
     
  5. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Oj tak, domek Eli to na pewno dobry wybór :)
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ależ mam zasługi.xDxDxD
    A ja ostatnio myślę o tym, żeby jeszcze przed wakacjami troszkę życia przeleciało nam razem w jakiś niebanalnych okolicznościach przyrody. Może powtórzymy zeszłoroczne miejsce? Co Ty na to Basiu?
    :) Miło.:)
    Patrzcie od jutra zagrody małoatrakcyjne, a skrzyneczki to Nagniot chyba gdzieś zakopał i zapomniał gdzie.:oops::cry:
     
  7. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    ja na to jak na lato :Dmiejsce urokliwe naleśniki i nie tylko wyśmienite:)
    za towarzystwem się stęskniłam :) trzy razy tak:D


    .
     
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ja też chętna, tylko niech sie armagedon w pracy przewali,może na początku czerwca:oops:xD:p
     
  9. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    to zostało nam tylko ustalenie terminu:D
    może jeszcze ktoś dołączy byłoby miło:)

    .
     
  10. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Doberek ripost żadnych nie pamiętam no cóż jeśli tak piszesz to pewnie szczera prawda Pozdrawiam wszystkich Farmerów
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Super.:)
    To najwcześniej, bo ja teraz mam natłok wizyt lekarskich.
    Mam nadzieję, że zbierzemy silną grupę.;)xD
     
  12. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Elu miejsce jest na tyle urokliwe ,że chyba nikogo nie trzeba będzie namawiać na naleśniki:)
     
  13. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Droga Elu :inlove: z niejakim opóźnieniem wychodząc z głębokich krzaczorów gratuluję utrzymywania przez 6 lat
    swojego domku na nietuzinkowym poziomie .
    Jako niepoprawnego chwalipiętę ;) tłumaczy mnie mam nadzieję tylko zafascynowanie tymi haberdziami :
    [​IMG]

    kwitnący złotokap

    [​IMG]

    i rosnąca pod nim kokoryczka z rodziny konwaliowatych.

    Serdecznie pozdrawiam :).
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pięknie dziękuję za gratulacje i za nietuzinkowe prezenty.;):)
    No to i ja będę chwalipiętą, bo oglądając pierwsze zdjęcie, pomyślałam, czyżby to złotokap, no i czytam, faktycznie złotokap.:)
    Nie jest ze mną tak źle, przynajmniej botanicznie.;)xD
    Gorzej było z kokoryczką, wiedziałam, że roślinkę znam, ale imienia nie umiałam sobie przypomnieć.
    Cudnie masz, tyle różnych gatunków, widać, że dobrze im tam.:)
    Dzień dobry.:)
     
  15. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dzień dobry :)

    Kawał czasu - 6 lat :)
    Ja również przyłączam się do gratulacji dla Eli i życzę wielu kolejnych lat pełnych dyskusji, ciekawych wymian opinii, dobrego humoru, pasjonujących spotkań i dalszej integracji stałych bywalców, być może również na gruncie prywatnym :) Gratuluję i powodzenia :)
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dziękuję Marku.:) Masz rację 6 lat to kawał czasu, a jak jest rocznica to włącza się chęć podsumowań. Nie było by mnie tutaj ani tego miejsca, gdyby w pewnym momencie nie załamał mi się mój rzeczywisty świat, szukałam alternatywy, miejsca które by mi pomogło pozbierać się, w którym problemy byłyby do pokonania. Znalazłam farmeramę, wirtualny świat spotkań, uwielbiam poznawać ludzi, a taki wirtualny sposób jest niezwykle intrygujący, więc mam nadzieję, że jeszcze kilka lat pobędziemy tu razem, pogadamy, powymieniamy doświadczenia, powygłupiamy się, tak beztrosko, choć przez moment zapominając o problemach dnia codziennego.:)
     
  17. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Bardzo mi przykro, że były takie, a nie inne powody, ale mam nadzieję, że obecna sytuacja zmieniła się diametralnie, a Twoja obecność tutaj Elu i miejsce, które powstało z Twojej inicjatywy, są świadectwem nowej, pełnej optymizmu i pozytywnych zmian rzeczywistości, której kształt będzie z każdym dniem jeszcze lepszy. Serdecznie Tobie tego życzę.

    Życie potrafi pokazać czasem swoją ciemną stronę i wprowadzić nas w stan, który potocznie określamy - mam doła.
    Ten dół, kopiemy sobie sami - rozmyślając, zamartwiając się, negując wszystkie pozytywy, roztaczając katastroficzne wizje, tracąc nadzieję na lepsze jutro i poddając się sytuacji. Ktoś kiedyś powiedział - przestań, odłóż tę łopatę, oderwij się od problemów choć na chwilę, postaraj się zapomnieć.
    To nie jest łatwe ... ale jeżeli forum dyskusyjne, społeczność, ludzie, którzy je tworzą, potrafią ułatwić to zadanie, pomogą oderwać się od problemów - pomogą odłożyć łopatę ... to chwała im za to :)
    I tego się trzymajmy :)
     
  18. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Lubię cię czytać Marku i zawsze się zgadzałam z tym co napisałeś.
    Z tym postem pozwolę się do końca nie zgodzić, sama na sobie doświadczyłam tego gdy wyrzuciłam łopatę to ktoś zawsze próbował ją mi znów włożyć.
    Forum bardzo mi pomogło, choć początki potrafiły być niemiłe ale dałam radę i teraz jestem inną osobą.
     
  19. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Bardzo mi miło i bardzo się cieszę :) ... a jeszcze bardziej z tego, że czasem się nie zgadzamy :) Przecież to właśnie różnica zdań powoduje, że wymieniamy argumenty i rozmawiamy ... a ja gaduła jestem podobno :D
    Dlatego właśnie napisałem, że to nie jest łatwe i oczywiście masz rację, że od samych naszych chęci problemy nie znikną, ale poddawać się też nie można, a do tego potrzeby jest spokój, racjonalna ocena sytuacji, optymistyczne nastawienie i konsekwencja w działaniu. Pewnie, że są problemy bardzo trudne, których wręcz rozwiązać się nie da, ale wtedy trzeba nauczyć się z nimi żyć, nawet jeżeli tę chęć do życia, musimy w sobie wykształcić od nowa. Wbrew pozorom jesteśmy bardzo silni i potrafimy zmierzyć się z problemami, które kiedyś znaliśmy ze słyszenia, a nagle stanęły całkiem obok. Inaczej po prostu się nie da, trzeba żyć.
     
  20. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Trzeba się przede wszystkim pogodzić z tym co się stało i nauczyć się żyć od nowa.
    Trudne to jest lecz możliwe do wykonania.
    Siłę mamy tylko trzeba ją w sobie poszukać i problemy będą mniejsze.