Blad Otwarte beta testy - zgłaszanie błędów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Tak dla przypomnienie informacje podaje:

    Jakie są minimalne wymagania?
    Klient Unity/WebGL to zupełnie inna technologia niż Flash i ma wyższe wymagania systemowe. Intensywnie to przetestowaliśmy i uważamy, że aby osiągnąć akceptowalne wrażenia z gry, gracze Farmerama będą potrzebować co najmniej:

    System operacyjny:
    • Windows: 7 SP1+, 8, 10 (tylko wersja 64-bitowa)
    • MacOS: 10.12+
    • Linux: Ubuntu zmienione przez 16.04, 18.04 and CentOS 7
    Sprzęt komputerowy:
    • CPU: Core i3-3110M (BGA) (wydanie czerwiec 2012)
    • Karta graficzna: Intel (R) HD Graphics 4000
    • RAM: 4 GB
    • System operacyjny: Windows 7, 64-bitowy.
    Niemniej jednak klient Farmerama Unity/WebGL działa również na komputerach z mniej wydajnymi specyfikacjami sprzętowymi, ale czas ładowania może znacznie wzrosnąć i może być konieczne wyłączenie animacji lub ograniczenie jakości obrazu w ustawieniach.

    Której przeglądarki można używać?
    Dowolna najnowsza wersja przeglądarki Firefox, Chrome, Edge lub Safari na komputer.Należy pamiętać, że Internet Explorer nie jest wspierany!
    Jednak aby uzyskać najlepsze wrażenia, zawsze zalecamy korzystanie z przeglądarki Firefox i Chrome (dla obu wersji 64-bitowe) w najnowszej aktualnie wersji.
     
  2. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Masakra
    Żeby cokolwiek zrobić trza mieć anielska cierpliwość.
    Zwieszka zwieszkę zwieszką pogania.
    Punkty doświadczenia na farmie pokazuje jako TPD
    Poprzednie testy beta były w porządku.
    Coś zostało popsute
     
    Magdam.1__ lubi to.
  3. Protea

    Protea Czeladnik forum

    ID: 52736066 Firefox
    Od godziny 15 nie mogę w ogóle się zalogować gra zawiesiła się najpierw na newsach później przeszła na pasek 100% proszę czekać i od 2 godzin nic próbowałem z różnych przeglądarek (chrome opera ) wyłączałem i włączałem grę i nic
     
    .pimpek2 lubi to.
  4. Wąsy71

    Wąsy71 Czeladnik forum

    U mnie po 8 razach "odświeżenia" strony głównej już się zalogowałem i :
    - drzewa i rośliny wyglądają jakby dopiero były posiane a są już dojrzałe,
    - długo przechodzi się planszy na planszę
    - zawiesza się przy przejściach
    - na targu brak zakładki "pasza dla zwierząt" :(
    Poza tym "śmiga" no bo to FARMA8)
     
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Pasza:
    [​IMG]
     
  6. Wąsy71

    Wąsy71 Czeladnik forum

    OK
    Dziękuję Anhedrea :)

    Jeszcze tylko zacina mi się farma jak pracuje kombajnem-.-
     
  7. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Nie działa sezon.
    Przeglądarka Google Chrome
    ID 42659624
    godz. 17:56 i trwa
    [​IMG]

    W dalszym ciągu nie działają skróty klawiszowe typu "enter" czy "alt"
     
    Ostatnie edytowanie: 24 listopada 2020
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam
    ID 46074152 PL
    jestem od 14 na Unity,gra co chwila sie zawiesza,zbieranie ręczne masakra :cry:,działa Sezon ale nie pokazuje ,że sie zebrało dany kwadrat :(,pnącza ustawione od 1 a miałam na innej pozycji,ustawiłam sobie tak jak chciałam po odswierzeniu spowrotem pod 1 :(,czy ci informatycy cokolwiek robili z tymi poprawkami,bo ja nie widze aby to lepiej chodziło :cry::cry:
    Gra ma sprawiac przyjemność a nie mam sie wkurzac bo cosik nie działa,czyzbym miała grac tylko do konca grudnia - na to wynika bo nie mam zamiaru grać jesli tak to bedzie chodzic!

    EDIT:

    Nie działa zarządzanie kontem Premium :( :(
     
    Ostatnie edytowanie: 24 listopada 2020
    Magdam.1__ i tomash_21 lubią to.
  9. ..Spider-Man..

    ..Spider-Man.. Młodszy ekspert

    Czy można wyłączyć animacje i w jaki sposób, w ustawieniach gry mam wszystko wyłączone.
     
    lewkonia lubi to.
  10. Tomekol94

    Tomekol94 Forumowy żółtodziób

    I ja przyłączam się do zawiedzionych - z końcem roku koooooniec nerwów i gry
     
    lewkonia i Magdam.1__ lubią to.
  11. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Przeglądarka Google Chrome
    ID 42659624

    Targ zachowuje się dziwnie gdy wystawiam nawóz - zmienia ustaloną przeze mnie ilość ofert lub ilość nawozu w paczce.
    Pokazane na filmiku:

    W dalszym ciągu NumLock chowa (ale nie zamyka) otwarte okienka np. okienko targu przez co pojawiają się problemy przy otwieraniu innych okienek gdy "stare" jest jeszcze otwarte (choć schowane)
     
  12. Merrick

    Merrick Ekspert forum

    intel r ja mam dwie karty ale wolę nvide przy trzynnościach na farmach cały czas miga tak jaby coś blokowało
     
  13. skornicha

    skornicha Czeladnik forum

    Niestety nie da się pograć- gra się wiesza, większość nawet mi się nie wyświetla, np. nagrody w kole fortuny, rośliny do siania.
    Do grafiki też się jeszcze nie mogę przyzwyczaić (ikona myszki, czcionka). Mam wrażenie jakbym cofnęła się o 10 lat.
    Mam nadzieję, że to jeszcze nie jest ostateczna wersja :)
     
  14. JJay123

    JJay123 Forumowy żółtodziób

    Bosssze, jak się cieszę, że nie tylko ja mam problemy z grą :/ Od godziny opędzam farmę, a mam dwa konta. Zanim się to wczyta.... zanim zbiorę.... zanim posieję....
    Plus taki, że można zrobić sobie np kolację albo iść do kibelka, a farma dalej stoi :p
     
    Merrick, WhateverHappenes oraz MKMK2002 lubią to.
  15. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    moja cierpliwość jest już wyczerpana,muli muli muli, po za tym mimo wyłączonych animacji wszystko biega po polach.Otworzyć pole to jak losowanie,uda sie czy nie.
     
    Magdam.1__ lubi to.
  16. dorotalgota

    dorotalgota Forumowy żółtodziób

    niestety nie da się grać długo się loguje seje się co inne zawiesza się chodzi jak żółw poprostu poraszka
     
  17. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    ID: 20742902, 12:00- 13:00, Polska, event Domatorzy II - wydaję mi się, że nie zostały mi przypisane 10x złote banany za ukończenie 50 etapu, ponadto z tego co zauważyłem to nie ma płynności w zbieraniu manualnym, w dostarczaniu wody i paszy w budynkach hodowlanych i warsztatach , przy zbieraniu przedmiotów z wybiegu dla zwierzaków nie wyświetliło mi ilości PD dopisanych( z resztą jeszcze w dwóch przypadkach, lecz nie pamiętam gdzie, na pewno to były obszary związane z przedmiotami ozdobnymi), kursor przy kombajnie 'odbija' lekko w prawo w górę tak, że trzeba ponownie ustawiać na opcję, której znowu chce się użyć, przy otwieraniu czy to skrzynek czy dostarczaniu towaru w kąciku zleceń nie można zatwierdzić klawiszem 'enter' na klawiaturze akceptacji, niewiadomo z jakiego powodu zaczyna być aktywne menu przenoszenia...
     
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę, żeby w tym wątku ograniczyć się do zgłaszania błędów według schematu podanego w pierwszy poście:
    W przypadku każdego zgłoszenia błędu prosimy o podanie następujących informacji:
    - ID użytkownika,
    - data i godzina,
    - kraj,
    - lokalizacja w grze (np. Koło Fortuny, Cudowne Pnącze, Las Tropikalny, Bonus za codzienne logowanie, Dzielnica rzemieślnicza),
    - szczegółowy opis błędu, w tym zrzuty ekranu i częstotliwość (jak często pojawia się błąd: raz, zawsze czy czasami?). Jeśli możesz, podaj kroki prowadzące do odtworzenia problemu.


    Swoje opinie możemy wyrazić w tym wątku: Otwarte beta testy - opinie.
     
  19. Armageddon64

    Armageddon64 Aktywny autor

    Co tu pisać tragedia lepiej wyłączyć i jutro o 14 przywrócić wszystko tak jak było dziś przed 14.Nic dobrze nie działa,po co wymieniać szczegóły co źle działa,jak nic nie działa, a kod bonusowy niech sobie .... zachowają,nawet jego użyć nie mogę.Po 8 latach gry wreszcie będe miał powód do zakończenia tej szopki.
     
    lewkonia lubi to.
  20. paladyn09

    paladyn09 Czeladnik forum

    Witam,
    ten unity to wielka porażka nic nie działa prawidłowo,po włączeniu kombajnu nie działa, nie można przejść z jednego pola na inne ani na Bahamaramę. Wpisanie kodu jaki podaliście też nie działa. Ładowanie gry długie. Poarażka totalna szkoda czasu.
     
    Magdam.1__ i lewkonia lubią to.