Opinie Otwarte beta testy - opinie

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. UpCiders

    UpCiders Młodszy ekspert

    powiem tak nie wiem co wy macie ale u mnie działa normalnie i grafika jest ok zero zacinek .... na telefonie przez chrome też dziala idealnie
     
  2. misza71

    misza71 Czeladnik forum

    Gram w to 10 lat i poczekam jakiś czas aż to zacznie normalnie chodzić- ani myślę podpowiadać jakie błędy wyskakują niech to sobie dopracują sami a ja poczekam grając w setki innych gier.
     
  3. ewanta

    ewanta Komandor forum

    mam wiekowego lapka i gra jako tako chodzi. wolno bo wolno ale do przodu, ale lapek rozgrzał się prawie do czerwoności od tego unity.

    ręczne karmienie zwierząt trochę muli - nie da się tak jak na flashu kliknąć parę razy pod rząd tylko po każdej czynności trzeba odczekać aż zatrybi. mam nadzieję , że w końcowym wydaniu nowej farmy będzie widać dojrzałe roślinki - teraz nie wiadomo co zbierać bo wszystko wygląda jak dopiero posiane.
     
  4. inna097

    inna097 Forumowy żółtodziób

    Dla mnie to Unity to porażka. Zrażacie do siebie wielu fanów tej pięknej gry....co to ma być???????Zabieracie nam radość z gry....tu nic nie działa...jestem zrozpaczona. Gram w ta grę od 5 lat....i co mam teraz zrobić? Dlaczego to robicie????? Dlaczego zmuszacie nas do takiego hłamu??????????
     
  5. -Hiruś-

    -Hiruś- Forumowy żółtodziób

    Witam.
    A ja uważam, że za ten numer to powinien być dla wszystkich kod bonusowy i to nie byle jaki typu: nawóz czy perfumy itp. bo to jest zbyt banalne, kod to powinien w ramach zadośćuczynienia zawierać co najmniej 6 wejściówek imprezowych, 5 florenów, 15 super paszy.
    Wtedy to będzie w miarę sprawiedliwe aczkolwiek i tak niektóre osoby nie ukończą eventów.
    Drodzy moderatorzy zadośćuczynienie powinno być adekwatne do straty jaką ponieśli gracze a nie jakieś tam drobnostki.
    Pozdrawiam.​
     
  6. inna097

    inna097 Forumowy żółtodziób

    Nie otwierają się skrzynki, nie da się zebrać plonów....masakra....stracicie na tej zmianie i to mocno....bo ludzie sie odwróca od gry która zamiast sprawiać przyjemność doprowadza mnie do furiii
     
  7. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Niektóre ze skrzynek ( paszy dla zwierząt, PD, nie wiem czy inne też) nie otwierają się ale na szczęście pozostają w pasku:)
     
  8. majka0018

    majka0018 Okazjonalny autor

    Uff, jaka ulga. Przed chwilą pozbierałam rośliny i pierwszy raz były widoczne. Animacja na razie działa. Wysyłanie prezentów w trybie zwolnionym, ale bez wpisywania w wyszukiwarkę ników sąsiadów. Oddawanie towaru w sezonie też bez kłopotów. Oby tak dalej :D
     
  9. inna097

    inna097 Forumowy żółtodziób

    Suchej nitki ludzie na was nie zostawią....[ciach] Zepsuć było komu...teraz nie ma komu naprawić.....

    Rozumiem rozdrażnienie, ale to nie jest powód, żeby kogoś obrażać, dlatego obraźliwe określenie usunęłam.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 listopada 2020
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    konsky5 - Twój post, który nic nie wnosił do tematu usunęłam.

    Testy musimy dzielnie przetrzymać z nadzieją, że serwery również wytrzymają. Bo niedziałające serwery, to dopiero odwyk od gry dla wszystkich. :p
    Pozostaje mieć nadzieję, że wszystko zostanie wygładzone i dopracowane do końca roku.
    Pamiętajmy również o alternatywie. Zanim się pożegnamy na dobre dajmy szansę firmie :)
    Na ewentualne pożegnania zostawmy sobie czas "po świętach".
     
    deaemeka lubi to.
  11. katarzyna187

    katarzyna187 Czeladnik forum

    Gra działa dużo wolniej.Brak grafiki czy rośliny i drzewa już dojrzały i na jakim są etapie.Kodu bonusowego w ogóle nie mogę wpisać.Zresztą to żadna rekompensata za tyle popsutych nerw.Od początku gry jestem z wami ale jak ma tak być dalej to chyba poszukam innej.
     
  12. gera2010

    gera2010 Zaawansowany

    Są drobne problemy ale na Firefox działa, lapek 10-letni na win7 i ssd, powinno być dobrze... nie MUSI być dobrze!!!

    Ale koło fortuny... obłęd. Kręci jak szalone aż oczy się gubią.

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 listopada 2020
    pbkl lubi to.
  13. inna097

    inna097 Forumowy żółtodziób

    Zalogowanie sie do gry graniczy z cudem....poszczególne mapy się nie otwierają, nie otwierają się skrzynki, nie da się zebrać plonów...nic nie działa....GRATULACJE!!!!!!!!
     
  14. koko9812

    koko9812 Forumowy żółtodziób

    Jedna wielka PORAŻKA. Wszystko trwa i trwa. To nie są drobne błędy to jest jedna wieka masakra. Jeśli dalej tak będzie, po dziesięciu latach zakończę przygodę z Farmą.
     
    niki1990 i Marterex7 lubią to.
  15. UpCiders

    UpCiders Młodszy ekspert

    co wy macie za sprzet ze wam nie dziala ??
     
    pbkl lubi to.
  16. Marterex7

    Marterex7 Forumowy żółtodziób

    Dokładnie no kosmos totalny odechciewa się w to bawić
     
    niki1990 lubi to.
  17. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Ile ty masz lat, że nie pamiętasz windowsa 93 na szkolnych komputerach?
    Poza tym 6 to całkiem dużo, o ile kompa używa się wyłącznie do netu i od czasu do czasu oglądania filmów na dvd. Swoją drogą, jeśli takie simsy 4 chodzą bezbłędnie, to przeglądarkówka tnie, to coś jest nie halo z silnikiem gry, a nie z moim kompem
     
  18. Ciri_zirael

    Ciri_zirael Czeladnik forum

    Jaki to kod i gdzie go wpisać? Bo mignęło mi w kilku postach
     
  19. gera2010

    gera2010 Zaawansowany

    Po 6 godzinach farma się "zbiesiła". ładowało jedno pole gry a otwierało się inne i kręciły sie kwiatki. Odświeżenie pomogło choć chwilę trwało ładowanie.
    Bawię się kołem fortuny. jest hipnotyzujące:D
     
    pbkl lubi to.
  20. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Gram na Chromie. Wszystko dziala plynnie i bez problemu. Moj komp nie jest najmlodszy, bo 3,5 letni, proc I3, 8 GB RAM, CPU nie powala z nog... ale internet obsluzylby kilku maniakow ciezkich gier. Na duzo lepszym laptopie dziala rzecz jasna jeszcze lepiej...

    Przetestowalam co sie dalo i mam tylko jedno "ale".
    Zbieralam kombajnem na Bahamach. Mialam 278 nawozu. Specjalnie sprawdzilam. Liczby zwierzat juz nie...
    Zagrody zebralo, ale nawozu nie przybylo...czyzby zwierzakow tez nie dodalo??? Oby nie. O ile kupy moge przebolec :) ( choc ich potrzebuje do eventu ) o tyle zwierzaki byly dlugo " dojrzewajace"...

    Kolo przez swoje swirujace krecenie moze wywolac oczoplas.
    Ludzie z epilepsja fotogenna ( swiatloczula ) moga miec problemy. Radze zmniejszyc te hipnotyzujace blyski.