Blad Otwarte beta testy - zgłaszanie błędów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    ID 53956006
    Polska
    Unity,
    przeglądarka Chrome
    17 marca 2021 godz 20.22
    -Zbiór zagród z głównej łąki powoduje kręcenie kwiatków, trwające około 10 sekund ,podobnie każda kolejna komenda do kombajnu czyli usuniecie kupy, karmienie i pojenie, po czym pojawia się komunikat przeglądarki, że strona opóźnia jej działanie.
    -Pojawia się też komunikat Bad Gateway 502 z serwera.
    -Trzecią i wydaje mi się najważniejszą sprawą jest informacja z programu antywirusowego ,że pojawiło się złośliwe oprogramowanie w momencie otwierania Farmeramy.
     
  2. zazulec

    zazulec Książę forum

    - ID 47083315,
    - 18-03-2021 godz. 09:17,
    - Polska,
    - Leśna polana,
    - po postawieniu schroniska dla wron (sama podstawa lub podstawa z nakładką) nie można nakarmić zwierząt, przekierowuje do młyna mimo że pasza jest na stanie w dość sporej ilości
    - metoda dostępu do Unity: klient, firefox
     
  3. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    ID: 11357265
    18.03.2021 godz. 9:20 a trwa już od ok. tygodnia(wtedy to zauważyłam)
    Polska
    Wybieg dla zwierzaków domowych
    Klient
    Zbierając itemy - sowie drzewo, udomowiony smok i inne, pokazuje, że item zebrany ale nie dopisuje % do zbiorów. Po odświeżeniu gry wchodząc ponownie na wybieg, itemy nie zebrane lub tylko jeden. Zbieram ręcznie.
     
  4. ..Spider-Man..

    ..Spider-Man.. Młodszy ekspert

    ID: 22253872
    Polska
    klient
    przeglądarka EDGE
    18 marca 2021 godz 7.45
    Wybieg dla zwierząt, mam tam 8 sówek, po zebraniu wszystkich w pasku bonusów jest tylko jedna + 10 %, po odświeżeniu okazuje się że zebrana jest tylko jedna. Gra nie dolicza pozostałych sówek mimo że się je pozbiera, po odświeżeniu ciągle są nie zebrane.
     
  5. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    ID: 6563516
    Przeglądarka Chrome
    Unity
    18.03.2021 (od godz. 9.50)
    Polska

    Gra zawiesza się średnio co 10 minut na ok 2 minuty, wyskakuje komunikat, że strona nie odpowiada, trzeba czekać, nie da się nic zrobić.
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Schronisko dla wron to fabryczka, a nie zagroda. Do produkcji w niej potrzebne są też wrony. Sprawdź, czy je masz;)
     
  7. zazulec

    zazulec Książę forum

    Zgadza się, moje przejęzyczenie, to fabryczka, ale mam zarówno zwierzęta jak i paszę.

    Po przelogowaniu kilkukrotnym, zadziałało, schronisko uruchomione.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 marca 2021
  8. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    ID 20959021
    Polska
    Przeglądarka Google, od wczoraj tj 17.03.2021

    To jest hit gry z ostatnich dwóch dni! Wyskakuje jak Filip (sorki Panowie) z konopi i po prostu siedzi w centralnym punkcie ekranu. Tu akurat przyłapany w sekcji "Pnącza" zablokował możliwość ich otwarcia. Ale jest wszędzie (wczoraj zakładce Opinie wrzuciłem dwie fotki z tym ananasem). Nie wiem czy ktoś z informatyków jest w stanie temat załatwić. Szczerze mówiąc wątpię, bo błędy jakie zgłaszałem od października 2020 są aktualne (poza przywróceniem do pełnego wyświetlania itemu Legendy piekarza - szacun dla programistów). O klawisz Enter to już nie pytam, bo wszystkie moje poprzednie pytania poleciały w kosmos....... Miłego grania Farmerkom i Farmerom

    [​IMG]
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    ID 53956006
    Polska
    Unity,
    przeglądarka Chrome 19 marca2021 godz 10
    [​IMG]
    Tak wygląda pnącze na którym powinny być dojrzałe 200/350 gałązek.
    Cały czas na środku polany jest wykrzyknik .Nie znika po przelogowaniu.
    Gra zawisa(nie działą wtedy przycisk F5 )należy się przelogować
    To kolejny piątek z eventem mega w którym z powodu zepsutego suwaczka czyli szybkich płatności nie wezmę udziału a szkoda.
    Pozdrawiam programistów
     
  10. krystynka2011

    krystynka2011 Forumowy żółtodziób

    ID: 21825367
    Polska
    Klien
    Przeglądarka chrome
    Wybieg dla zwierzaków domowych, sowie drzewo - mam ich osiem. Po zebraniu nie dopisuje bonusów. Po odświeżeniu strony okazuje
    sie że znowu są do zebrania.
     
  11. ..Spider-Man..

    ..Spider-Man.. Młodszy ekspert

    ID: 22253874
    21 marzec 2021 godz. 16.08
    Polska
    Klient
    Wybieg dla zwierzaków domowych, sowie drzewo - mam ich osiem. Po zebraniu nie dopisuje bonusów. Po odświeżeniu strony, lub przejściu z łąki na łąkę okazuje się że zebrana jest tylko jedna a pozostałe znowu są do zebrania. Zamiast + 80% mam + 10%.
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Majeczka13 - Twój post usunęłam, ponieważ nie był zgłoszeniem błędu.
    hlnrys - Twój post usunęłam z tego samego powodu. Tym bardziej, że Twoje wyjaśnienia są zamieszczone tutaj: KLIK.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    ID użytkownika: 3758185
    Data i godzina: błąd zauważyłem wczoraj
    Kraj: Polska
    Lokalizacja w grze: pasek przekierowujący do spółdzielni i zleceń
    Częstotliwość problemu: dokładnie nieznana, ale podejrzewam że raz na parę godzin
    Metoda dostępu: Klient, Unity
    Szczegółowy opis błędu: Co jakiś czas na każdej z łąk pasek przekierowujący do spółdzielni i zleceń staje się nieaktywny (pierwsza ikonka pod herbem). Odświeżenie, przelogowanie ani przejście na inną łąkę nic nie daje.
     
    misiek1978, miwi45 oraz Bilonge lubią to.
  14. audi8294x

    audi8294x Forumowy żółtodziób

    ID 48336742
    Polska
    Nie można dziś załączyć na zegarze ikony z kampanią pełni księżyca tj riff przeznaczenia.
    Chciałam dołożyć wyprodukowane towary do kampanii i po naciśnięciu ikony cały czas kręci i się zawiesza, po odświeżeniu F5 nadal jest tak samo.
     
    misiek1978 i krasnoludek10 lubią to.
  15. magros

    magros Nadzorca forum

    ID49540411 dlaczego po skonczonych zbiorach nie moge sie wylogowac trwa to bardzo dlugo albo musze zamknac strony i wejsc od nowa
     
  16. ..Spider-Man..

    ..Spider-Man.. Młodszy ekspert

    ID: 22253874
    22 marzec 2021 godz. 17.13
    Polska
    Klient
    Wybieg dla zwierzaków domowych, sowie drzewo - mam ich osiem. Po zebraniu nie dopisuje bonusów. Po odświeżeniu strony, lub przejściu z łąki na łąkę okazuje się że zebrana jest tylko jedna a pozostałe znowu są do zebrania. Zamiast + 80% mam + 10%.
     
  17. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    ID: 6563516
    Przeglądarka Chrome
    Unity
    23.03.2021 (od ok godz. 8.40)
    Polska

    Gra zawiesza się średnio co 10 minut na ok 2 minuty, wyskakuje komunikat, że strona nie odpowiada, trzeba czekać, nie da się nic zrobić. Jeśli jest w tym samym czasie otwarte forum, to również nie można przejść na żadną stronę, nie można nic napisać (błąd pojawił się po raz kolejny w trakcie pisania tego zgłoszenia).
     
  18. Rowot

    Rowot Młodszy ekspert

    ID: 5226292
    23 marzec 2021 godz. 9:00
    Polska
    Klient
    Wybieg dla zwierząt domowych
    Witam. Od pewnego czasu zauważyłem błąd item-u sowie drzewo (bonus 10%). Przy powtórnym użyciu, bez wylogowania, oraz przejściu na inne pole gry i powrót na wybieg item ponownie jest do uruchomienia. Po odświeżeniu gry przyciskiem F5, użycie item-u działa poprawnie. Pozdrawiam.

    Witam.
    30.03.2021 błąd itemu-u sowie drzewo usunięty. Działa poprawnie. Dzięki.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 marca 2021
    krasnoludek10 i misiek1978 lubią to.
  19. ..Spider-Man..

    ..Spider-Man.. Młodszy ekspert

    ID: 22253874
    24 marzec 2021 godz. 01.45
    Polska
    Klient
    Wybieg dla zwierzaków domowych, sowie drzewo - mam ich osiem. Po zebraniu nie dopisuje bonusów. Po odświeżeniu strony, lub przejściu z łąki na łąkę okazuje się że zebrana jest tylko jedna a pozostałe znowu są do zebrania. Zamiast + 80% mam + 10%. Do tego doszedł identyczny problem z wronim drzewem mam dwa. Zaznaczam że problem występuje przy ręcznym zbieraniu, o dziwo kombajn potrafi zebrać wszystko.
     
    krasnoludek10 i misiek1978 lubią to.
  20. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    ID: 55577897
    Przeglądarka Chrome - Unity
    11.03.2021
    Polska

    Przez ostatnie dwa dni gra (czy to pola czy forum) bardzo często zawiesza się na 1-2 minuty
    Nawet podczas pisania tego zgłoszenia forum zawisło na ok minutę
    to już jest żałosne