Opinie Otwarte beta testy - opinie

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    [​IMG]
    Dobrze, nie wiem czy to dobre miejsce. Jak tak to zacznijmy od tego, to jest ten zainstalowany klient??
     
    talarek1961 lubi to.
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Tak to jest to :)
     
    talarek1961 i KsiądzxD lubią to.
  3. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    [​IMG]
    A po kliknięciu na niego wygląda tak? czy wyskakuje jakieś okno do logowania? i czemu Ja nie mam? :D
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    wiesz co ja się nie znam

    ale tak jest napisane
    ale wychodzi na to że jakiś problem masz :sleepy:
     
    KsiądzxD lubi to.
  5. netka205

    netka205 Koneser forum

    Gram na Unity, dla mnie najbardziej denerwujące jest karmienie zwierzaków>:( tutaj od listopada nic nie poprawiono żeby to szło sprawniej, płynniej, te ciągłe klikanie, czekanie aż załapie, doprowadza mnie do szału....
     
    gosiunia007 lubi to.
  6. szanika-sz

    szanika-sz Okazjonalny autor

    nie wiem czy dobry wątek, ale czy jak ktoś gra na kliencie to może powiększyć okno? ja mam mini i ciężko mi dostrzec czy wszystkie itemy zebrałam :( ten sam problem z polami
     
  7. joziopuszek

    joziopuszek Czeladnik forum

    Witam u mnie na kliencie to farma chodzi jak sobie chce,a na unika odpala się 5 min a potem to tragedia.Chociaż klient i unika to wielka porażka.Zostaje tylko pożegnać farmeramę a wielka szkoda daleko zabrnęłam.
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    szanika-sz, odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz tutaj >>klik<<:)

    KsiądzxD, odinstaluj tego klienta i zainstaluj ponownie. Wygląda na to, że masz starą wersję...
     
    szanika-sz lubi to.
  9. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry. Ściągnąłem sobie unity web playera ciekawe czy na nim coś będzie lepiej,ja używam przeglądarki Opera na tej stronie do pobrania piszą tak:Unity Web Player to wtyczka pozwalająca na uruchamianie gier i aplikacji stworzonych w technologii Unity. Charakteryzuje się tym, że nie obciążą przeglądarki, bowiem aktywizuje się tylko i wyłącznie wtedy, gdy wykryje zawartość wykonaną w tej technologii. Obsługiwane są przeglądarki Opera, Internet Explorer, Firefox oraz Safari.
    Mam wrażenie że na tej wtyczce chyba "łapie" Farmeramę gra tak jakby lekko płynniejsza i czas oczekiwania chyba o kilkanaście sekund szybszy.Takie jest moje odczucie no nie wiem:p.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 stycznia 2021
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Czym Wy się w ogóle przejmujecie?
    Wg BP błędy są trywialne i nie wpływają na ogólne wrażenia:

    "Czy są znane problemy?
    Tak, ale nie psują one gry ani nie wpływają zbytnio na ogólne wrażenia. Problemy są głównie trywialne i oczywiście zespół nieustannie naprawia istniejące, ale także nowe błędy.
    Możesz zobaczyć najczęstsze problemy tutaj: >Otwarte beta testy - zgłaszanie błędów<, lista zostanie wkrótce opublikowana i będzie regularnie aktualizowana."
    https://board-pl.farmerama.com/threads/otwarte-testy-beta-unity-webgl-faq.76219/#post-2265477
    A to lista znanych błędów i ich poprawa.
    Ostatnia edycja 17.12.20
    https://board-pl.farmerama.com/threads/otwarte-beta-testy-zgłaszanie-błędów.76294/#post-2266482
    Same pierdoły: ikonki, kolorki, teksty
    Nie widzę tam nic, co by poprawiało mechanikę gry.
    A no tak, gra działa OK, błędy są tylko trywialne.
    xD:cry:xD
    Co poprawiły dzisiejsze konserwy, jeśli coś w ogóle?
     
    Ostatnie edytowanie: 12 stycznia 2021
  11. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Uhmm, normalnie grając przez Opere, nawet działa, z błędami i z kupą czasu i cierpliwością od biedy, ale nie na stałe bo można oszaleć.
    Ela zrobiłem tak jak doradziłaś i zadziałało, sprawdziłem nawet i mam windows 8, klient działa, wszystko przełańcza się w oku mgnienia jak na 21 wiek przystało, nie które cyferki czy literki wyglądają ja w grach z początku lat 90, ale ok.
    Rozmiar na pulpicie jak poniżej, dla mnie ok.
    Podsumowując jedyny ratunek to klient, śmiga jeszcze lepiej niż dotychczas, ale oby nie zapeszyć! pozdrawiam.
    [​IMG]
     
  12. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    A ja proponuję o stworzenie takiego licznika i umieszczenie go w górnym prawym rogu farmy który pokazywał by ilość aktywnych graczy w Polsce ciekawe jaki wynik byłby za miesiąc? Takie końcowe odliczanie;)
     
  13. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Ja wam powiem jak jest u mnie a więc gram na Unity i po wcześniejszym dzisiejszym odinstalowaniu Flasha w miarę działa płynnie nawet sianie i zbieranie jest ok pewnie że są problemy z ogarnięciem zagród i można złapać innego zwierzaka ( chodzi o paszę ) ale tak na pewno lepiej niż przed pracami konserwacyjnymi :p Gram na Mozilla Firefox 84 system win 7 64 bit. I ktoś pisał że targ też nie działał otóż nie również u mnie dobrze chodzi oczywiście na chwilę obecną jednak nie chcę zapeszyć bo zawsze może być gorzej.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 stycznia 2021
    Seventowski i KsiądzxD lubią to.
  14. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Nie wiem ile masz lat, ale stary już jesteś ;)
    Pewnie pamiętasz czasy, gdy nie liczyła się grafika, ale miodność i grywalność.
    Teraz wodotryski dla młodzieży, klikanie myszką, a o skrótach klawiaturowych (Enter!) nikt już z nie pamięta:cry:
     
    grakula16, draculik34 oraz hlnrys lubią to.
  15. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Czy można grać tylko przez przeglądarkę bez tego klienta? Jakoś nie widzę takiej możliwości.
    Udało się wejść, ale tak samo beznadziejnie chodzi
     
    Ostatnie edytowanie: 12 stycznia 2021
  16. Seventowski

    Seventowski Aktywny autor

    W wersji przeglądarkowej gra się całkiem solidnie, oprócz zbierania zwierzaków z zagród :D
    Aaaa, no i to w zagrodzie z wytwórnią farb...

    [​IMG]
     
    draculik34 i HotFarmer3387 lubią to.
  17. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Tak zgadzam się z tym co piszesz ja chciałem kurom zrobić kilka pasz i szybko klikałem i mi ciachło renifera :D xd hehe
     
    draculik34 lubi to.
  18. abask

    abask Komandor forum

    A ja na kliencie grać nie mogę... Od 15 minut staram się zebrać z jednego pola i obsiać.... Zaraz mi się kombajn skończy.
     
  19. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Przed południem grałam na Unity,gra spisywała się dobrze.W ogrodzie ozdobnym tylko 1 item ma różowe tło.Teraz ściągnęłam klienta i gram na nim bez trudu.Gra chodzi bardzo dobrze. Ogród ozdobny bez różowego tła.Używam Opery.Mam zastrzeżenia do grafiki ,bardzo męczy oczy.Liczę,że w krótkim czasie będzie to poprawione.Na razie nie mam na co narzekać.Oby tak dalej.
     
    Seventowski i KsiądzxD lubią to.
  20. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    Bardzo proszę by u mnie działał enter , bardzo proszę