Opinie Otwarte beta testy - opinie

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Chyba tak, tylko że u mnie Borsty teraz za kombajna robi, bo co najadę na jego ikonkę (w prawym górnym rogu) to mi wyskakuje; ,,Uruchom w pełni automatyczne maszyny rolnicze...itd - przy kombajnie też jest , no ale tam być powinno.
    Ponadto jakaś niewyraźna ta ikonka Borstyego :music:chyba przez to odchudzanie.
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Może i coś majstrują, tylko dlaczego to tak grę zamula?>:(:mad:
    Rano udało mi się wyklikać całą farmę itemów + mroczny, w kwadrans (6 pól).
    Teraz tyle samo zajęło obskoczenie 2 x 100 pól na wyspach.
    Taka spowolniona reakcja.:wuerg:
     
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Rysiu rano sporo osób może jeszcze spało?
    Kombinują , bo czekałam na oazę i nagle wszystkie warsztaty ożyły, a za chwilę znowu w bezruch wpadły .
    Tak było 2 razy.
     
  4. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Dzisiaj w południe dotarło i do Mnie tejemnicze swiatło xD także wiem, że jestem na liście dwa dni do tyłu w porównaniu z innymi farmami :D
     
  5. apulisia72

    apulisia72 Okazjonalny autor

    ''Odchudzone'' są też manufaktury i menażerie bo nijak nie mogę sprawdzić jaki kolor tam włożyłam pozostaje się domyślać po obrazkach -.-
     
  6. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Zwracałem uwagę na ten błąd w listopadzie 2020...... bez efektów ze strony BP przez trzy miesiące. To samo dotyczy ogrodów dendrologicznych. Kompletnie nic nie jest poprawione w tej grze. Kilka miesięcy testów, a potem kilka miesięcy błędów nieusuniętych. Odechciewa się gry.
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niestety "Bawarski namiot" nawet na kliencie jest poza chmurką na pnączu:p Ale reszta jest spoko, to jedyny błąd jaki mnie denerwuje od dłuższego czasu:D
     
    hiacynta lubi to.
  8. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie działa mi lupka przy wyszukiwarce. Nerwicy już dostaję, gra się robi coraz bardziej wroga, nie ma już przyjemności grania bo wiecznie coś się nie chcę brzydko powiedzieć, proszę się domyśleć. Dzisiaj cały dzień zmarnowany, bo co rusz musiałam się logować od nowa przez to zacinanie, znikanie, przeskakiwanie. W nosie mam ich rekompensaty (zresztą byle jakie), lepiej niech się wezmą do roboty. Bo bez sensu jest wątek o błędach jak i tak nikt ich nie naprawia. Pewnie myślą, że jak zarzucą nas eventami, których przez grę bubel nie będzie można skończyć i dadzą rekompensatę, co nam gęby pozamykają. Wpisy na forum wciąż się powtarzają bo je BP olewa. Żal jest po tylu latach zrezygnować, ale wszystko ma swoje granice. I proszę mi nie ciachać bo mnie telepawka bierze>:(:cry:
    [​IMG]
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    [ciach]
    Klient nie będzie działał, ale tylko na systemach Mac, bo rzekomo użytkownicy systemu Mac są niewielką ilością graczy. Jeśli na innym systemie Ci nie działa (najbardziej preferowany jest chyba Windows), to spróbuj odinstalować klienta i zainstalować jeszcze raz. Też parę miesięcy temu tak miałem i pomogło.

    Cytat usunęłam, ponieważ oryginalny post również został usunięty.
    MOD_Cookie
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 lutego 2021
    hiacynta lubi to.
  10. rzucha4

    rzucha4 Aktywny autor

    hmmm...odesłali mnie tu, klient marne działa, brak mi już słów na tą grę....bo to żałosne się robi, gram od 10 lat, i już mi się nie chce, zero motywacji..., [ciach] nie chce mi się uczestniczyć w jakiś testach, masa pieniędzy i czasu straconego, to już nie jest ekstytacja i przyjemność z gry
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 lutego 2021
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    rzucha4 usunęłam fragment posta łamiący OWH oraz Regulamin gry w punkcie:

    6.1. Sprzedaż konta/przekazanie konta/zamiana kont

    Użytkownik nie jest upoważniony do używania swojego konta w celach komercyjnych jak również do sprzedawania go lub przekazywania osobom trzecim w innych celach. Zabronione jest również przejmowanie konta w grze od osób trzecich (niezależnie od tego, że zostało ono zakupione, wypożyczone lub uzyskane za darmo).

    W związku z powyższym nakładam punkty karne i blokadę konta.
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  12. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Do Ekipy - czy wiecie kiedy zostanie (uwaga, nastąpi trudne słowo) zreaktywowany klawisz Enter? O inne błędy istniejące od października / listopada już nawet nie śmiem pytać. Chciałbym przed zakończeniem gry jeszcze trochę nacieszyć prawy kciuk klikaniem w "Enter". Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozostaję z uszanowaniem.
     
  13. -Karina30-

    -Karina30- Młodszy ekspert

    jak wpisać swoje dane w okienko obok zalogowania w kliencie, żeby ciągle nie wpisywać się do zalogowania? próbowałam już parę razy i nadal nie działa, wpisało mi tylko imię a hasła nie przyjmuje i nadal muszę wpisywać użytkownika i hasło
     
    Anetta41, hiacynta oraz krasnoludek10 lubią to.
  14. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Jak wpisujesz to jest pytanie :" tak "czy "nie"
    Kliknij" nie".
    Jak będziesz się logować to klikasz w pole loginu i po lewej stronie na ciemnym tle pokazuje się twój login . Wybierasz i już się logujesz

    Item "Legendy piekarza" na wybiegu został naprawiony:music:

    Ciekawe na jak długo...
    Suwak w banku też działa...
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lutego 2021
    krasnoludek10 lubi to.
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Odpowiem tutaj, może zostanie, bo tam pewnie będzie "nie na miejscu" i poleci.:p;)
    Przypuszczam, ze masz włączony alternatywny tryb budowy.
    [​IMG]
    Wyłącz i zapisz.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. Wanilia89

    Wanilia89 Czeladnik forum

    Do tej pory nie wyrażałam swej opinii w kwestii gry , czekając cierpliwie aż ten nasz rumak (farma) przyzwyczai się do nowej uprzęży jaką nań włożono i nowych podkówek tak pełnych blasków i migotania, i zacznie śmigać jak śmigał na flaszu . Niestety okazuje się , że tu nie tylko uprząż ( i te podkówki) zmieniono , ale też i samego rumaka, który już nie jest koniem a zwykłym mułem . A każda kolejna ,,naprawa błędów,, czyni go jeszcze bardziej mułowatym . Nie ma się co oszukiwać, nawet jeśli tym specom w BP uda się wyeliminować te najbardziej dotkliwe błędy to z muła już rumaka nie zrobią , bo to nie jest w interesie firmy. Aż przykro , że tak fajną grę przeistoczyli w taką miernotę :cry::cry::cry:w którą już nawet zagorzałym sympatykom ( jak ja) odechciewa się grać.
     
  17. .lexus.

    .lexus. Okazjonalny autor

    ludzie nie wiem czy zauwazyliscie gra działa coraz gozej a coraz więcej mini ewentów za kase coraz więcej wydajemy kase na ta gre a gra coraz gorzej działa
     
  18. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Dzisiaj ma być ankieta. Nie wiem po co, bo moim zdaniem albo ma z nas zrobić idiotów, wierzących w to, że gra ulegnie poprawieniu, albo potwierdzeniem tego, że zamiast programistów firma zatrudnia idiotów. Kilka miesięcy trwa zgłaszanie błędów, a poprawa prawie żadna więc komu ma to służyć? Nie każdy sobie odpowie.
    Ps. Ja ignoruję ankietę i wszystkich do tego zachęcam.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 marca 2021
  19. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Ja ankietę wysłałam. Gdyby gra miała pozostać taką, jak jest obecnie, to nie grałabym ani dnia dłużej. Może jestem naiwna, ale wydaje mi się że ankieta nie jest sztuką dla sztuki, ale wyciągną z niej odpowiednie wnioski. A jeżeli nic się nie zmieni, to bez żalu się z nią rozstanę. Będę miała więcej czasu na bardziej pożyteczne sprawy.
     
  20. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    Każdy sobie rzepkę(BP) w domyśle, skrobie.
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.