Oryginalny klub miłośników dyskusji o dyskusjach (lub ich braku)

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika -Sayka-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Agula, akurat z tą szefową mam jak u Pana Boga za piecem. Konkretna, wie, czego chce i dba o mnie.
    Dzisiaj to wolne było takie nie do końca wolne. Posiedziałam w domu nad zleceniami z szycia i gotowania. :p
    Witaj Marku :)
    Masz rację. Klient nasz Pan i zawsze ma rację, nawet jak jej nie ma :music:
     
  2. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Witaj Marku :)gdzie ty bywałeś jak Cię tak długo nie było ;)
    Z tego co napisałeś wynika , że nie lubisz zakupów 8)prawdziwe (kobiece) zakupy polegają właśnie na tym , że nie można się od razu zdecydować na dany zakup , nie można się nawet zdecydować czy na pewno tego potrzebujesz i czy na pewno Cię na to stać xD

    Wyobraźcie sobie , że właśnie godzinę temu po naszym ogrodzie biegały dziki o_O, widziałam co najmniej 2 ale syn mówi , że były 4o_O . Szok w środku miasta dziki , do czego to doszło ;)
     
  3. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Tak jest Zetka ... ale mając tę wiedzę, jesteśmy zdecydowanie mniej uciążliwymi klientami, tak mi się wydaje.
    Lubię Ewa, bardzo lubię :) Może masz rację, że w innym, bardziej męskim stylu, ale zakupy to sama przyjemność, a ja lubię sprawiać przyjemności ... sobie również :)
    Gdzie bywałem ?
    Praca Ewa - dużo się dzieje, nawał zajęć, dużo decyzji, rozmów, negocjacji ... i stąd brak czasu. Ale ten intensywny okres już dobiega końca i za kilka dni będzie luźniej :)
     
  4. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Okupa! kochani chłopcy,Ci duzi i Ci mali ,z okazji waszego święta życzę samych uśmiechów na co dzień :inlove:
    [​IMG]
     
    aweva55 lubi to.
  5. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Do życzeń kropki, oczywiście i swoją dołączam ,więc chłopaki kochane dużo szczęścia ,zdrowia ,miłości i radości .
    a tu coś bardziej praktycznego ;)
    [​IMG]
    dodatkowe buziaki dla mojego bardzo zapracowanego męża
    [​IMG]
     
    aweva55 lubi to.
  6. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    agu
    agula,to twój mąż też jest bywalcem naszego forum?
     
  7. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    OKUPA
    Bym przegapiła takie miłe święto :), ale w porę zajrzałam na forum ;)
    Dla wszystkich chłopaków serdeczne życzenia samych szczęśliwych dni i dużo życzliwości od wszystkich kobiet :):inlove::)


     
  8. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Dzień chłopaka ?? Czyjego? :p

    Czy z tej okazji mogę chłopakowi (jakiemuś) złożyć życzenia czy już to zostanie odebrane jako ten tego w drugą stronę? Może z okazji dnia chłopaka mogę kumplowi postawić piwo. Ale co ja mu powiem? Stary! Wszystkiego najlepszego! Ja stawiam!... Fuj...

    Co się daje chłopakowi w dzień chłopaka? Piwo? Drogie panie - piwo to się chłopu/chłopakowi daje codziennie wieczorem, gdy wraca zmordowany po robocie. Obiad też. Całą resztę pod soczystym baldachimem... też. Więc? Może z okazji dnia chłopaka/chłopa można pozwolić mu łazić po mieszkaniu w samych gaciach, tudzież majtkach, dłubać w nosie, nie robić larum o nie położoną deskę na kibelku a ponadto siedzieć na kanapie z nogami na stole i puszczać... żużel. Zamiast codziennej porcji seriali. Można też w zwiewnej haleczce przemknąć obok, mrucząc pod nosem "dziś mnie głowa zupeeełnie nie boli". Można pozwolić mu na zajęcie pozostałej części półeczki w łazience. Nie wszystkich dwunastu. Jakiś umiar musi być. Można przeglądnąć z nim serwis z krawatami. Jak się "przy okazji" pokaże stronka ze szpilkami, to przecież nic się nie stanie. Można przejrzeć katalog z marketu budowlanego i pozachwycać się wiertarką udarową Makita 350R, 1500Wat ze specjalną przedłużką do głębokich odwiertów z wibrowaniem.

    No. A potem udać się "tam". I przekonać go, że wiertarka nie będzie potrzebna...

    :D:D:D
     
    onkapinka lubi to.
  9. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Grzesiu,jak zwykle jesteś niezawodny xD
    dłubać w nosie nie pozwalam, żużel jak najbardziej :pcała reszta zresztą też ,chociaż najbardziej podoba mi się wizja tego łoża z baldachimem xD
     
  10. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Jak niewiele chłopakom potrzeba do szczęściaxD Nawet nie wiedziałam , ale już wiem;)
    A baldachim brzmi dumnie:D
     
  11. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    A to wszystko co napisałeś Grzegorz ,to są twoje życzenia tylko i wyłącznie na dzień chłopaka czy też na co dzień ?
     
    aweva55 lubi to.
  12. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    A można pozachwycać się piłami tarczowymi? Akurat jesteśmy na etapie poszukiwań. Poprzedniej spalił się silnik po pierwszym miesiącu używania :p
    Wiertarkę już mamy, a nawet dwie. Udarowe, Bosch. Są świetne :D
    Małżonowi rolady mięsne zrobiłam na obiad :)
     
  13. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum


    Zrozumiałam , że tylko i wyłącznie na dzień chłopaka xD to coś jak goździk i rajstopy na dzień kobiet xD
    Agula dostałam nagrodę wczoraj wieczorem z przeprosinami ( zapomniał bidulek )
     
  14. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Zapowiada się ostre rżnięcie :p
     
  15. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Aż wióry będą leciały xDxDxD
     
  16. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Tylko nie przegrzej sprzętu :p
     
  17. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Tym razem zapewnię dobre smarowanie i chłodzenie xD
     
  18. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    no widzisz ,to się wyjaśniło xD

    a szkoda ,że te pobożne zyczenia tylko na jeden dzień;)
     
  19. -Sayka-

    -Sayka- Wielki mistrz forum

    i tu się mylisz... w tańcu mało który facet rozróżnia jedną prawą od drugiej prawej :D

    Panowie - wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń :)
     
  20. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Bo dla nas najważniejsze jest po środku xD