Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dora4370

    dora4370 Ekspert forum

    Mini ewent - Utylizator , ja dzięki niemu zawsze robię sobie zapas farmarek bo to co uzyskuję ze skrzynek i z koła nie wystarczyło by na co miesięczne zakupy w sklepiku .
     
    hapsak89 lubi to.
  2. atydejj

    atydejj Forumowy żółtodziób

    Po odblokowaniu pomnika muzeum tropikalnego zwiększamy powierzchnię uprawną
    jak do niej wchodzimy
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    To nie jest powierzchnia uprawna w postaci planszy. Muzeum tropikalne podobnie jak muzeum na farmie i upiorne to budynek z miejscem na itamy.
    Zajrzyj proszę do poradnika:
     
  4. atydejj

    atydejj Forumowy żółtodziób

    Dzięki za pomoc
     
    SMOD_Atena i krasnoludek10 lubią to.
  5. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Fajnie że dodają nowości do baharamy. Ale mogli by pomyśleć o dodatkowym rzędzie posągów (żeby były 4 rzędy posągów w światyni małp) i w tym 4 rzędzie umożliwić hodowanie już istniejących zwierząt. A tak to pojawiają się nowości na parę chwil. Wykonasz misje i znowu czerwone pandy będą bez użyteczne :/
     
  6. 22vader

    22vader Zaawansowany

    mnie dziwi że wciąż po tylu latach nie dodali posągów takich, jakie są na zwykłej farmie; czyli np. skracanie wzrostu drzew, większa ilość TPD na danym polu, skracanie czasu tajemniczych drzew i zagród itp.
     
  7. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    a kiedy następne poziomy?:oops:
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja jeszcze do 800 nawet nie doszedłem i pewnie wiele innych graczyxD:cry:xD
     
  9. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No weź się nie wygłupiaj przecież grasz prawie od samego początku.
    Jak ja zaczęłam grę to ty już tutaj byłeś jak u siebie w domu.
    Następne poziomy mile by były widziane.
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak, ale z biegiem lat ta gra zaczęła sprawiać coraz mniej przyjemności i w związku z tym gram raczej przez nałóg. Ponadto w pewnym momencie uznałem, że ta pogoń za PD i TPD nie ma najmniejszego sensu, więc uważam, że po tylu latach 461 poziom to i tak niezły wynik;) Zwłaszcza, że coraz częściej nie chce mi się nic robić w grze ręcznie a kuponów szkoda. Poza tym... Zabiorę to ze sobą do grobu za wieeeeeeeeeleeeee lat? No nie:) Więc Ty sobie dalej goń za poziomami a ja nie, po prostu okazujmy do siebie szacunek - każdy ma swój, uniwersalny typ grania:p;):music:


    + Bogiem a prawdą obstawiam, że w najbliższym czasie szanse, że BP zwiększy ilość poziomów na Bahamaramie są naprawdę znikome
     
  11. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Też nie mam pojęcia. Chociaż domyślam się żę na takie cuda potrzeba byłoby zrobić kolejny rząd posągów więc 3 istniejące plus jeden na hodowlane i jeszcze jeden na skracanie wzrostu drzew etc. Więc byłoby 5 rzędów to i więcej złotych bananów potrzeba było a pewnie nie mają pomysłu jak ułatwić zdobywanie złotych bananów. I tak koło się zamyka.
     
    tereska1108 i krasnoludek10 lubią to.
  12. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie sądziłam że mój wpis będzie nie na miejscu- nie okazałam Ci szacunku. Ja tak z czystej
    sympatii napisałam. Jeśli cię obraziłam to przepraszam.
    Nawiasem mówiąc nie gonię za poziomami ale jakoś tak same się "wbijają", niedługo
    minie 11 lat z farmą.