Opinie Nowości i zmiany w grze

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Prawdopodobnie grasz na kliencie. Zamknij go całkowicie i uruchom ponownie. Klient wymaga restartu w celu wczytania nowości. Odświeżanie w jego przypadku nie wystarcza.
     
  2. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Po kolei:
    w podglądzie misji nasiona są po 10 szt ale już w siewniku(wykazie wszystkich nasion nie ma tych nasion( to miałem na myśli pisząc o fizycznym istnieniu)
    W sklepie Jacka jest zagroda i drzewo do kupienia ale nie da się tego kupić bo przy próbie zakupu wyświetla się: najpierw wybierz towar pomimo że oczywiście został wybrany.

    Ps. Ba_Marion dziękuję, zaraz to wykonam.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 października 2023
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Może się zdarzyć, że mimo restartu problem nie ustąpi. U niektórych Graczy występuje błąd w widoczności nowości i ponowne uruchamianie klienta nie pomaga. W ciągu kilku minut ma to być naprawione.
     
    hiacynta, krasnoludek10 oraz -troll- lubią to.
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    I aktualizacja powyższej informacji - błąd ten został usunięty. Jeśli u kogoś nadal występuje, proszę o zamknięcie i ponowne uruchomienie autonomicznego klienta.
     
    hiacynta, krasnoludek10 oraz -troll- lubią to.
  5. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Jest Ok. Nasiona, dąb i leże są.
     
  6. Yabolek

    Yabolek Moguł forum

    Daruj sobie klienta i graj na przeglądarce, chyba ze nie możesz.
    Były problemy z "Seans horrorów w kinie samochodowym" i tez tylko na kliencie.

    Farmerama potrafi zająć nawet 1 GB na przeglądarce. Każda przejrzana łąka czy inna strefa musi zostać doładowana z netu i zostaje w pamięci DDRAM (pamięć operacyjna komputera) do czasu zamknięcia tego okna bądź odświeżenia.

    Przypuszczam że klient instaluje cale otoczenie gry na komputerze czyli grafika, dźwięki, animacje, co pozwala na duże zmniejszenie pobieranych danych z serwera.

    W przypadku słabego neta może mieć to sens. Tylko na razie widzę więcej problemów niż korzyści z tym klientem.
     
    hiacynta, krasnoludek10 oraz hlnrys lubią to.
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Jak dla mnie za drogi ten pakiet Premium Plus :( :( ale może chetni sie znajdą 8)
     
  8. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    nie tylko drogi, ale też niewiele nowego daje.
    Dodatkowe fanty:
    1 x skrzynia z farmerskimi bonusami II, 1 x cudowna skrzynka „Piccolo”, 40 x natychmiastowe drzewo, 40 x harmonia roślin, 5 x słodka zamianka (przedmioty z Doliny Szarotek zostaną dopisane również w sytuacji braku miejsca w magazynie)
    nie są warte tej ceny, zwłaszcza alpejskie dopalacze.
    Dwa razy szybsza produkcja w konwerterze też mi się na nic nie przyda. Ze wszystkim zdąrzam i rzadko kiedy przyspieszam, więc dla mnie to Premium plus nie ma wartości
     
  9. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    To 40 x natychmiastowe drzewo to do alp a nie żadnego zagadkowe na zwykłą farmę? Bo jeśli tak to straszna lipa ten premium plus...
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    A o co chodzi z tą harmonią roślin 40x
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hiacynta to jeden z bonusów dla roślin w alpejskich ogrodach:

     
  12. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    krasnoludek10 i SMOD_Atena lubią to.
  13. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Dary Baha - nowości tom zaledwie 290 ZB. A po nich zostanie mi kolejnych 17 379 sztuk. I co dalej? Jakaś propozycja, kolejna koncepcja? Magazyn pełny.....
     
  14. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Fajnie że dodają coś nowego na baharame ale powinni w końcu zaktualizować Starożytną Świątynie Małp i zrobić z 3 rzędów posągów (jeden rząd to rośliny drugi drzewa a trzeci zwięrzaki/hodowla/przedmioty specjalne) a 6 rzędów (podzielone na rośliny, drzewa, zwierzaki, hodowla, składniki do hodowli i przedmioty specjalne). Bo aktualnie dla nowych graczy dostanie się do nowego drzewka w praktycznie ostatniej komnacie graniczy z cudem... Po za tym aktualny układ posągów uniemożliwia wprowadzenie hodowania już istniejących zwierząt co dopiero cykad...

    Bo bananów mam bardzo dużo nawet po zakupie tych nowości zostanie ich dużo za dużo. A dodawanie idzie im mozolnie przez brak miejsca w tej świątyni bananów.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 listopada 2023
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nowości nowości i nowości
    a ja jeszcze starości nie odblokowałam :oops:xD pełno wszystkiego a ni ma jak i po co i czemu i gdzie wykorzystać :sleepy:
    eh jak fajnie że misji nie robię na już ;) i na potem xD

    i tak wczoraj musiałam odblokować kilka posągów by dostać się do agawy ( mi bananów zeżarło o_OxD )
    już czas namielić paszę dla ocelotów bo głodne
     
  16. apulisia72

    apulisia72 Okazjonalny autor

    Po kiego grzyba nowe drzewo z taką samą nazwą jak stare....no nie kumam....i nie wiadomo co się kupuje....stare czy nowe -.-
     
    szary_ludzik i hiacynta lubią to.
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wszystkie informacje wraz z grafikami nowego drzewa znajdziesz w ogłoszeniu:

    • w komnacie XIV dodany zostanie nowy posąg odblokowujący drzewo Brachychiton klonolistny (koszt 64 Złote banany).
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    Uwaga! W grze istnieje już drzewo o tej nazwie, w związku z czym nazwa jednego z nich zostanie zmieniona. W tej chwili nie wiemy jeszcze którego. Kwiaty brachychitonu klonolistnego wykorzystywane do produkcji paszy dla cykad oraz w zadaniach nowej misji, są owocami nowego drzewa (chyba, że wskazano inaczej).

    W czerwonym koszyku na wyspie wystarczy zwrócić uwagę na grafiki:

    [​IMG]
     
    Ciasteczkowa♥ i hiacynta lubią to.
  18. Angel

    Angel Komisarz forum

    Pytanie odnośnie cukierkowej chatki: jaki bonus daje po ulepszeniu? W ogłoszeniu napisane jest (tabela) , że będzie dawała bonus do przedmiotów ozdobnych, nie jest doprecyzowane gdzie, tylko ogólnie, więc wnoszę, że do wszystkich przedmiotów wszędzie?
    Po zakupie ulepszeń chatki w pasku mam taką informację:

    [​IMG]

    Napisane jest, że PD dotyczy głównej farmy. Czy tak jest naprawdę? Pytam, ponieważ, jeśli tak jest chcę napisać reklamację o zwrot FL do PT, ponieważ nie było to (chyba, że niedowidzę :oops:) nigdzie doprecyzowane. Nie mam na obszarze farmy głównej przedmiotów ozdobnych, zatem floreny wydałam na darmo, jeśli tak naprawdę jest jak informuje okienko w pasku.
     
    Ciasteczkowa♥, hiacynta oraz hlnrys lubią to.
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wygląda na to, że tabelka jest błędna. Ulepszona chatka zwiększa PD otrzymywane przy zbiorze wszystkich przedmiotów na obszarze Farmy (czyli upraw, drzew, zagród, warsztatów i przedmiotów ozdobnych). Obszar Farmy obejmuje Główną Łąkę, Dziką Łąkę, Leśną Polanę, Ogród Ozdobny, Latarnię Morską, Wzgórze Słoneczników i Wybieg dla zwierzaków domowych. Chatka będzie zwiększać otrzymywane PD ze wszystkiego, co zbierzesz z tych polan.
    Sprawdzimy i poprawimy te informacje w Ogłoszeniu.
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Błędne tabelki są również na DE i EN?

    Wywaliłem floreny na pakiecik.
    Z powodu nakładek robię ewent.
    A teraz okazuje się, że BP sprzedało kota w worku?

    Na DE na razie cisza na forum.
    Czekam aż ktoś tam wyłapie różnicę i co się wtedy zadzieje.
     
    Ciasteczkowa♥, hiacynta oraz Angel lubią to.