Opinie Nowe zlecenia w Spółdzielni

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 8 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ryzio

    ryzio Weteran forum

    jak zrobisz wszystkie misje w spółdzielni to wtedy możesz się zgłosić po nagrodę :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. abask

    abask Komandor forum

    Qrcze.... Chcę zrobić wszystkie ale nie mam ćmy. Chyba specjalnie to robią.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Czy ten konkurs dotyczy zrobienia wszystkich zadań z "misji na farmie", czy z "kącika zleceń", bo zrozumiałam, że z misji ?
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Konkurs dotyczy misji ze Spółdzielni. Aby móc ubiegać się o nagrodę to wszystkie misje muszą być zakończone.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ciekawe ile czasu czeka się na nagrodę za ukończenie misji. czekam 5 dzień i cisza...
     
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Cze skontaktowałaś się w sprawie nagrody z Pomocą Techniczną?
     
  7. ewanta

    ewanta Komandor forum

    tak - 5 dni temu. otrzymałam informację że moje zlecenie zostało przyjęte i mam czekać
     
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie tutaj więcej nie pomogę. Zostaje ponowny kontakt z Pomocą Techniczną, żeby się przypomnieć.
     
    ewanta lubi to.
  9. ewanta

    ewanta Komandor forum

    a może powinnam podać ID?
    ale wysłałam widomość z farmy więc chyba widać moje dane?
     
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Na prawdę nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć, ponieważ nie pracuję w Pomocy Technicznej i nie wiem, co widzą dziewczyny. Najlepiej do nich napisać.
    Bo rozumiem, że odpowiedź na pocztę mailową dostałaś.
     
  11. ewanta

    ewanta Komandor forum

    tak - dostałam odpowiedź. że obecnie trwa weryfikacja zgłoszonego problemu.

    może źle to zgłosiłam? jako pytanie ogólne ....
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Może tak być, ponieważ w informacji o nagrodach (Konkurs "Misje w Spółdzielni") jest taki fragment:
    "
    • Jeśli Gracz wykona wszystkie misje dostępne w Spółdzielni, powinien wypełnić formularz zgłoszeniowy Pomocy technicznej. Jakie warunki musi spełniać zgłoszenie?
    - Gracz powinien być zalogowany do gry i nie zmieniać adresu mailowego, który zostanie wypełniony automatycznie (tj. skrzynki powiązanej z kontem w grze).
    - W treści prosimy napisać, że sprawa dotyczy Konkursu "Misje w Spółdzielni" oraz wybrać nagrodę. Może nią być dowolne jajo lub zestaw wszystkich pomocników na 30 dni."
     
    ewanta lubi to.
  13. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ale w treści tak właśnie napisałam tylko tytuł zgłoszenia wybrałam jako pytanie ogólne ;)
     
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Już mi brakuje pomysłów. Ja bym napisała jeszcze raz ;)
     
  15. ewanta

    ewanta Komandor forum

    no może i to dobry pomysł ale jest jeden problem : doszła nowa misja z ocelotem ;) nie mam tej zagrody i jak teraz napiszę to będzie widać że nie udało mi się zakończyć wszystkich misji.
     
  16. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dorzucę swoje trzy grosze. Ja na odpowiedź czekam już ok miesiąca, nie dlatego, że z pomocą techniczna jest coś nie tak, tylko wciąż czekamy na odpowiedź z tzw. centrali. Z tego co mi w PT tłumaczyli, nie muszę wysyłać kolejnego zgłoszenia, mimo, iż doszły nowe misje. Spółdzielnie musiałbym czyścić jeszcze raz, gdybym teraz nie zdecydowała się na żadną nagrodę i postanowiła poczekać na "coś lepszego". Jeśli tak jak ja czekasz na weryfikację, nie musisz znowu czyścić spółdzielni, za to cierpliwość jest wskazana ;)
     
    ewanta lubi to.
  17. ewanta

    ewanta Komandor forum

    no to czekam cierpliwie ;)
     
    marmlada lubi to.
  18. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Dzień dobry
    Chciałbym się dowiedzieć ile trwa weryfikacja przez BP zgłoszenia na odebranie nagrody po zrobieniu wszystkich misji w spółdzielni?
    11.01.2023 o godzinie 15:12 wysłałem (przez pomoc techniczną) wiadomość do BP o zakończeniu wszystkich misji w spółdzielni. Mija 3 dzień i nic :( Oprócz informacji, że przyjęli zgłoszenie nic się nie dzieje.
     
    ewanta lubi to.
  19. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja wysłałam w październiku i też nic się nie dzieje :cry:
     
  20. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    To jest chyba jakiś żart????
     
    ewanta lubi to.