Konkurs Konkurs "Misje w Spółdzielni"

Temat na forum 'Oficjalne konkursy forum' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 sierpnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Eviana

  Eviana Team Leader Team Farmerama PL

  Witajcie, Farmerzy!

  Lubicie robić misje, a Waszym celem w grze jest zrobienie wszystkich? Teraz możesz zyskać za to coś więcej niż tylko satysfakcję.​
  • Konkurs rozpoczyna się od teraz i trwa do odwołania.
  • Każdy z Uczestników może uzyskać nagrodę tylko raz.
  • W konkursie mogą brać udział wszyscy polscy użytkownicy, łącznie z członkami Ekipy, jeśli osiągnęli 60. poziom w grze.
  • Udział w konkursie jest dobrowolny.
  • Jeśli Gracz wykona wszystkie misje dostępne w Spółdzielni, powinien wypełnić formularz zgłoszeniowy Pomocy technicznej. Jakie warunki musi spełniać zgłoszenie?
  - Gracz powinien być zalogowany do gry i nie zmieniać adresu mailowego, który zostanie wypełniony automatycznie (tj. skrzynki powiązanej z kontem w grze).
  - W treści prosimy napisać, że sprawa dotyczy Konkursu "Misje w Spółdzielni" oraz wybrać nagrodę. Może nią być dowolne jajo lub zestaw wszystkich pomocników na 30 dni.​

  UWAGA: Nagrodą może być tylko jajo przed wykluciem i bez ulepszeń. Jeśli Gracz osiągnął limit przedmiotów dostępnych np. podczas wyprzedaży, nie będziemy mogli go dopisać. Wówczas ustalimy wspólnie czy nagroda zostanie zmieniona czy Użytkownik chce poczekać i zgłosić się do nas w innym terminie. Przy kolejnym zgłoszeniu musi jednak ponownie spełnić zasady konkursu.

  Jeśli chcecie porozmawiać o konkursie, dopingować innych lub zadać pytanie, zróbcie to tutaj:

  [​IMG]


  Pozdrawiamy,

  [​IMG]


  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
   
 2. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.