Notoryczne błędy i awarie

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika pepe2013, 24 lipca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    jestem cierpliwa. Jestem bardzo cierpliwa. Ale zaczyna mnie szlag powoli trafiać. Każdy niemalże ruch kończy się kręcącym kwiatuszkiem >:( I gdyby to był pierwszy dzień, może drugi- ok... staram się zrozumieć. No ale kurde... końca nie widać i nie zanosi się na poprawę. A ja czas na ewenty mam w zasadzie głównie w weekendy, w tygodniu tak pracuję, ze wchodzę tylko dwa razy- rano i wieczorem. I ten właśnie wolny czas właśnie tracę na oglądanie kręcącego się kwiatuszka. :mad:
     
  2. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    No i ukończyłem albo umęczyłem event .... i tyle xD Cierpliwości i wytrwałości dla jeszcze walczących;)
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dobrze ze juz wyszłam z tych urodzin-.- teraz to juz ten kwiatuszek wszedzie sie kreci :( lubie kwiatuszki ale tego akurat nie
     
  4. anja1547

    anja1547 Czeladnik forum

    Ja odpuściłam sobie event, nie jestem w stanie nic zrobić. Frustrujący kręcący się kwiatek, posiane pole które ostatecznie okazuje się że nie zostało posiane doprowadziło do tego, że zamiast odmużdżającej gry która potrafiła mnie zrelaksować mam grę która mnie irytuje.
    Jak chcemy pograć to kwiatki się kręcą jak na dyskotece, ale jak tylko wrzucacie promke na floreny to nagle gra działa, widać tu o co chodzi. Gra moim zdaniem nie ma wsparcia już technicznego. Era gry Farmerama zbliża się wielkimi krokami do końca.
     
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Nie ma co komentować płynności gry. Każdy odczuwa to na własnej farmie.
    Natomiast gierka super.

    Kwiatuszki kęcą sie wszędzie, a przecież to nie wiosna.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 stycznia 2024
  6. DIRAE

    DIRAE Analityk forum

    Zbliżam się również powoli do końca eventu, ale muszę przyznać, że nie tylko on, ale generalnie cała gra od pierwszego dnia tego eventu to był ogromny sprawdzian mojej cierpliwości... :mad:Po każdym ruchu, przenieniesienu puzzla czy zakupu nawozu, no nieważne co się robiło - 20, 30 sekund przerwy, aż się kwiatek dokręci do swojego końca - albo brak reakcji, albo reakcja po kilkunastu sekundach, albo zwiecha, a i odświeżanie w niczym nie pomagało. -.-
    Nie bardzo rozumiem skąd te problemy, pewnie się też nie znam,:p ale jak dla mnie wyglądało to na zwyczajne przeładowanie funkcjami i "atrakcjami" i zwyczajnie te systemy/serwery tego nie udźwignęły...(?)
    Event wyjątkowo udany, ale co z tego, jak całą zabawę psuło to nieudolne zaplecze techniczne... :sleepy:Szkoda. Ale serio - następnym razem po prostu w tym nie uczestniczę, nie ma sensu i szkoda mi czasu.
     
  7. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    ja nie narzekam misje wczoraj skonczylem ukladam puzzle teraz drugie na stole i to wyrabia cierpliwosc
    jestem zadowolony z picolo kosiarz i magiczne drzewo do kolekcji
    pozdrawiam grajacych
     
    -guciu74-, krasnoludek10 oraz DIRAE lubią to.
  8. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    U mnie dzieje się coś zupełnie niezrozumiałego. wieczorem nastawiam młyny z konkretną paszą a rano w młynach całkiem inna pasza się produkuje, kalendarz urodzinowy sam się otwiera czyli bez mojej ingerencji, plony na niektórych polach jak i itemy zbierają się same, to chyba przesada, jedyny plus że już kwiatuszki ani owieczki z taczką jeszcze dzisiaj nie pojawiły się, nawet w cyrku tak nie ma.
    Magia farmy xDxDxD czy koniec farmy :sleepy:
     
  9. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Coś okropnego w Dolinie to już kompletnie wszystko się zacina :( Ogłoszenie o błędach tylko potwierdza, że ci informatycy nie radzą sobie. Dobrze chociaż, że nie ściemniają z tymi atakami, bo i tak nikt by w to nie uwierzył.
     
  10. Mamcia493

    Mamcia493 Mistrz forum

    A ja dzisiaj dostałam szału białej gorączki, nie można przejść z okna na okno, jeśli już się uda to : nie można napełnić zbiornika wodą, podlać roślin. Kilka razy trzeba się przelogować i wszędzie kwiatki, kwiatki, kwiatki. Te urodziny są najgorsze jakie były. Masakra z tą grą.
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Co prawda nie wiosna, ale jeszcze tylko z miesiąc - dwa, zleci jak z bicza strzeliłxD:cry:xD To taki śmiech przez łzy8) Bo inaczej byśmy już dawno zwariowali.
     
  12. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Powiem tak- mam dosyć tych ... kwiatuszków, i powoli mam dosyć tej gry:mad:. Serio. Po raz pierwszy. To jest jakaś kpina z graczy. Ciągnę ten ewent. Układam te puzzle. Ale każda operacja na farmie- czy to zbieranie, sianie, czy układanie puzzli to koszmar>:( Szarotki odpuszczam, bo mnie kompletnie pokręci :mad:
    Edit. Dziękuję również za 48%...>:( Widzę je dziś kilkukrotnie, właśnie teraz jest tak od dobrych 30-40 minut. Serio?:mad:xD:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 29 stycznia 2024
  13. roza666

    roza666 Forumowy żółtodziób

    nie mam przedlozenia ewentu
     
    -guciu74- lubi to.
  14. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Poczytaj OO i ogloszenia ewentowe.
    Ewent został wycofany. Ma być w późniejszym terminie.
     
    krasnoludek10 i -guciu74- lubią to.
  15. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 30 stycznia 2024
    krasnoludek10 i -guciu74- lubią to.
  16. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum


    W związku z podjęciem decyzji o czasowym wyłączeniu wydarzenia Urodzinowe zabawy, przekazujemy Wam bliższe informacje odnośnie kolejnych kroków:
    • Urodzinowy kalendarz będzie dostępny do piątku, 02.02.2024 godz. 23:59. W bieżącym tygodniu uruchomiony zostanie dotyczący go skrypt obejmujący dni od czwartku 25.01.2024 do poniedziałku 29.01.2024. Floreny wydane na odkrycie prezentów z tych dni zostaną zwrócone.
    • skrypty dotyczące prezentów od Franka Kędzierzawego zostaną uruchomione tak szybko jak to możliwe i będą obejmowały dni podane powyżej,
    • wstępnie przewidujemy, że pakiet rekompensujący zostanie udostępniony w piątek, 02.02.2024.

    Dalsze informacje będziemy Wam przekazywać sukcesywnie.
     
  17. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dziękuję ,liczę ,że o tym nie zapomną.
     
  18. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    Mam kombajna na 48 h i co dalej. -.- Mam dosyć czekania .....................!
     
    Ostatnie edytowanie: 30 stycznia 2024
    krasnoludek10 lubi to.
  19. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Niestety ciągle gra muli, nie wiele się poprawiło ;(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zawsze możesz siać coś do misji albo marchewkę lub inną drobnicę na targ tak jak ja lata temu, wylotki raczej dobrze leciały w tym evencie:p;)xD:cry:xD
     
    -guciu74- i janekkostuchna lubią to.