Opinie Noce przędzarki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Niedługo pnącza będziemy zbierać raz w roku. W sumie dobrze, bo zbieranie chmurek jest czasochłonne. Eventy też są czasochłonne, więc ten sobie bez żalu odpuszczę.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Event jak event. Czasem jest lepszy, czasem gorszy. Może kiedyś jakiś opuszczę, o ile nie będzie w nim niczego unikalnego (czytaj: naklejki, pnącza, itemów)xD
    Tak na serio - nie podoba mi się, że aż tyle łąk trzeba rujnować na potrzeby 1 eventu i jakoś muszę to sobie zoptymalizować... W praktyce znaczy to: bonusy i nawozy...
     
  3. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zazwyczaj podchodzę do każdego eventu. Obecnie trwający też robię ale nie koniecznie
    z sukcesem bo chyba pnącza nie będę miała. Poza tym gra tak niemiłosiernie muli
    że się wszystkiego odechciewa - po prostu ręce opadają- i żadne przedłużanie eventu
    nie jest satysfakcjonujące. Po prostu zabrano mi wszelką radość i satysfakcję z gry.
    BP samo skutecznie zniechęca do Farmeramy. Taki przymusowy odwyk od gry???.
     
  4. WERONII

    WERONII Mieszkaniec forum

    A mi sie poddoba bo sobie nazbieram na doline szarlotek
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    WERONII, to nie jest właściwy wątek do dyskusji o sensie posiadania dostępu do Alp. Zapraszam do tematu >>Dolina Szarotek<<, a tu post usuwam.
     
    Ciasteczkowa♥ i niebo016 lubią to.
  6. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Tak dla odmiany ja będę robić i coś tam prząść, czy dziergać na drutach ;)
    Pnącze do zbioru co dwa tygodnie- może coś jeszcze zmienią... oby ;) ale za to jakie ma skrzyneczki- im nie odpuszczę :D każda sztuka się liczy :) nic jeszcze z nich nie trafiłam, ale w końcu skończy się nieurodzajny czas i może trafię z nich lepsze fanty :)
     
  7. WERONII

    WERONII Mieszkaniec forum

    Dzieki
     
    niebo016 lubi to.
  8. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    Już mam podobne pnącze "Rząd chmur 2 "Tajemnica Góry Mikołaja" odbieram co 4.380 godz. :p
     
  9. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Właśnie tak mi wydawało, że jest jakeś pnącze zbierane co pół roku, więc te 320 godzin to mały pikuś
     
  10. d_anulka

    d_anulka Stary wyjadacz

    Ja nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić, co daje takie drogo... długo... cenne pnącze? ;):p
     
  11. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Aż sprawdziłem, bo myślałem, że faktycznie daje nie wiadomo co, jakieś 1000 FL albo 1000 imprezowych wejściówek i okazuje się, że byłem blisko z tymi wejściówkami i pomyliłem się jedynie o 995 szt. xD

    Rząd chmur 2 "Tajemnica Góry Mikołaja"021-1 x Skrzynia neonowych zagród,
    -5 x Skrzynia bonusów,
    -32 x Super pasza,
    -5 x Imprezowa wejściówka.
    4 380 hPod ostrzałem śnieżek, Ogniskowi przyjaciele oraz dowolny item o wymiarach 2x2
    Nie wiem czy jest aż tak bardzo warte oczekiwania... :p chyba jedyne co daje to pnącze, to świadomość jak szybko biegnie czas skoro jest kolejny raz gotowe do zbioru. :p

    Patrząc z perspektywy tego pnącza to te 320h naprawdę nie brzmią jak źle i warto jeszcze raz przemyśleć ten event z dzierganiem na drutach. xD
     
  12. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    No właśnie te nagrody jakoś nie powalają, za to czas oczekiwania a i owszem xD

    A przy tym pnączu czas zbioru innych bledniexD
     
  13. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Też nie wiem czy robić. Lubię zagadkowe drzewka/zagrody - ten dreszczyk emocji przed odkryciem zazwyczaj klonu cukrowego XXL xD ...no ale serio lubię.
    Nie chce mi się jednak tego wszystkiego pilnować i na tylu polach robić zamieszanie. Żeby był chociaż jeden czas wzrostu roślin i to długi, np. 8h to pewnie bym machnęła, a tak sama nie wiem.
     
  14. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    [​IMG]
    To miałem z 50 skrzynek, a u draculik34 kropelkowe wyskoczyło z 2 skrzynek.
    Ja tam ewent robię, dla mnie każda możliwość zdobycia superdrzewa jest cenna.
     
  15. -stygmat-

    -stygmat- Młodszy ekspert

    Paranoja,320 godz,na 2 skrzynki i 10 gwiazdek,których już mam po sam sufit i z którymi nie ma co robić,niedługo będę musiał się wyprowadzić na korytarz żeby mi się gwiazdki pomieściły w domu i nawet gdyby to było tylko 320 min.to i tak nie warto tracić czasu na taki ewent,zgodziłbym się na gwiazdki jako osoby,a tak to potężny hamak :):);)
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Olga wymyka się wszelkim statystykom.:p8)

    Też "machnę" ze względu na potencjalne baobaby.
    Muszę tylko zaplanować wykonanie bez strat PD.:oops:
    Trochę zakręcone sianie.
    3 rośliny na 4 różnych łąkach.
    W dodatku jedna na dwóch obszarach w różnych regionach.o_O
     
  17. farmerka1948

    farmerka1948 Czeladnik forum

    oset53 w zupełności się z tobą zgadzam

    Twoje posty połączyłam.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 29 listopada 2023
  18. dorro007

    dorro007 Baron forum

    Przędzarka - @d_anulka, super wytłumaczenie. Mnie też kilka zagadkowych kusi. Ale powolutku, pomaleńku, kroczek za kroczkiem, kropelka po kropelce - zacznę :)
     
  19. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Dopiero zauważyłam, że jutro jest nowy ewent. Myślałam, że jak przedłużyli obecny, to w tym tygodniu odpuszczą. Ja nie bardzo wyobrażam sobie, przy tak mulącej grze latania po wszystkich łąkach, siania i zbierania.
    Pnącze co 320 godzin!!!??? Jak czytałam poradnik, jak zwykle po łebkach, to wyczytałam 32 xD.
    Ze skrzyni XI tylko raz dostałam turbo drzewo XXL.
    Skrzynia Tygrysicy dała kilka razy Piccolo.
    Ale co 320 godzin? I tyle siania?
     
  20. MOD_Solmyr

    MOD_Solmyr Forum Moderator Team Farmerama PL

    A ja event sobie machnę :) trochę namieszane z tymi licznymi roślinami i różnymi poletkami do siania ale najgorszy jest fakt, że muszę schować nawozowce do paska :eek:;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.