Opinie Noc strachów kujonów (Komiksy Pandy)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 25 października 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Chyba tak nie do końca udostępnili, bo ja swoich jeszcze nie dostałam :oops:
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    U mnie nie dopisało.
    Kilka razy przelogowałem foksa, nawet odpaliłem klienta i nic, dalej szarość widzę.:(
    [​IMG]
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Pechowcy... Tak, właśnie dostaliśmy informację, że wejściówki nie u wszystkich Graczy się dopisały. Jest to sprawdzane.
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Niech się streszczają.
    [​IMG]
    Zdążą, nie zdążą?
    Zdążą, nie zdążą?
    Zdążą, nie zdążą?
     
  5. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Nie liczyłabym na to Ryś xD Mnie już zmusili do kupna koszyczka, bo zbiór musiałam robić z 2 godziny temu, a bez bonusów to ja się nie wyrobię na bank :oops:
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    U mnie są
    wyszłam z doliny i do gry na nowo logowanie i mam 2 nowiutkie
     
  7. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    U mnie dopisało xD...niestety już po zbiorach i teraz długie oczekiwanie na nowe rozdanie:cry: Może BP doda coś w rekompensacie ja jestem za serduszkami;)
     
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Gratuluję ,reszta to juz kaszka z mleczkiem:)
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zawsze coś.:(
    Rozumiem że mają poważny problem z wykrzyknikiemo_O, ale żeby zmiana czasu tak zamieszała?:oops:
    Tymczasem jestem przed pnączem.
    Zgarnąłem itemy i poszedłem na mroki.
    A tu zonk!
    Itemy z mrocznego ewentu, w stylistyce typowo mrocznej, są do postawienia wszędzie, tylko nie na mrokach.
    xD:cry:xD
    Wywaliłem 4 parasolki ze słoneczników.:(
    Mam nadzieję, że plusiki będą tego warte.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 października 2023
  10. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    u mnie też nie dopisali :( z pikolaka zabawa w wodzie ale czy do pnącza dojdę to duży znak zapytania bez darmowych wejściówek a koszyka nie kupię niby to tylko 4 zł ale poczekam , dlaczego mam jeszcze płacić za ich błędy w grze>:(
     
  11. wieśniak2

    wieśniak2 Stały bywalec

    u mnie nic nie dopisało....jak miałem 0 tak mam :(
     
  12. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Wchodzisz na plansze eventową, w prawym dolnym rogu jest koszyk zakupowy i tam jest oferta:
    [​IMG]

    U mnie wejściówki dopisane, gry rozegrane i fabryki odpalone :) lecimy dalej z eventem.
     
  13. zazulec

    zazulec Książę forum

    Potwierdzam, mnie także nie dopisało. Jestem uradowana po pachy z tego tytułu.
     
  14. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    ja też nie mam wejściówek , a dopiero piccolo zgarnęłam więc jeszcze daleka droga przede mną....
     
  15. gangrion

    gangrion Okazjonalny autor

    Niestety nadal nie ma darmowych gier :(
     
  16. Angel

    Angel Komisarz forum

    U mnie również ZERO dopisanych gier...:sleepy:
    W evencie leniwie brnę ku piccolo, dziś powinno być. Do kupienia biletu na darmową grę mnie nie zmuszą. xD Mam jeszcze 2 bonusy w zapasie, więc luz:p
     
  17. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Co z tego że dopisali , nie miałam zapasowych dopalaczy, fabryczki do północy . Rano wychodzę z domu o 5-ej , jedynie wydłużenie o dobę coś u mnie zmienia , lub serduszka jako rekompensata. Kupować nie będę ponieważ , gra jest niestabilna i uważam taki zakup jako niepewny.
     
  18. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Chyba ktoś doszedł do wniosku że za dobrze szła ta gra a za mało było zakupów koszyczków;) więc bum i koszyczki już idą, ale czy o to w tej grze chodzi;).Nie ma to może nie ukończę całości , trudno .Gram dalej bez kupowania ;)xD
     
  19. aveno

    aveno Czeladnik forum

    Szarość widzę, szarość. Brak dopisanych gier :cry::cry::cry:
     
  20. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Mnie też nie dopisało... ale mnie są już niepotrzebne.
    Koniec tego pracochłonnego ewentu.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.