MRT_Greg

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika MRT_Greg, 4 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Jako, że gospodarz nie miał możliwości zaprzyjaźnić się z Czerwonym Kapturkiem, to przyprowadziłam koleżankę jeszcze raz. Tym razem lepiej ubrana, bo jej chyba zimno było albo cuś :p;)
    [​IMG]
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Kusi mnie to 100 PDH na dzień, ale niestety trudności obiektywne (brak znajomej hrabiny i panujące zimno) nie pozwalają mi na wzięcie udziału :p
     
  3. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Czy mi się zdaje czy Kapturkowi barchany wystają?! No ale przynajmniej ma dziewczyna wyraźnie [ciach]
    :music::p
    Oj tam - akurat. Nikt Ci nie każe malować, więc pędzelek nie zamarznie. Dobrze ponadto wiem, że przymierzasz się do ulepienia kombajnu więc już tak nie marudź. Konkurs jeszcze na dobre się nie zaczął a już narzeka... Zaczekaj aż się pojawią jakieś prace i oceny. (notabene - ja nie naciskam - próbowałem ostatnio Krecikowego specjału zimowego i muszę przyznać, że dawno mu nie wyszło coś tak pysznego...)

    Onka - jak ja żem Cię dawno nie widział! Oj tam - mówię Ci - dla Krecikowych wywarów, to bym nawet na Saharze śnieg znalazł :D

    Niestosowne określenie usunęłam i bardzo proszę o przemyślane porównania i wypowiedzi. Tym razem upominam słownie, a następnym otrzymasz punkty karne.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 stycznia 2017
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dziewczyna z wyraźnym ciachem... Nie znałem Kapturka od tej strony... xD

    Z braku hrabiny wśród znajomych mam już inny pomysł. I może nawet jak znajdę chwilę, to go sfotografię, niestety nie jest to kombajn :)
    A zimowe specjały kuszą bardzo, tylko Krecik tę swoją norkę ma na takim odludziu, że nijak nie da rady się tam dostać bez auta, które znacząco utrudnia degustację ;)
     
  5. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    O maj god! Sam SMOD we własnej nieposzlakowanej osobie zaszczycił mój wątek swoją obecnością. Czuję się zaszczycony, że interwencję w mojej (zupełnie słusznej, jaja natirliś cwaj mal kiszona kapusta) sprawie podejmuje tak wysoko postawiona persona.
    No ale nie w tej sprawie ja dziś...

    Zima już wszystkim daje się we znaki. Jeleń, złodziej jeden, darmozjad, odwiedza mnie już od grudnia, podjadając wszystkie roślinki, których przyjęcie kosztowało mnie tyle zachodu a i utrzymanie też do łatwych nie należy. Jeszcze w tamtą zimę byłem taki rozradowany, gdy kopyciarz jeden podchodził niemal pod same okna, skubiąc trawkę, wyłaniającą się spośród kory w klombie. Myślałem sobie - fajnie - nie będę musiał na wiosnę plewić. By go krew zalała! W tym roku zniszczył już tyle roślinek, że zaczynam poważnie zastanawiać się nad... Nie no... tak drastycznie to nie będzie...

    Tak czy siak ostatniej nocy wraz z nadejściem pierwszych w tym roku roztopów, przez zwały śniegu (nie wspominając o wyłożonym kamieniem podjeździe) przebił się wielki straszny stwór, usypując monstrualny kopiec. Nie chciał wówczas pokazać swojej mordki.

    [​IMG]

    Ale rano go dopadłem, gdy kontynuował rozkopywanie.

    [​IMG]

    Muszę przyznać, że opisując jego przygody, byłem pewien że jest przystojniejszy. Tymczasem... zwykła blada morda. Teraz to nie wiem czy się podniosę po takim widoku...
    O! Już mi oookok lataaa...


    .
     
  6. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Witam, wpadam z rewizytą:)
    Jaki piękny biały krecik:) Od razu mi się przypomniało, jak zarazy skopały u mnie działkę i nie było siły, żeby je przegonić. Kupiłam nawet taki przyrządzik, który wydawał dziwne dźwięki, a który miał je przegonić. Zadziałał zupełnie odwrotnie.:oops:
    Ale, żeby nie było, że...rewizyta...z pustymi rękami...to przyniosłam takie coś, wychodząc z założenia, że każdy facet lubi sernik...i mam nadzieję, że się nie pomyliłam:)

    sernik.jpg
     
  7. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Bry..Grzes, chyba chcesz sam wygrac swoj konkurs..xDxDxDJa do konkursu, to musiala bym naskrobac chyba lodu z zamrazarki. Dzis bylo 12 stopni, pieknie, slonecznie i wiosennie:p:p
    Ps. a ty co sie tu Krecika czepiasz?!! Niebanalna uroda, nieskazitelnie biala cera i te weglowo-czarne oczy....:inlove:a ten wasik......:inlove::inlove::inlove:Nie dziwie sie Krewetce, ze mu ulegla.W dodatku, silny, barczysty i kopac potrafi...wy faceci sie nie znacie na meskiej urodzie ot co..
     
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Cześć Onka :)
    Ty lepiej powiedz, kiedy na Śląsk zawitasz, to i Grzesia może ściągniemy.
    Ja jutro idę na rynek w sprawie pracy konkursowej ;)
     
    MOD_Zgredek*, MRT_Greg oraz onkapinka lubią to.
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    ja miałem plany strzelić fotkę czegoś, ale ostatnio dookoła jakaś szarobura breja zamiast śniegu :(
     
    onkapinka lubi to.
  10. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Dynamitem go! Gwarancji nie ma ale jak sobie fajnie przy okazji "przekopiesz" ogródek :p
    Eee... i znowu truskawki...:sleepy:
    No dobra... jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma...:music:

    Hmm... no to może być pewien kłopot. Ale wiesz - patrząc na Krecika i Kangurzycę - rozmiar nie ma największego znaczenia :p

    Tak Onkuś - z Krecika jest prawdziwy facet. Krecik po nocy przybił gwoździa. Tak skacowanego Kreta to chyba nikt jeszcze nie widział. Wszystko mu oklapło. Nawet łopatka :p

    Obiecanki macanki a z Krecikiem w gardło się lało... To nie dziwota, że pracy do dziś brak.

    Uważaj ino, coby Ci kolba nie odbiła :p
     
  11. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    No lało się lało :D
    I widziałam tego skacowanego Kreta. Rzeczywiście wymęczony, jakby nie tylko kac go dopadł...:music:
     
    MOD_Zgredek*, onkapinka oraz grakula16 lubią to.
  12. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    To tak dla odmianyxD

    golonko.jpg
     
  13. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum


    Czesc WBW , bede dopiero na swieta wielkanocne. od 10 do 18.04. Trzeba sie bedzie umowic !!
    Jak tam praca konkursowa? Byl snieg na rynku ?:))))
    Grzes, ten krecik to chyba ma ciagoty..moze by go tak troche podsuszyc?
    Bo wiesz, jak mu lopatka calkiem opadnie to bedzie niewesolo...
     
    MOD_Zgredek*, MRT_Greg oraz grakula16 lubią to.
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    W sumie dobrze, że nie w czerwcu, bo tam u mnie słabo z wolnymi terminami :)
     
  15. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    No jak najbardziej trza się umówić!

    Łopatka, jak łopatka, gorzej jak mu miednica odpadnie. Na czym wtedy będzie siedzieć?
    :oops:
    o_O
    xD

    No... myślę, że właściwe już zarezerwowane :D :p
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Hop hop, Kreciku, jesteś może?

    Dziś w radiu słyszałem taki monolog autorstwa Jana Wołka:

    Kiedy zwierzę jest wypoczęte i dokarmione, to ma ochotę na tak zwany okres godów. Chodzi tutaj o zachowanie gatunku, jeżeli oczywiście zwierzę jest gatunkowe. Żyrafa na ten przykład jest wysoko gatunkowa, a kret nie bardzo, i dlatego żyrafa z kretem nie, bo to mezalians, i dlatego kret ze złości pod żyrafą kopie dołki i sam w nie wpada[...]

    Jan Wołek, O okresie godów wśród zwierząt

    I tak przyszedłem Cię ostrzec - Uważaj na stosunki z Żyrafą :music::cry:
     
  17. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Nie strosz, nie strosz! Krecik nie takie mezalianse popełniał. Choćby sam jego związek z Kangurzycą i konsekwencja tegoż. Taka krzyżówka że ło jeżu. Poza tym Krecik smali cholewki do Krewetki, nie wspominając o jego równej słabości do gryzoni. Stosunki z wymienionymi ma raczej dobre... nie żeby się chwalił... :p I jedyny Pasikonik winien się go obawiać, jako że króluje na pierwszym miejscu w menu...:D
     
    MOD_Zgredek*, Kasialka oraz grakula16 lubią to.
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Przyszłam powiedzieć, że żyrafy wcale nie są takie straszne, podobno...

    A Ty Tadzik nie bądź taki pies... ogrodnika :)
     
    BA_Ghost, morellaa oraz grakula16 lubią to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale cicho <icho, icho, icho> :D
     
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Grzesiu, pora odkurzyć ten wątek i tu również przekazać podziękowania :) było świetnie jak zawsze, a może nawet jeszcze lepiej :)

    No i jeszcze raz: "Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam..."

    [​IMG]

    Wszystkiego najlepszego :)
     
    MOD_Zgredek* i MRT_Greg lubią to.