Misje w spółdzielni

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika -misio00-, 28 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A skąd wiesz że nie zrobisz ? bo czas nie pozwala ?
    niektóre eventy czy misje można robić wybiórczo i wyrwać fajne nagrody
    może to być dla Ciebie właśnie wyzwanie a jaka satysfakcja nawet jak się nie uda

    misje się znudzą :sleepy: dużo towaru bardzo dużo towaru
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  2. Monikakon11

    Monikakon11 Forumowy żółtodziób

    Nie mam za dużo czasu na granie. Od rana praca, potem obowiązki w domu, a wieczorem poświęcam się swojemu hobby ;) Czasami jak zacznę czytać czy pisać, to zapominam o całym świecie ;)
    A teraz zabrałam się za event z tymi kłębkami wełny. Cos tam do przodu poszło ;) Super nawóz już mi się skończył, więc za chwilę postępy będą bardzo małe :sleepy:

    W tej chwili mam 29/30 :) Dzięki za pomoc :)
    Muszę "nazbierać" zwierzaków, żeby skończyć ostatni etap misji i dostać ostatnią cześć pucharu.

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 sierpnia 2024
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 - Twój post usunęłam, ponieważ zupełnie nic nie wnosił do tematu Misje w Spółdzielni.




    Tutaj o misjach w Spółdzielni rozmawiamy. Jest też "po sąsiedzku" wątek, gdzie możesz pytać innych graczy o wszystko, co dotyczy tej gry: Porady doświadczonych graczy. Znajdziesz tam wiele informacji, których nie ma w oficjalnych Poradnikach.

    Misje rób sobie pomału. Ja bym wybierała te, gdzie są ciekawe, interesujące mnie nagrody.
    Jeszcze mam w nieskończonych kilka z początku gry, bo nie wydawały mi się na tyle atrakcyjne, żeby je ukończyć. I nie lubię "czasówek".
     
    krasnoludek10 i hiacynta lubią to.
  4. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wszystkie runy mam odkryte w 100% już od kilku lat i tak jak piszą większa szansa, a to tylko szansa jak w lotto, jeden trafia szóstkę, drugi guzik
    .[​IMG]
    Zapomniałam jeszcze o JC
     
    krasnoludek10, hlnrys oraz agniecha$ lubią to.
  5. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Ze spółdzielni zostały 32 misje :

    kluczyk - 0
    farma - 5
    baha - 3
    pełnia - 0
    hodowlane - 24
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  6. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    W sierpniu, w moich skromnych farmowych progach, do historii przeszło sześć misji:

    - Mistrzostwa główkowania
    - Obce krainy III
    - Opowieści z podróży
    - Rock i opera
    - Podróż przez czas II
    - Ostatni jednorożec
    Dużo? Mało? Zawsze coś do przodu i to jest najważniejsze :p

    Lecę po więcej ;)
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.