misiek1978

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika misiek1978, 13 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    8)Dzień dobry

    Zaczynamy podbijać świat (czytaj farmę )
    hmmmm

    a jak w to się gra ?8)

    Pnącze zdobyte[​IMG]

    Witam
    Na wstępie wiem post pod postem jest niedozwolony ale co zrobić jak nikt nie chce oddzielić mojego wcześniejszego wpisu choćby kropką, przecinkiem czy nawet własnym wpisem treści "Hej", "Cześć" czy nawet "OK"

    Jak czytam to dosyć duża część siedzi w domach i pracują zdalnie czy są na kwarantannie (tym życzę zdrówka)
    Ja chodzę do pracy choć nie mam pracy fizycznej

    Eventy jakoś powoli idą do przodu
    [​IMG]


    Dzisiejszy (ten od 14) mam nadzieję, że uda się zrobić w całości


    a tak z rana lekka kawa

    [​IMG]


    Posty połączyłam
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 kwietnia 2020
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Chętnych do pogaduch brak?

    W domu siedzę , bo wychodzić nie wolno i na emeryturze jestem .Ja taka forumowa babcia .
    Kawa zawsze , skorzystam .
    Jeśli chcesz coś o mnie wiedzieć to pytaj.
     
    Miśkowo i misiek1978 lubią to.
  3. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Niestety brak i domyślam się , że powodem tego jest krótki staż na forum

    Miło jest mieć taką babcię
    Co nie co wytłumaczy, podpowie, przytuli, pocieszy

    Myślę, że na potrzeby na forum to to co wiem mi w zupełności wystarcza a to jaka jesteś to przekonałem się podczas ostatniego G&T
    za co naprawdę bardzo dziękuję

    ja taki niepoprawny kawa z cukrem czy bez ?

    Jaka jest metoda, że niektórzy tak szybko kończą eventy ?
     
    bogusiania, Miśkowo oraz xBabciaEwa lubią to.
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To chyba nie to .
    Kiedyś to forum tętniło życiem , dużo ludzi pisało.
    Teraz została garstka , też nie zawsze chętna do pisania .

    To normalne , babcie takie są.
    Bonusy z koła , bonusy z pnącza , czasami sn .
     
    bogusiania, Miśkowo oraz misiek1978 lubią to.
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nawet miałam wczoraj zamiar tu zajrzeć, ale tak mi jakoś zeszło...
    Forum generalnie jest mało "gadatliwe", takie czasy... Osobiście też wolę czytać niż pisać, ale aby mieć co czytać, niestety trzeba pisaćxD
    Metoda na szybkie kończenie eventów... Przy siewnych jest pewnie tylko jedna. Solidny bonus (z koła lub z półeczki w spiżarni) i SN. Najczęściej nie poluję na bonusy, bo jakoś bardzo mi się nie spieszy. Grunt, żeby zmieścić się w czasie:) Z Podłą czarownicą idziemy łeb w łebxD
    event.png

    Do dzisiaj startującego zamierzam się przyłożyć. Wg założeń ma do tego celu służyć... budzikxD:cry: Chciałabym podczas misji 1 wysiać tyle grzyba, żeby starczyło i na misję nr 3. Zobaczę co z tego wyjdzie:)
     
    Miśkowo, misiek1978 oraz xBabciaEwa lubią to.
  6. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Z kołem nie idzie mi najlepiej bo rzadko kiedy współpracuje
    Zaciekawiłaś mnie tymi bonusami z pnącza. Mogłabyś powiedzieć co to za bonusy i czy jest możliwość zdobycia takiego pnącza ?
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To witaj w klubie , bo moje koło kręci , ale nie bonusy .
    Z takimi pytaniami to nie do mnie , Ja hurtem zbieram rano , tz kombajn zbiera ,
    A pnącza , to nie wiem czy można teraz zdobyć , ja też przez przerwę w grze wielu nie mam .
     
    misiek1978 lubi to.
  8. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    O jakim bonusie z półeczki piszesz oprócz CMJ ?
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Głównie mam na myśli te bonusy:
    bonus 1.png bonus 2.png bonus 3.png
    Mam ich parę "na czarną godzinę". Dzięki nim jestem niezależna od kaprysów koła, które lubi pokazywać język, gdy jest faktycznie potrzebne:)
     
    misiek1978 i Miśkowo lubią to.
  10. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Bonus do stodoły (S) daje tyle samo co CMJ jeśli mowa tylko o roślinach więc użycie nie ma większego sensu (tak mi się wydaje)i zajmuje diamentowy slot
    ale podczas zbioru zagród czy warsztatów to wtedy ma

    no chyba że nie zajmuje żadnego slotu no to ok
    [​IMG]
    a może zajmuje tylko nie jest napisane
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Źle Ci się wydaje. Nie wpadłoby mi do głowy marnowanie tak cennego bonusu jako zamiennika CMJ. Wykorzystuję go przy sianiu na super polach z SN i SNZ. Jakie to daje efekty w stosunku do CMJ na małych polach - sam policz:p
     
    misiek1978 i -norbijas- lubią to.
  12. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Staż nie ma większego znaczenia ;), tak jak pisały przedmówczynie to już nie jest to forum co kiedyś :(, kiedyś jak się weszło na forum po całym dniu to brakowało wieczoru żeby przeczytać wszystkie wpisy w danym wątku, teraz można przejść przez wszystkie wątki, przez które się chce i jeszcze zostaje czas na inne zajęcia;).
    Szybkie kończenie eventów? Ładnie już wszystko opisała Marion i Babcia Ewa, w zasadzie nic dodać, nic ująć:p
     
    misiek1978, -norbijas- oraz xBabciaEwa lubią to.
  13. WłoskaHacjenda

    WłoskaHacjenda Naśladowca mistrzów

    U mnie identycznie - ja sobie, koło sobie. :p Jak mi się uda czasem wylosować bonus, to trzeba to rozpatrywać w kategorii cudu. ;)

    Gram długo w gierkę, ale na forum wchodzę od niedawna i rzeczywiście cisza czasami taka, że aż dudni. Ekipa się powykruszała czy spowszedniało, że teraz tak mało ludzi się udziela?
     
    misiek1978 i -norbijas- lubią to.
  14. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Wydaje mi się, że gra nie daje już takich emocji, jak kiedyś, jak to ładnie napisałaś spowszedniała nam. Dawniej pisało się o tym, co się na bieżąco dzieje w grze, co się robi, teraz takie rzeczy skomentuje się pobieżnie i tyle, bo w sumie o czym tu pisać, jak w większości "starzy stażem" gracze i każdy ma swój pomysł na grę. Poza tym bardzo dużo osób, które grały kiedyś już zaprzestały tego, więc i grono mniejsze do rozmów. Innym powodem pewnie jest też brak czasu, a może zwyczajnie brak chęci, żeby cokolwiek pisać, czasem warto poczytać innych i to wystarcza.
     
  15. WłoskaHacjenda

    WłoskaHacjenda Naśladowca mistrzów

    Szkoda, bo ludzie są fajni, ale rzeczywiście sama nawet łapię się na tym, że myślę "Po co mam pisać, co robię, każdy robi po swojemu". Z jednej strony smutno mi, że nie zaangażowałam się w forum w czasie, gdy prężnie działało, a z drugiej może to dobrze? Przynajmniej nie mam porównania i mniejszy żal odczuwam.
     
    misiek1978, Miśkowo oraz -norbijas- lubią to.
  16. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Wstaję rano wchodzę na forum i aż mi się milo zrobiło, że nawiązała się jakaś dyskusja czy wspominki.
    Ja gram od września 2018 i pierwsze kroki na forum to jak znaleźć sąsiada aby odblokować pola bodajże na dzikiej.
    Później ogarniałem jak w to się gra a jak już trochę załapałem to starałem się na początku odblokować pnącze a następnie robić eventy.
    Dosłownie z zegarkiem w ręku nawet w nocy siałem, zbierałem i znowu siałem. Niektóre konkursy kończyłem dosłownie kilka minut przed końcem a w niektórych brakło mi 2-3 minuty.
    Od niedawna mam wykupionych pomocników i idzie teraz łatwiej a i [ciach]

    Dosyć opowieści o sobie
    Zapraszam na kawę
    [​IMG]

    Nie wiem na jakie tematy tu można rozmawiać i jakie poruszać aby nie zostać skrzyczanym
    Ktoś ma jakieś ciastka bo w nocy zjadłem

    Fragment posta łamiący Regulamin gry i OWH usunęłam,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 kwietnia 2020
    Miśkowo i xBabciaEwa lubią to.
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Ciastka do kawy przyniosłam .
    Doberek .
     
    Miśkowo i misiek1978 lubią to.
  18. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Bardzo dobre


    Nie wiem na jakie tematy tu można rozmawiać i jakie poruszać aby nie zostać skrzyczanym
     
    xBabciaEwa lubi to.
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To się cieszę .

    można rozmawiać o wszystkim , byle grzecznie bez wulgaryzmów .
    Unikamy rozmów o polityce i religii.
     
    Miśkowo lubi to.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    misiek1978 bardzo mi przykro, ale w związku ze złamaniem Regulaminu gry w punktach: 6. Dane i bezpieczeństwo konta, 6.2. Wspólne korzystanie z jednego konta w grze oraz OWH (9.3 Dalsze powinności Użytkownika) otrzymujesz punkty karne i blokadę konta na forum.