Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tej opcji nie trzeba jakoś specjalnie zdobywać. Drzewa, które już nie owocują po prostu ścinamy:

    Wyrąb drzew
    ·
    drzewo można ściąć w dowolnym etapie wzrostu
    · rodzaj pni otrzymywanych przy ścięciu zależy od etapu wzrostu
    · wycinka powoduje, że drzewo jest usuwane na stałe, zwalnia się też poletko produkcyjne na polanie
    · jeśli w momencie wyrębu owoce są gotowe do zbioru, to równocześnie zostaną zebrane i dodane do magazynu. Przy ścięciu drzewa w czasie wzrostu (licznik czasu biegnie), nie zostaną dopisane żadne owoce
    Przy braku wolnego miejsca w magazynie "Pnie" i "Inne" wycinka drzewa nie będzie możliwa. Może ją też zablokować brak miejsca w magazynie "Alpejskie owoce drzew" jeśli próbujecie ściąć drzewo gotowe do zbioru.

    Po kliknięciu w posadzone drzewko wyświetlą się przyciski czynności dostępnych dla stadium, w jakim znajduje się drzewko.

    Przykład 1
    Biegnie licznik czasu (czyli drzewo nie jest ani gotowe do zbioru, ani nie znajduje się w ostatnim etapie wzrostu)
    [​IMG]
    1 - aplikuje nawóz Kiełkujące drzewo
    2 - dodajemy nawóz Dostatek owoców
    3 - używamy nawozu Natychmiastowe drzewo
    4 - ścinamy drzewo

    Warto zajrzeć do poradnika: Dolina Szarotek od A do Z.

    A do dalszej dyskusji zapraszam tutaj: Dolina Szarotek.
     
  2. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    ja nadal nie kumam po co to robię u mnie wygląda to tak o_O
    żółte 100%
    pomarańczowe 71%
    czerwone 38%
    nie wiem czy i jakie bonusy zdobyłam ,jak na razie z braku żetonów pomarańczowych leżę pod palmą bo koszyków nie kupię >:(
     
  3. Pryku

    Pryku Książę forum

    Mam to samo cos rano wciskalem ale ogolnie takze nie mam pojecia po co
     
  4. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    te procenty to Twoje bonusy pd dla roślin,zwierząt i itemów:D
     
  5. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    ja też należę do tej grupy co nie wie o co chodzi z tym żółtym, czerwonym ii pomarańczowym. Może się znajdzie korepetytor tłumacz nam wytłumaczy :p;):)
     
  6. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    lolek 55
    w poście 44361 Ryś pięknie wytłumaczył o co chodzi z tym albumem naklejkowym
     
  7. katarzynaz

    katarzynaz Okazjonalny autor

    W mojej ocenie, album z naklejkami, wytwarzanie i wklejanie, totalna klapa. Miałam żetony, użyłam, nic się nie zadziało. Niezrozumiała instrukcja do misji czy eventu z naklejkami, jeden wielki splot informacji mało mówiących. Jeszcze czegoś tak fatalnego nie było.

    Twój post przeniosłam do właściwego wątku.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 września 2024
  8. bogusiania

    bogusiania Komisarz forum

    Też tak mam z myśleniem, jak gracze powyżej. 100%, 32%, 40%. Jakoś poklikałam, i chyba o to chodzi - o multum klikalności :( Jakieś takie nie emocjonalne, "bezpłciowe", nijakie ech :(
     
    AngelGina i Kasiunia13 lubią to.
  9. nicponiara

    nicponiara Czeladnik forum

    Nie wiem kto wymyślił ten naklejki ale to totalna bzdura. Też nie kumam o co chodzi. Stoję w miejscu. Nie kupię koszyków bo nie mam pojęcia co to da. Już straciłam floreny i nie kupię tu już nic
     
    kasiuniawp79 lubi to.
  10. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ja zagorzała antyfanka naklejek, właśnie dzięki temu albumowi, tj. że zrobili z nich pożytek, zaczęłam je lubić. Takie procenty PD piechotą nie chodzą :). Też na początku nie rozumiałam. Poczytała forum, potem jeszcze raz poradnik i jest git.
     
  11. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Zabieram się za te naklejki od początku i jeszcze ani jednej nie wkleiłam ;) coś nie "leży" mi to wyklejanie ;) wrzuciłam tylko parę monet do automatu :)
    Nie wiem, czy teraz nie jest już za późno na jakiekolwiek zaczynanie albumu, bo już sporo czasu minęło, interesowało mnie Piccolo, ale pewnie całego czerwonego albumu nie zrobię na tzw. piechotkę, więc zastanawiam się nad zaczynaniem :)
     
  12. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Moim zdaniem opłaca się. Na pewno przy okazji uzbierał się Tobie klej i żetony, więc nic to nie kosztuje, a będziesz mieć jakiś procent PD. Poza tym te nagrody po drodze też wypadają ;).
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2024 o 16:21
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Od początku istnienia tego minieventu na Kryształowych wodospadach Nublońskie baterie nie wypadają:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pewnie dlatego, że w czasie pojawienia się w grze Utylizatora, Kryształowych wodospadów jeszcze nie było, pojawiły się po ok. 6. miesiącach i tak już zostało.
     
    22vader lubi to.
  15. 22vader

    22vader Naśladowca mistrzów

    to wszystko wiem, jednak po prostu dziwi mnie brak zaaktualizowania tego, ale myślę że już wszystko jasne
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zasady minieventów są raczej stałe, ja przynajmniej nie pamiętam żeby któryś był aktualizowany. Ale nic nie stoi na przeszkodzie podrzucić taki pomysł zgodnie z zasadami i ankietą w dziale: Zbiór aktualizacji i pomysłów.
     
    22vader lubi to.
  17. matthero

    matthero Weteran forum

    nie mogę wkleić 4 naklejek do czerwonego albumu, gdy klikam "wklej naklejki" pojawia się kręcący kwiatek...
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przy nowych naklejka (z wydarzeń Neonowi wojownicy, Gry w piaskownicy, Obfitość misji) występuje błąd uniemożliwiający ich wykorzystanie. Dział techniczny pracuje nad poprawkami. Póki co korzystaj proszę ze starszych naklejek.
     
    hapsak89 lubi to.