Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kamilcia4666

    kamilcia4666 Hrabia forum

    a mam pytanko idzie jeszcze z tych skrzynek piccolo zdobyc drzewko z florenami? pozdrawiam
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    Powiem tak na ponad 120 sztuk wypało JEDNO 8)8)8)mam z nowu pona 110 sztuk na weekend wystawię to dam znać :p:p:p
     
  3. kamilcia4666

    kamilcia4666 Hrabia forum

    wow skad tyle skrzynek:)?
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    jakacper78, tereska1108 oraz Honorat. lubią to.
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Rys ale poczytaj :każdy item można kupić tylko raz,hahahahha,ja dzisiaj otworzyłam 9 skrzynek z FL dostałam 57FL i za to kupię 1szt item ten co daje % na ozdobne i finito.Na mnie nie zarobią,jade już na kuponach i w sumie zastanawiam się nad sensem tej gry 8)8)
     
  6. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    Jestem typem chomika :pz różnych eventów plus ze skrzynek których też mam od groma i jak potrzebóję to otwieram a i jest jak dobrze pamiętam z pnącza:p
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    to 2szt mam,wystarczy ;) 8)

    [​IMG]
     
    hlnrys lubi to.
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przypomnienie dla tych, którzy kompletują Laboratorium alchemika - ruszyła końcowa wyprzedaż ulepszeń:)
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dobrze, że przypomniałaś.:) Zapomniałam i myślę, że nie tylko ja.:oops:
    Ale już kupione, jutro nałożę,
     
  10. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Szkoda, że nie ma BB. Pobawiłabym się z tygryskami.
     
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    jest jutro od 10