FAQ Mega dzień PD

Temat na forum 'FAQ - eventy' rozpoczęty przez użytkownika FAQ, 20 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. FAQ

  FAQ Forum Moderator Team Farmerama PL

  [​IMG]

  Podczas trwania tego eventu za zakup florenów / konta Premium, koszyków eventowych, pakietów startowych, dużego pakietu Super Paszy (za realną gotówkę) oraz pakietu "Sezonowi Pomocnicy"otrzymacie bonus +100% PD na 24 godziny.
  Bonus jest wyświetlany w bonusach w pasku bocznym, nad slotami. Działa na wszystkie polany, na PD i TPD.


  UWAGA: Bonus nie będzie przyznawany za oferty Cash for Action lub wymianę kinopunktów na floreny, a jedynie za zakupy poprzez płatności.

  PAMIĘTAJ, że bonus jest przyznawany w chwili dopisania waluty / konta premium na konto. Musi to nastąpić w trakcie trwania eventu Mega Dzień PD.

  Uwaga:
  Dokonując kolejnego zakupu sumujemy wartość bonusu, a nie jego czas. Sumowanie zadziała tylko w sytuacji, kiedy kolejny zakup będzie przeprowadzony następnego dnia.

  Przykład:

  Zakupujemy floreny w sobotę o 19.00 i otrzymujemy bonus +100% PD przez 24 h. W niedzielę o 9.00 zakupujemy kolejny pakiet i otrzymujemy kolejny bonus +100% aktywny przez dobę. Między 9.00 a 19.00 w niedzielę mamy więc łączny bonus +200%.


  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku oraz wprowadzenia zmian w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat tych zmian lub uzupełnień.
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 lutego 2016
  KaCytrynka i BiałyTrabant lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.