Opinie Magia zimowego targu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 grudnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. maximus666

    maximus666 Czeladnik forum

    Paranoja !!!
    Uzbierac prawie 1000 kwiatow w 10 godzin....Zabawa staje sie coraz bardziej mierna, trzeba zmarnowac cala mase super nawozu aby odzyskac tylko mala czastke z nagrod !
    Naprawde, autorzy gier powinni sie choc troche wysilic a nie utrudniac na wszystkie mozliwe sposoby.
    Calkowity bezsens.
     
    JJoanna i PoloMit lubią to.
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Na wysianie potrzeba max do 38h, licząc 5 zbiorów całkowicie na pieszo (7:30).
    Ewent trwa 60h, więc zostaje 22h zapasu.
    Jakim cudem zostało Ci 1000 kwiatów w 10h?
    Wystarczą/wystarczyły 3 zbiory na dobę, a i z dwoma dałoby radę.
    https://board-pl.farmerama.com/threads/magia-zimowego-targu.84248/#post-2432417

    To są praktycznie darmowe 3 piccolo.
    Inna sprawa - co dadzą.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 grudnia 2021
  3. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Udało się skończyć xD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Zaliczone :D

    z piccolo : nieumarły skarb , wieczne poszukiwanie skarbów i kijek pogo
     
    PoloMit i krasnoludek10 lubią to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Żegnaj drugie Piccolo... Z róż wypadło 20 syropków na 42 a w szklarni mam uszlachetnienia dla goździka, który nie zdąży dojrzeć do 22-.- Ale sam jestem sobie winien, ocknąłem się dopiero po 21, że po 20 róże były do zbioru:cry: Oszaleję z tym misz-maszem eventowym....

    Pomarudzone, więc idę z powrotem zbierać a potem siać księżycowego badyla.

    EDIT: Wiem!!! Raz na ruski rok mogę sobie samemu zrobić prezent świąteczny i ten jeden raz wyjątkowo kupię koszyk:D
     
    PoloMit lubi to.
  6. sportakus17

    sportakus17 Czeladnik forum

    jak wysłać sąsiadowi prezent za floreny do tego eventu jak już 1 wypadajkę mu wysłałam
     
    PoloMit i krasnoludek10 lubią to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Identycznie jak wysyłasz mu darmowy, tylko na końcu musisz potwierdzić, że ma Ci z konta pobrać 2 floreny;)
     
    PoloMit lubi to.
  8. sportakus17

    sportakus17 Czeladnik forum

    nie da się, piszę że tylko 1 prezent mogę wysłać
     
    PoloMit lubi to.
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Musisz mieć rozesłane najpierw wszystkie darmowe prezenty do innych sąsiadów/znajomych. Dopiero wtedy możesz wysyłać prezenty za floreny.
    Na przyszłość zapraszam do działu Pomoc.
     
    PoloMit i krasnoludek10 lubią to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event dzięki temu, że zrobiłem sobie samemu prezent świąteczny... Zaliczony:D
     
    PoloMit i kornik1 lubią to.
  11. sportakus17

    sportakus17 Czeladnik forum


    dzięki teraz poszło
     
    PoloMit i krasnoludek10 lubią to.
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Czas pierwszej misji dobiegł końca. Posty "wypadajkowe" usunęłam.
    W przyszłości zapraszam do wątku: Przedmioty eventowe.
     
    PoloMit i krasnoludek10 lubią to.
  13. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Tą misję udało mi się zrobić w całości ( a jednak :p) . Pozostałych chyba faktycznie raczej nie ruszę albo tylko lekko nadgryzę przy okazji zwykłej obróbki farmy.
    Wystawiłam 4 piccolo i wypełzły mi robale w towarzystwie święta świateł, parasolki i iluzjonisty :inlove:
     
  14. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    u mnie z Piccola dostałam 2 x święto świateł 1 x uczeń Jngrit i 1 x bukiet kwiatów z tego jestem zadowolona na florenowca nadal czekam ale obawiam się że się nie doczekam ale może jeszcze kiedyś dostanę dyniowy prezent
     
  15. annamariaczajka

    annamariaczajka Czeladnik forum

    ile to jest 4380 godzin..... ???? tak często można korzystać z Góry św.Mikołaja 2.....czytaliście?.....Policzyłam...kolejny zbiór za 182 dni....warto????
     
    Ostatnie edytowanie: 21 grudnia 2021
    PoloMit, krasnoludek10 oraz KsiądzxD lubią to.
  16. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    No jasne :music: 4380h:24h (doba) to =183 dni czyli połowa z 366 czyli co półroku, szybko trzeba skończyć, żeby zebrać na następne Święta, to taki prezent, raz na Boże Ciało a raz na Bożenarodzenie :p:)
     
  17. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    To teraz czekamy na event z pnączem zbieranym raz w roku:pna zajączka:D
    Mam problemy ze zbiorem kart co 12 godzin-.-
     
  18. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    No właśnie -.- teraz jest chyba pewny, że zebrałem rano a w południe były do zbioru. Ogólnie 12h to najgorszy czas na zbiór, 10h to nawet jak chwilę zapomniesz to wieczorem zawsze są szybciej o 2h 8)
    xD:cry:xD
     
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Z przyzwyczajenia posiałam długorosnące do 14tej na Polanie ( o tej godz zaczynają się eventy ) i teraz muszę czekać z rozsiewem-.-
     
    MOD_Cookie i krasnoludek10 lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja dalej utrzymuję, że Magia zimowego targu I mi wystarczy:p Ewentualnie jak będzie mi się nudzić w Sylwestra, to pyknę trzecią część;)
     
    picantinio2012 i MOD_Cookie lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.