Opinie Magia zimowego targu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 grudnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Mikołaj zawitał na Farmeramę i przez trzy kolejne weekendy będzie obdarowywał Was prezentami. Wystarczy, że pomożecie mu wykonać specjalnie przygotowane zadania.

    [​IMG]


    [​IMG]
    Piątek, 17.12.2021, godz. 10:00

    [​IMG]
    Niedziela, 02.01.2022, godz. 22:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Złośliwości ciąg dalszy. Niech właściciele gry zagrają w ich Nowy Rok.
     
    Magdam.1__, -troll- oraz kalinamala lubią to.
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    hamaczek !
     
  4. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Taaaa, już widzę jak w Wigilię zamiast siedzieć przy wieczerzy wigilijnej sieje i zbieram rośliny :p;) I to jeszcze na leśnej, gdzie stoją bardzo potrzebne drzewa...... Żarty sie BP trzymają.....
     
  5. Flipkowo

    Flipkowo Naśladowca mistrzów

    Witam:) zabawy ciąg dalszy z tego co widzę do I weekendu potrzeba 845 szt kwiat z plastra jabłka, 50 syropu z czarnego bzu i 28 karmelizowanych jabłek, II weekend to 845 szt kwiat z plastra pom, 50 lasek cynamonu i 28 słodkiego ponczu, III weekend to 113 szklanej miski i finito:inlove: liczone tak na szybko.


    do tego trzeba dodać jak słusznie wyłapała Dorotka na produkcję we młynie jabłka 1736, syropu 84, a do następnego weekendu pomarańczy 1736 i laski cynamonu 84
     
    Ostatnie edytowanie: 16 grudnia 2021
  6. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    no to źle policzone bo będą jeszcze potrzebne dodatkowe rośliny i wypadajki na karmelizowane jabłka i słodki pomarańczowy poncz żeby nie była za łatwo zrobić misję
     
    vannkama lubi to.
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jeśli już, to tylko misja I dla pikolo.

    Kwiat - 845 - badyl
    syrop - 50 - wylotka
    +
    karmelizowane jabłka - 28 - produkt z młyna
    • 28 x 62 kwiaty = 1.736
    • 28 x 3 syropy = 84
    razem
    • 2.581 - kwiat z plastra jabłka
    • 134 - syrop z czarnego bzu
    Na leśnej są 184 pola, to daje 552 szt. badyla na czysto (z CMJ).
    4 zbiory (4 x 552 = 2.208) + 373 z rozsiewu.
    Dużych pól wchodzi 40, więc pierwszy rozsiew bez śmigieł (10 x 7), drugi ze śmigłami.
    Badyl ciut długi - 7:30, z woda 6:00, + nawóz - 5:24.
    To tak na spokojnie 3 zbiory na dobę.
    Trzeba jednak będzie rozwalić polanę.:(
     
    Ostatnie edytowanie: 17 grudnia 2021
  8. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    komuś chyba na głowę padło8), na Boże Narodzienie taka orka? sianie w Wigilię i oba dni świąteczne ? ja rozumiem że eventy nie są obowiązkowe, ale to już przesada -.-
     
  9. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    Robię tylko misję I, ale gdyby ktoś chciał robić całość to:

    Misja I
    1. kwiat z plastra jabłka - 845 roślina
    2. syrop z czarnego bzu - 50 wypadajka
    3. karmelizowane jabłka - 28 produkt z młyna
    • 28 x 62 kwiaty z plastra jabłka = 1736
    • 28 x 3 syrop z czarnego bzu = 84
    Razem
    • kwiat z plastra jabłka - 2581
    • syrop z czarnego bzu - 134
    Misja II
    1. kwiat z plastra pomarańczy - 845 roślina
    2. laski cynamonu - 50 wypadajka
    3. słodki pomarańczowy poncz - 28 produkt z młyna
    • 28 x 62 kwiaty z plastra pomarańczy = 1736
    • 28 x 3 laski cynamonu = 84
    Razem
    • kwiat z plastra pomarańczy - 2581
    • laski cynamonu - 134
    Misja III
    • szklana miska - 113 wypadajka
     
  10. marcinek74

    marcinek74 Baron forum

    Super event dla tych co nie mają rodzin przyjaciół psa ani kota:)
     
  11. Flipkowo

    Flipkowo Naśladowca mistrzów

    dzięki zgadza się, z pośpiechu nie doliczyłam na produkcję w młynie
     
    PoloMit i hlnrys lubią to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hmmm... Z jednej strony te weekendy są przeznaczone na Święta i przygotowania do nich, ale z drugiej wymagania nie są aż tak duże... Robić czy nie robić - oto jest pytanie. Któż zna odpowiedź na nie? Ale druga misja na bank odpada - Wigilia u cioci, do której trzeba dojechać pociągiem, potem powrót do domu i ewentualnie Pasterka a jak nie, to msza w Boże Narodzenie, pierwszy dzień u babci (do niej też trzeba dojechać), tylko drugi dzień mam wolny, ale siostra przyjeżdża na Wigilię i nie mam bladego pojęcia, do kiedy zostanie. Oby nie na długo, bo mnie drażni od ponad 20 lat zostawiając mi psa za każdym razem jak wyjeżdża, zapominając że mam własne życie i dalej by to robiła, gdybym się nie postawił - wystarczy.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 grudnia 2021
  13. pies008

    pies008 Zaawansowany

    Zdecydowane nie! Komuś na mózg padło przy planowaniu terminu tych misji. >:(:wuerg:
     
  14. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    Pierwszą robię na pewno dla Piccolo, a o resztę będę się martwić za tydzień
     
    PoloMit i krasnoludek10 lubią to.
  15. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Robię i ja aż tak dużo tego nie będzie potrzebne
     
    PoloMit i krasnoludek10 lubią to.
  16. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Myślę, że twórcy tej gry są klonami myślicieli z Brukseli, którzy zamiast świąt Bożego Narodzenia chcą nam zafundować Zimowe Święta :sleepy:-.-
     
  17. Emi123.

    Emi123. Forumowy żółtodziób

    Oby tylko nie zapomnieć że event startuje o 10 !!!!! :p
     
    krasnoludek10 i PoloMit lubią to.
  18. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Pierwszą misję zrobię, drugiej i trzeciej nie, Chyba, że w trzeciej na kacu szklane miski same wypadną :)
     
  19. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej a ja nie rozumiem dlaczego narzekacie przecież obsianie farmy z kombajnem to góra minuta ,nawet jak smażę karpia to laptop włączony stoi w kuchni i między jednym przewrotem ryby ,a drugim to można zebrać ,posiać i po kłopocie ,przecież chyba nikt nie siedzi przy komputerze i nie czeka aż urośnie
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak, ale niektórzy mają już ukończone misje z kombajnami albo kuponami na nie, z koła kupony wypaść nie chcą, pnącz dających kupony też mogą nie mieć (albo akurat omyłkowo zebrali je wcześniej przez pośpiech spowodowany przygotowaniami świątecznymi) a ponadto może ich nie być stać finansowo na kupno pomocników za złotówki. Co wtedy? Zostaje ręczne klikanie, które nie zajmuje minuty, zapewniam Cię. Zwłaszcza z samym touchpadem jak to jest w moim przypadku i natłokiem zajęć (nie tylko) świątecznych. Poza tym okres świąteczny to spotkania z rodziną a nie farmerowanie - przynajmniej wg mnie i wielu użytkowników forum, nie wiem czy wg Ciebie też.
     
    PoloMit lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.