Konkurs Konkurs "Sylwester z jajem"

Temat na forum 'Oficjalne konkursy forum' rozpoczęty przez użytkownika BA_Salsa, 28 grudnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Witajcie Farmerzy,

    Jak spędzacie Sylwestra? Czy impreza będzie z jajem? Pokażcie nam jak żegnacie rok 2016, a zyskacie szansę na wkroczenie w nowy rok z wspaniałymi nagrodami na koncie!

    fa9af6e1a96caf4d32b6fd03cc427f844ecce58b.jpg
    • Konkurs potrwa od 31.12.2016 do 06.01.2017.
    • Wyniki zostaną ogłoszone po zakończeniu konkursu 07.01.2017.
    • Każdy z uczestników zamieszcza jedną pracę konkursową.
    • W konkursie mogą brać udział wszyscy Użytkownicy forum farmerama.pl oraz ekipa oprócz jurorów.
    • Zdjęcia oceniane będą w skali od 1, do 10 punktów (oceniamy kreatywność, pomysłowość, oryginalność )
    • Udział w konkursie jest dobrowolny.
    • Zadaniem konkursowym jest przedstawienie na jednym zdjęciu swojej zabawy sylwestrowej wraz z numerem ID.
    • Autor pracy zamieszcza napisane na kartce, nie w programie graficznym ID swojego konta w grze (prace niezawierające ID będą usuwane).
    • Zamieszczone prace w żaden sposób nie mogą naruszać Regulaminu forum.
    I miejsce - smocze jajo + skrzynka z narzędziami XXL + 100% PD na 36 h
    II miejsce - Fabryka drabin IV - różowa + skrzynka z narzędziami XXL + 100% PD na 24 h
    III miejsce - Staw żabiego króla IV - różowy + skrzynka z narzędziami XXL + 100% PD na 12 h​

    Zapraszamy do rozmów w temacie konkursu w >>TYM<< wątku.


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]
     
    bakowska123 i gretag lubią to.
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nikt się nie bawił ? Niemożliwe :D
    Moja zabawa sylwestrowa z ''jajem '' ;):pxDxD
    [​IMG]

    Bawiłam się świetnie z Wami :inlove:
     
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Sylwester z zielonym jajem u sąsiadów

    [​IMG]
     
  4. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Raz się żyje , połasiłem /przy okazji chętnie przyjmę , w odpowiednim momencie , za czapkę gruszek łasicę8)/ się na nagrody , ujawnię swoje prawdziwe oblicze.
    Sylwester połączony z balem przebierańców.


    [​IMG]

    Opis : za psa przebrany gospodarz /znaczy ja/ , po obfitym posiłku i picu , stąd te tłuste wąsy. No i buziaki były /wyłącznie życzeniowe/.
    Dla spostrzegawczych pod czapką karnawałową Aldona /przyjaciółka domu i rodziny/.
    Różne tabsy braliśmy ;).

    Najlepszego w 2017-tym i duuuużo dystansu .... na drodze /ślisko jest/.
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
  6. bonczo

    bonczo Zaawansowany

    Około 30 litrów różnych soków, 5 kilogramów owoców oraz 5 litrów napojów... bezalkoholowych (xD) Pyszne :D
    [​IMG]
     
  7. annaciesla84

    annaciesla84 Zaawansowany

    [​IMG][/URL][/IMG] [​IMG][/URL][/IMG] [​IMG]

    sylwestra 2016/2017 spędziłam z męzem w domowym zaciszu:)))))


    Twoje posty połączyłam,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 stycznia 2017
  8. Agnes89

    Agnes89 Zaawansowany

  9. szymon051997

    szymon051997 Forumowy żółtodziób

    Zamiast czekać na godzinę 0.00, sprawdzałem, jaka część świata jest już w 2017, a jaka musi jeszcze trochę poczekać ;)[​IMG]
     
  10. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    A ja spędziłam Sylwestra z moimi Superbohaterami:D
    Małymi, ale bardzo słodkimi :D
    [​IMG]
     
  11. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Poprosiłem kolegę, żeby mi cyknął fotkę, jak już postanowiłem się wygłupić z tą karteczką. Gupol jednak, nim opanował aparat, to mnie tłum wypchał na bok. Dla wyjaśnienia - ten w czerwonej kurtce obok salonu intimissimi (no bo gdzieżby indziej), to ja. W wyciągniętej prawej ręce trzymam karteczkę.
    Uznawszy, po ściągnięciu foto na kompa, że może być niewidoczna, dodałem karteczkę z boku. Dla jasności - numer ID napisany jest odręcznie na kartce. Tej samej, którą trzymam w ręku podczas imprezy.

    [​IMG]
     
  12. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Sylwester co prawda bez Was, ale za Wasze zdrowie również wypite było ... :)
    Wasze zdrowie Farmerzy !! :D

    [​IMG]
     
  13. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.