Opinie Konkurs "like"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 25 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    jej za póltorej dnia 22 lajki uzbierałam :D zaskoczyliście mnie :) gratuluje zwycięzcom, nie wygrali moi faworyci ale ci co wygrali też zasłużyli :) fajnie ze nie było multi jak ostatnio :D
     
  2. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Gratuluję zwycięzcom:D
    Wasze teksty były świetne,czytałam z przyjemnością:)
     
  3. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Nie będę oryginalna, również gratuluję zwycięzcom, ale także uczestnikom konkursu. Przyjemnie czytało się Wasze wspomnieni a, przy okazji moje własne odżyły :)
    Chciałabym także bardzo podziękować za głosy, szczerze mówiąc nie spodziewałam się tylu lajków, tym bardziej jest mi miło :).
     
  4. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tak jak napisałem w mowie konkursowej , jeżeli item przyda się do zbalansowania gry proszę o przekazanie go na taki cel.
    Nie spodziewałem się , mega dziękuję za głosy.
    To one były tutaj zdecydowanie najbardziej cenne :).
    Za te od Farmerów , których lekko rozbawił mój post , a także tych , którzy dali lajka za całokształt ;).
    Dzięki za sporą dawkę wspomnień , emocji.
    Osobne podziękowania dla multi , że się bujały.
    Mamie , tacie , dużo dali , to dla Was.
    Siostrze przyjaciela , nieźle wprowadziła....... późno jest.
    Kolorowych.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 lutego 2016
  5. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    Dzień dobry, ja również chciałam Wszystkim serdecznie podziękować za polubienie mojej twórczości. Prace Graczy mnie rozbawiły, niektóre przywołały wspomnienia starej, dobrej Farmy. Gratuluję zwycięzcom :) Tylko trochę mało tych prac było ...
    Dobrego dnia :)
     
  6. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Dziękuję za głosy :) Dołączyłam za piec dwunasta jak to się mówi i wiedziałam ze nie mam szans a i tak zdobyłam 8 głosów!!!! Nie mniej miło było brać udział w konkursie :) To pierwszy konkurs w jakim brałam udział :)
    Serdecznie gratulacje dla zwycięzców !!! Nie odkryje Ameryki jednak nagród powinno być zdecydowanie więcej.
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Również chciałam bardzo serdecznie podziękować za oddane na moją pracę głosy. Jestem mile zaskoczona, że było ich aż tyle :) Serdecznie gratuluję wszystkim zwycięzcom (sprawdziły się moje przewidywania z czego się bardzo cieszę) :D Naprawdę super czytało się wspomnienia wszystkich uczestników :)
     
  8. Agnes89

    Agnes89 Zaawansowany

    Również bardzo dziękuję wszystkim za lajki i ze wiele miłych wiadomości na sowce. Dziękuję za gratulacje, za miłą atmosferę i za ciekawy konkurs. Wiele z prac mi się podobało, szkoda ze nagród jest tylko 5. Powinno być więcej ;)
     
    marmlada i _Grani_ lubią to.
  9. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Tęczowe strachy zostały już dopisane
    [​IMG] .... sprawdźcie w pasku.
    Jeszcze raz Gratuluję i dziękuję za "polubienia"
     
  10. etanus

    etanus Forum Pro

    Etanus tez bardzo bardzo dziękuje i jest bardzo mile zaskoczony! To zapraszam wszystkich na imprezkę!:D:D:D
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Szóste miejsce. Tuż za nagrodą. Początkowo myślałem sobie "będzie parę smętnych postów, wygram w cuglach". Na moje nieszczęście się myliłem xD
    Poziom był naprawdę wysoki i laureaci w pełni zasłużyli na nagrody. Serdecznie gratuluję. Gratuluję w ogóle wszystkim, którzy zechcieli się podzielić swoimi wspomnieniami. No i wielkie dzięki dla wszystkich, którzy znaleźli czas na czytanie naszych wspomnień.
    Pamiętajcie: do farmerów świat należy :p
     
  12. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    iwona7770, zapraszam do >Tego< wątku. Post usunęłam jako niezwiązany z tematem.
     
  13. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    To znaczy że popełniłeś błąd 8). Agitowałeś na prawo i lewo żeby wszyscy brali udział w konkursie i farmerzy Cię posłuchali :p
    Było siedzieć cichutko i ukryć gdzieś wątek konkursowy xD. Wygraną miałbyś w kieszeni ;):p.
    Gratuluję wszystkim uczestnikom :inlove:, miło było poczytać :inlove:
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Namawiałem, bo myślałem, że modka to nikt nie posłucha :D
    Niestety taktyka zawiodła xD
     
  15. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Uff... zdążyłem przed zamknięciem :p

    Gratuluję piątkowemu podium - należało się jak najbardziej. Szkoda mi tylko Zgredka, którego farmerskie Anioły Piekieł szczególnie wg mnie zasługiwały na uznanie.Ale, na ile go znam, to i bez nagrody świetnie się bawił (tak na marginesie dodam - wciągajcie go do innych konkursów - potrafi przekonać każdego).Głos dla Onki trzymałem do samego końca z nadzieją, że gdy trza będzie to przeważy szalę. Agnes - zdystansowałaś jednak wszystkich - i prawidłowo.
    .
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja bym prosił bez takiego różowego PR-u. To że dziś na obiad miałem wołowinę, nie znaczy że jutro nie będzie schabu :p
     
    MRT_Greg lubi to.
  17. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Przenosi też tyfus, malarię i hiszpankę. Ale grypa go może powalić. Bo jak świnić to na całego...
     
    -katie1234- i MOD_Zgredek* lubią to.
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wiadomo. Bo świńska ;)
     
    -katie1234- lubi to.
  19. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Konkurs zakończony, Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy, dziękujemy za Wasze opinie, wątek zostaje zamknięty.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.