Opinie Konkurs "like"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 25 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Uch - jak ja się odwdzięczę wszystkim lubikującym za lubiki? :eek:...


    S_A - wzajemnie :)


    ... Już wiem! Krecik postawi Wam kolejkę :pxD

    :music:
     
    Marrylan i toDzasta lubią to.
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    To kupczenie głosami! Ale Krecikowi nie mogłabym odmówić :)
     
    toDzasta lubi to.
  3. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Odwiedziłem ostatnio pasiekę z Niedźwiedziem. Jak się farmy nie przypilnuje, to Krecik potrafi nawet Pszczoły zbałamucić do wytworzenia odpowiedniego trunku... ale... muszę przyznać, że robią znakomity. Na tyle, że drugie słowo z cytatu trochę mną zatrzęsło. A gdy już odczytałem właściwie...
    Nawet nie wiesz jak Krecik tęskni za Krewetką. I cały czas pluje sobie w pyszczek, że przysnął gdy powinien właśnie czuwać... ;)
     
    BA_Czerwona lubi to.
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ech, ten Krecik to tylko by pił :) Jak za starych, dobrych czasów, kiedy na farmie mieliśmy swoje media, czyli gazetę FanFar :)

    Człowiek się wzrusza jak myśli ile tu się działo, ile ludzi spotkał i z iloma nadal ma kontakt, mimo tylu lat i tak nieoczekiwanego miejsca poznania się :) Nigdy bym nie pomyślała, że spotkam tu takie osoby :) Na szczęście tylko nieliczni okazują się świniami :)
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No się jeszcze zastanowię, czy jestem świnią czy nie :p

    A tak poważniej Grześ, to ten Twój podpis jest nie fair, nikt przecież nie chce być świnią, choć tak naprawdę to "smakowite " zwierzątka są :p
    I bez tego nie mam z Tobą żadnych szans :cry::p

    Ech... jak mnie czasami żal "coś" ściska, że taka uziemiona jestem nooo :cry:
     
  6. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    No świnią jest ten co nie odda głosu. Podlinkowuję siebie ale wszak chodzi o to, by zwrócić uwagę na konkurs jako taki. Ja się przeca nie obrażę, jeśli ktoś wchodząc z mojego świńskiego linka zalubikuje kogoś innego. Ważne żeby zagłosował(a) ;)

    Bo najgorzej jak ktoś nie głosował a po konkursie marudzi, że wygrał nie ten co wg niego(niej) powinien...

    A kto Cię uziemia o bogini? Dawać no go tu. Zaraz zrobimy z nim porządek!
     
    toDzasta lubi to.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Przepraszam bardzo, że się wcinam w te olimpijskie pogawędki bogów z boginiami...
    ...ale...
    ...takie sformułowanie sprawia, że nie oddam głosu.
    Można mnie uważać za "świnię", nie przejmę się tym.
     
  8. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    To kim się czujesz zależy wyłącznie od Ciebie ;) :p A na poważnie... mniej powagi, więcej dystansu, uśmiech... może być z przekąsem, z zakąszaniem, byleby bez kąsania ;)

    Świnia ma to do siebie że miesza innych z korytem, nie przejmując się konwenansami... (musiałem edytować bo zrozumiałem, że ktoś może na opak zrozumieć - pisałem o sobie :music:)
    To tu jeszcze prócz Ateny jacyś bogowie bytują? :oops: Strach się bać :eek:xD
     
    ryba4862 i godia17 lubią to.
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Po prostu - nie podoba mi się taki styl agitacji.
    Zresztą sama idea agitacji też nie za bardzo mi się podoba.
    Więc będę świnią... choć na pewno nie będę się tak czuła.
    I na pewno nie napiszę po konkursie, że powinien był wygrać kto inny - nie czytam prac.
     
    Kasialka i ajlowdisgejm lubią to.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Widzę, że temat konkursu schodzi na .....świnie, więc a'propos tych sympatycznych zwierzątek, to podsłuchałam raz lokatorki mojego uroczego, różowego chlewika. Tak sobie gaworzyły po francusku, łi, łi, łi i nagle jedna mówi do drugiej :
    "Wiesz, czasami jak patrzę na ludzi, to cieszę się że jestem zwykłą świnią" . Dało mi to do myślenia i tak po prawdzie to czasami jak ktoś powie np... o rety facet pijany jak świnia, to w sumie świnie się powinny poczuć urażone, bo przecież one alkoholu do ryjków nie biorą:pMiałam to w konkursowym poście opisać, ale oczywiście zapomniałam :cry:

    zzizzie, a gdzie Twoje ciekawe opowieści o wyniosłym ignorowaniu ? Chętnie poczytam, bo zapomniałam już wiekszość z tego, co wyniośle ignorujesz:oops::p
     
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Świnie to fantastyczne zwierzęta są, i to naprawdę nie tylko te miniaturki.
    Przede wszystkim są bardzo inteligentne, mają bodajże najwyższe IQ z tego, co się pęta po gospodarstwie (niekoniecznie mam tu na myśli również gospodarza).
    Mają też podobno kod genetyczny niepokojąco zbliżony do naszego ;)
    Chorują na Parkinsona i Alzheimera... gdyby tylko miały przeciwstawny kciuk i trochę inne struny głosowe, to kto wie, czy nie zaczęłyby nami rządzić.
    Aha, i wcale nie lubią się taplać w błocie - wolałby się wykąpać w czystym jeziorku, niestety mało kto to rozumie, więc muszą się biedne kąpać w kałuży.
    Bardzo lubię świnie :)
    Za to nie lubię agitacji ;)

    A co do wyniosłego ignorowania, to po pierwsze ja już tak po całości wyniośle ignoruję co podleci, więc nie będę nudzić czytelników nieustannie o tym zawiadamiając.
    Poza tym moje wyniosłe ignorowanie okropnie irytowało moich licznych przeciwników... obawiałam się, że ta irytacja im zaszkodzi (a ja przy okazji kolejnego bana zakoszę).
    Więc już tylko obserwuję, jak ładnie się przyjął ten zwrocik na forum ;)
     
    Kasialka i ajlowdisgejm lubią to.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Oj jak coś komuś ma zaszkodzić to już Cię nie namawiam:eek:
    Tak szczerze mówiąc to ja też zastanawiałam się czy coś tam w konkursie naskrobać, z góry juz wiedziałam że nie mam szans. Jednak jakoś tak mi się udzieliło i chociaż dla mnie ważniejsza jest zawsze jakość od ilości, to lajków czy tam lubików chciałabym zebrać tyle żeby się zmieścić w tej piątce i zdobyć taki unikatowy item. Wiem, wiem marzenie, ale co tam, marzenia nie kosztują więc przynajmniej sobie pomarzę :p
     
    zzizzie lubi to.
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja nie biorę udziału - po prostu nie mam pomysłu na jakąś fascynującą historyjkę o farmie.
    Już nie ;)
    A co do itemów, to ja nałogowo rozdaję wszystko, co uda mi się zdobyć xD
    Z takim unikatem to tylko dodatkowy kłopot, bo na pewno będzie na amen przypisany do farmy ;)
     
    Kasialka lubi to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Takie notoryczne rozdawnictwo to też jakiś cel w grze jest, ale rzeczywiście dla Ciebie wygranie itemu mogłoby się okazać bez sensu, bo pewnie wysłać się go nikomu nie da i tak szczerze to komuś miejsce niepotrzebnie byś zajęła. No ale nigdy nie wiadomo, może Tobie kiedyś coś się odmieni i inaczej spojrzysz na swoją farmę, a wtedy taki item to byłoby "Coś" ;)
     
    toDzasta i zzizzie lubią to.
  15. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    Zaskoczyło mnie ze ludzie mają jakies stare screeny, jakby od lat szykowali się na ten konkurs :D
     
    toDzasta lubi to.
  16. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Noo i nadeszły czasy, kiedy zarzucanie komuś czerpania korzyści z lajków wreszcie jest uzasadnione.
     
  17. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

  18. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Nie brałam udziału w konkursie , ale przeczytałam wszystkie prace i oceniłam te które najbardziej mi się podobały. Nie....źle to napisałam, każda z prac zasługiwała na lajka z tego czy innego powodu, ale zagłosowałam na 4 by wyróżnić najlepszych :)
    Gratuluję zwycięzcą , a wszystkim startującym dziękuję :)
     
  19. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Gratuluję zwycięzcom :)
    Wygrały prace moich faworytów i z tego się cieszę :)
    Bardzo dziękuję tym farmerom, którzy polubili moje wspomnienie :)
    Miłego wieczoru :)
     
  20. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Gratuluję zwycięzcom konkursu a Wszystkim pomysłów na prace.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.