Opinie KONKURS - 12 WIGILIJNYCH POTRAW

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 3 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Dobry wieczór :)

    wyniki postaramy się podać jutro, zgodnie z zapisem w zasadach konkursu: "Wyniki każdego z etapów będą podawane w ciągu dwóch dni od zakończenia danego etapu."

    Padło pytanie o skład jury - ściśle tajny, jurorami są wybrani członkowie ekipy, których nie będziemy ujawniać ;)
    Skoro padło już "do piór!", to ja życzę powodzenia i trzymam kciuki :)
     
    juliuszka i monia1125 lubią to.
  2. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Gratuluję opowiadania :)na szczęście zapisałam sobie oryginał :D.Szkoda , że nie możesz w związku z regulaminem konkursu uczestniczyć w całej edycji . Byłeś zdecydowanie moim faworytem ;)
     
  3. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    zzizzie... twoje najnowsze opowiadanie zwala z nog. Jestem twoja fanka, czekam na wiecej!!!!
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ojej, baaardzo dziękuję :)
    Nie wiem, skąd mi się ta Trędowata przypętała, koszmarne dzieło... ale tak świetnie pasuje do kury, prawda...? xD
     
  5. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Uśmiałem się setnie, czytając scenariusz zzizzie. Doprawdy wyborna mieszanka, z nutką dramatyzmu. Prawdziwy tragikomiczny aromat w gustownej oprawie. W sam raz na wigilijny stół
    ;)

    Zapewne tworzenie tegoż scenariusza (obawiam się nakręcenie filmu trwałoby zbyt długo ze względu na powtarzające się salwy śmiechu) było dla Ciebie równie zabawne co i dla mnie czytanie. Mając zatem nadzieję, że tak właśnie było, wraz z powracającym w drugiej odsłonie Królikiem, zapraszam do farmerskiego stołu. Będzie słodko i przaśnie. Na zdrowie!
    :D

    Pozdrawiam
    MRT
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A mnie ogromną uciechę sprawiła lektura opowieści MRT_Grega xD

    W tzw realu zdecydowanie wolałabym się znaleźć wśród twoich bohaterów, moi są tacy... hmm... dostosowani do innej grupy odbiorców 8)
    I podejrzewam, że ty też rechoczesz pod nosem tworząc te opowieścixD
     
    onkapinka, MRT_Greg oraz gosiagosia60 lubią to.
  7. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Ja też jestem pod wielkim wrażeniem i bardzo kibicuję zzizzie:) ( i jeszcze zyjątku )....czyli w takim sympatycznym marudzeniu jest największy talent i wena twórcza jakich mało. Bardzo Tobie zzizzie gratuluję!!!
     
    zzizzie lubi to.
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Uff... dziękuję bardzo :)
    Nie myślałam, że mój dramat ze sfer drobiarskich tak się spodoba :)
    To może teraz doradzicie mi, na jakim dziele powinnam oprzeć następny odcinek...?
    W grę wchodzi np Pan Tadeusz (wersja mocno okrojona, za to sam poemat przynajmniej obraca się wokół żarcia), ale też Lot nad kukułczym gniazdem (z wilkiem w roli Nicholsona, tzn McMurphy'ego oczywiście, rola siostry Ratched nie została jeszcze obsadzona), inne filmy... choć Przeminęło z wiatrem byłoby zbyt podobne do Jajowatej ;)
    Możliwości (i czasu) jest sporo - więc chętnie się dowiem, jaka przeróbka sprawiłaby największą frajdę Czytelnikom ;)
     
    juliuszka i smerf41 lubią to.
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Absolutnie "Lot..."Czekam niecierpliwie xDTak jak i na cd MR_Greg-a Cudowni jesteście :inlove:
     
    smerf41 lubi to.
  10. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Zzizzie o jakże wielce post mi się podoba...czuję bratnią czytelniczą duszę w Tobie.....może tak po bandzie i odlocie totalnym proponuję Mistrza i Małgorzatę Bułhakova....kot Behemot i Woland w roli maga - kucharza;)
     
  11. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    No zzizzie - Myślałem, że jednak wpadniesz na tytuł najbardziej rozpoznawalny na przestrzeni ostatnich miesięcy (jeśli nie lat) - tematyka może mało kulinarna ale jakie możliwości!!! Nastolatkowie będą się utożsamiać z Twoimi bohaterami, nastolatki będą wzdychać i mdleć na widok romantycznych uniesień... jednym słowem: "Zmierzch"

    :D:D:D

    gosiagosia60 - dziękuję ;)

    Pozdrówko
    MRT
     
    gosiagosia60 i onkapinka lubią to.
  12. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum



    Oj tak oj tak.... Wampiry na farmie przeciez posiadamy!!! Nietoperz Drakula moglby wystapic w roli Edwarda Cullena , a Belle Swan zagrala by jakas kaczka (bo labedzi jak dotad na farmie niet). Wilki sa, po odpowiedniej charakteryzacji , mogly by udawac wilkolaki.xD
     
    MRT_Greg i gosiagosia60 lubią to.
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja zachwycona jestem xD Nie spodziewałam się,takich literackich doznań :inlove:zzizzie ,poproszę "Zmierzch",chociaż to kontynuacja nie będzie poprzedniego odcinka...Siedzę tu i oczami wyobraźni Wasze historyjki odbieram xDPoproszę to drukiem wydać :inlove:
     
  14. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Został Ci jeszcze Zzizzie "Władca pierścieni" albo "Harry Poter".....to było by coś - dwie wielotomowe opowieści połączyć w całość:) jestem pewny,że nikt inny oprócz Ciebie tego nie potrafi. Pozdrawiam i życzę weny twórczej:)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  15. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    I chyba wypadałoby mi się wycofać z powodu zbyt wysokiego dla mnie poziomu prac szanownych konkurentek/konkurentów.
    Gratuluję wszystkim dobrej roboty i przemyślanych prac. Ja chyba się nie nadaję...
    Chociaż... może w weekend najdzie mnie ?
     
    onkapinka i gosiagosia60 lubią to.
  16. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum


    Nawet o tym nie mysl...czytalam twoja prace i tez jest swietna. Najbardziej podobal mi sie watek o trawionej przez wilka babcixD
    ...ogolnie super praca, pare naprawde dobrych kawalkow !!
    Tak trzymaj i piszzzzzzzzzzzzzz plisssssssssssssssssssssssssssss
     
    gosiagosia60 i juliuszka lubią to.
  17. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Ale konkurencja mnie zjada i trawi jak tą nieszczęsną babcię...
     
    gosiagosia60 i onkapinka lubią to.
  18. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Nie poddawaj sie! Bede twoja osobistya motywatorka, jesli chcesz.
    Powtarzaj za mna :dam rade,nie poddam sie , napisze nastepna czesc...konkurencja mnie nie zje..to ja zjem konkurencje,...zjem nozem i widelcem.. i popije sokiem ananasowym -.-
     
    grakula16, gosiagosia60 oraz MRT_Greg lubią to.
  19. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    I co? Poddasz się bo ktoś napisał w życiu więcej opowiadań? I tak chcesz skończyć po jednym kawałku? Myślisz, że ja czy zzizie nie mieliśmy pierwszego razu? (jakkolwiek by to zabrzmiało :p )? Weź się w garść bo, obiecuję, złoże podanie na MODa a potem Cię zbanuję za lenistwo!
    :D

    Do roboty!
    ;)
     
  20. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    I to jest ciekawy motyw i motywacja do kolejnych "przepisów"... Królik z nożem w plecach wbitym przez świeżo upieczonego Moda MOD_Greg (bo tak będzie to pisane na nagrobku nieszczęsnego źwierzaka) ;)

    Tylko jak tą kapustę z orzechami polaną miodem i sokiem z pomarańczy można strawić ? Pewnie osobno...
     
    onkapinka lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.