Opinie Konkurs Świąteczny

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 8 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Czy moja praca będzie brana pod uwagę? :( Miałam wcześniej ją narysowaną, tylko tak jakoś zeszło z jej wklejeniem na forum ;(
     
  2. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    No tak o mało ta ja się nie posikałam:DxDxD:cry: Już od kilku dni zastanawiałam się nad tymi pikselami i gif-ami, a że w tym temacie jestem zielona to nic nie wymyśliłam. Musisz tu częściej zaglądac i wyjaśniac podobne zawiłości:sleepy:;)
    A bardziej w temacie, w konkursie nie biorę udziału bo z moich prac mogło by ze śmiechu posikac się dużo więcej farmerów.
     
    myszulka i Nutka lubią to.
  3. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Dobry:) proszę zerknąć >TU<
     
  4. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    MRT_Greg, rozumiem że wolałbyś przesłać taką kartkę tradycyjną pocztą, do tego w 5 kopiach - po jednej dla każdego jurora. :p
    Wydaje mi się że punkt który cytujesz wyjaśnia wszystko.. :) Wystarczy przeczytać go w całości:
    "Prace mają być wykonane samodzielnie, odręcznie - nie będą brane pod uwagę prace wykonane w komputerowych programach graficznych. Wykonaną pracę należy sfotografować lub zeskanować, a następnie nadać wymiary określone w poprzednim punkcie." :)

    patrycja9922, niestety jak mówi regulamin konkursu: "Prace należy składać wg dat i godzin ustalonych na każdy z etapów. Prace zamieszczone przed, lub po wyznaczonym terminie nie wezmą udziału w konkursie."
     
  5. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    >TU< znajdziecie informacje, jakie elementy musi zawierać praca tworzona w II etapie konkursu :)

    miłego życzę ;)
     
  6. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Muszę przyznać, że elementy do pierwszego etapu były o niebo fajniejsze. Zanurzona w śniegu Renia mogła wszamać marchewkę, tudzież na przysypanej śniegiem marchewce mógł być wyryty rysunek Reni.
    A teraz?
    Najpierw musiałem się zorientować jak wygląda ostrokrzew, potem wykombinować jak na białej kartce papieru narysować przezroczystą rzeźbę, tak by była widoczna (czyli szlag trafia efekt przezroczystości - masło maślane), by na końcu podłożyć bombkę. Teraz Służby Mundurowe Odinstalowywujące Detonatory mają niezły orzeszek do zgryzienia; Gdzie umieściłem przycisk, po którego uruchomieniu cała reszta moich konkursowych rywali znajdzie się w krainie wiecznych ewentów?

    I z tym rozrywkowym akcentem mówię (a w zasadzie piszę): Miłej nocki! ;)

    Pozdrówko​
     
  7. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    @MRT_Greg - no wreszcie trochę adrenaliny;
    przycisk jest między owocami na bombce? Tak byłoby naj...
    Tak było Najs:)
    @-Bagaz- a co tam jest małymi literkami napisane przy zwierzaczku? Bo nie widzę:)
     
  8. -Bagaz-

    -Bagaz- Okazjonalny autor

    janczurka, napisane jest "proszę o gwiazdkę z nieba...i kombajn":D szczerze mówiąc Twoje kartki mnie oświeciły:)czytałam drugi raz zasady konkursu,zatrybiłam że ma być na kartce prośba o prezenty;) tylko kartkę już namalowałam...więc list z prośbą, taki skromny ,tyci tyci wcisnęłam aniołkowi:)
     
    NASTKA.BURAN i janczurka lubią to.
  9. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzień dobry
    Według regulaminu konkursu : Wyniki każdego z etapów będą podawane następnego dnia po zakończeniu danego etapu.
    Pierwszy etap zakończył się w niedzielę i nie widzę jego wyników o_O:(które powinny być w poniedziałek o_O
     
    dantic3 lubi to.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  11. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzięki bardzo :). Się schowało xD
     
  12. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    A ja zapytam ... tak może to dziwne ale jak mam rozumieć rozmiar obrazka
    który namaluję czy mogę to zrobić na byle czy,,, i powiedzcie mi proszę
    dajcie porównanie czy wielkość tak jak kartka z zeszytu jest akurat?
    czy ma być to mniejszy rysunek... jak pół kartki z bloku małego rysunkowego?
     
  13. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Witaj :)
    Nie wiem na 100% ale wydaje mi się że możesz narysować na "byle czym " - chyba najlepsza będzie kartka z bloku ...dopiero jak będziesz chciała wstawic pracę do konkursu musisz zmniejszyć obrazek do , tu wkleję cytat z zasad konkursu
    "Przedmiotem każdego etapu jest wykonanie kartki o maksymalnych wymiarach: szerokość - 800 pikseli, wysokość - 500 pikseli w formacie jpg, png lub gif (statyczny). Autorzy prac o wymiarach większych niż określone maksimum będą zdyskwalifikowani z udziału w danym etapie.

    Wiesz podobnie jak z sygnami nie mogą być większe niż w regulaminie pisze :)
    Powodzenia..:)
     
  14. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    Amber dziękuję za odzew, co prawda poczytałam czy też
    przeczytałam info niedawno... ponieważ mam dużo pracy
    w domu i czytam wybiórczo ... a interesują mnie tego typu konkursy
    bo lubię malować itd... tylko mam kłopoty z rozmiarami ,zresztą
    z sygnaturką też miałam :p Ciekawe czy teraz gafy nie strzelę,choć
    nie chciałabym....:p

    Pozdrawiam
     
  15. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    spokojnie w tym online edytorze zmniejszysz , a jak coś Ci pójdzie nie tak to napisz sowę - pomogę , wytłumaczę jak to z tymi pikselamixD..;)

    PS. W rysowaniu jestem anty talent ..w szkole z rysunków ledwo na trójkach jechałam ( chyba pani z litości mi je dawała ..:eek:)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 grudnia 2015
  16. kunegunda4242

    kunegunda4242 Naśladowca mistrzów

    mam pytanie :kiedy będą wyniki drugiego etapu,który skończył się wczoraj o 12
     
  17. allasad

    allasad Forum Pro

    bo nie wiem czy malowac 4 miejsce mam a talentu nie mamxD
     
  18. -Bagaz-

    -Bagaz- Okazjonalny autor

    maluj maluj allasad:)talent masz!
     
  19. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    Amber chciałam wiadomość napisać tutaj na forum ale chyba tutaj
    tej opcji nie ma? Wyślę sówkę ,mam już gotową kartkę....

    Niestety sowka nie dziala bo pisze ze nie ma takiego gracz....
     
    Ostatnie edytowanie: 20 grudnia 2015
  20. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Zapraszam do zapoznania się w punktacją po II etapie konkursu: ..::klik::... :)
    Bardzo przepraszamy za małe opóźnienia w przekazaniu wyników. :)
    Gratulujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w dotychczasowych etapach konkursu. Równocześnie zachęcamy do udziału w kolejnym etapie konkursu -> info tutaj: ..::klik::...:)

    EDIT:
    Jeszcze dwa słowa. :)
    Dwie prace nie zostały ocenione, jedna z powodu wstawienia pracy na forum przed terminem oraz autoplagiatu. Druga z powodu braku ID na pracy.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 grudnia 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.