Opinie Konkurs "Świąteczne tradycje"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 24 grudnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie, Farmerzy!

    Każdy kraj, region, a nawet rodzina ma swoje bożonarodzeniowe i noworoczne tradycje. Nasze farmerskie zwierzęta i postacie też pochodzą z różnych części świata, a nawet innych planet. Pomyśl, jaka tradycja może towarzyszyć ich świętowaniu, czerpiąc z dostępnej wiedzy lub puść wodze fantazji.
    • Konkurs trwa od teraz do 02.01.2024. Wyniki zostaną przedstawione w ciągu tygodnia od zakończenia.
    • Zadaniem konkursowym jest opis tradycji, która mogłaby towarzyszyć naszym postaciom w grze w okresie bożonarodzeniowo-noworocznym.
    • W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy forum farmerama.pl z wyjątkiem członków Ekipy.
    • Udział w konkursie jest dobrowolny.
    • Praca powinna być tworzona przez samego Użytkownika i nigdzie wcześniej nie publikowana. Dyskwalifikowane będą wszelkie przejawy plagiatu.
    • Ekipa forum po tajnym głosowaniu wyłoni laureatów konkursu.
    Wyjątkowo, to Laureat będzie mógł wybrać część swojej nagrody.​
    1 miejsce: 200 FL, Skrzynia neonowych zagród II, wybrana zagroda lub ulepszenie starsze niż 4 miesiące (z wyjątkiem megazagród), Boksująca modliszka (item)
    2 miejsce: 100 FL, Skrzynia neonowych zagród II, wybrane drzewo lub ulepszenie starsze niż 4 miesiące (oprócz mega drzew)
    3 miejsce: Cudowna skrzynka „Piccolo”, Skrzynia neonowych zagród II, wybrany item z eventu, który ma dedykowane miejsce na rzędzie chmur (bez dodatkowych bonusów)

    Nagrody pocieszenia:
    4 miejsce:
    Bonus do stodoły - warsztaty, kupon na kombajn (48 godz.)
    5 miejsce: Bonus do stodoły - zagrody, kupon na kombajn (24 godz.)
    6. miejsce: Bonus do stodoły - drzewa, 3 x skrzynka XXL

    Prace konkursowe prosimy zamieszczać w >TYM< temacie.

    W tym wątku możecie porozmawiać o pracach konkursowych.

    Pozdrawiamy,
    [​IMG]
     
  2. komputerowiec1997

    komputerowiec1997 Czeladnik forum

    Czy odpowiedź ma być opisem tradycji którą da się przerobić w grywalny event, czy raczej opisem wydarzenia które po prostu "dzieje się" w świecie Farmeramy?
     
  3. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Zdecydowanie to drugie. Nie wymyślamy żadnego nowego eventu.
     
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie, Farmerzy!

    Przepraszamy za opóźnienie w przekazaniu wyników. Miło nam poinformować, że wyglądają one następująco:

    I miejsce - komputerowiec1997
    II miejsce - agniecha$
    III miejsce - XxPigielxX
    IV miejsce - basia747
    V miejsce - szary_ludzik


    Wszystkim uczestnikom dziękujemy i prosimy o kontakt z pomocą techniczną w celu odbioru nagrody, koniecznie podając nazwę użytkownika na forum.​
    Pozdrawiamy,
    [​IMG]
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Super II miejsce hura [​IMG] trochę itemika żal taka pamiątka full wypas kolekcjonerska

    Dziękuję za zorganizowanie konkursu i sponsorom za fajowe nagrody :) a i wybór nagrody przez laureatów ;pomysł w dechę


    Gratuluję wszystkim [​IMG]
     
    tajger1212, tereska1108 oraz dantic3 lubią to.
  6. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    Witanko,
    W grze mam taki sam nick jak na forum.
    Pomoc techniczna to przez formularz kontaktowy?
    To okienko z niebieskim wykrzyknikiem?
     
    tajger1212 i tereska1108 lubią to.
  7. basia747

    basia747 Czeladnik forum

    Nie mogę skontaktować się z pomocą techniczną w sprawie nagrody. :(
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I chyba nie chcą przyznać nagrody :( pierwszy raz mam problem z kontaktem z pomocą techniczną eh

    do pomocy pisałam jak zawsze z okna gry
    podałam też nick
    formularz wypełniony prawidłowo a pomoc techniczna prosi o kontakt przez formularz z gry
    3 zwrotne wiadomości a ani jedna dotycząca nagród

    nie rozumiem czyli że jaki inny ? :sleepy:
     
    tereska1108 lubi to.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie wiem w czym problem, bo niewiele o tym piszecie. Trzeba się zalogować do gry (koniecznie!), a później chyba najłatwiej skorzystać z zaznaczonego na grafice przycisku (zarówno przy grze na kliencie, jak i przeglądarce):
    upload_2024-1-12_7-10-5.png

    Wiadomość musi zawierać co najmniej 140 znaków. W oknie formularza trzeba się przesunąć w dół, "udowodnić", że jest się człowiekiem i wysłać.
    upload_2024-1-12_7-14-56.png

    Nie można zmieniać adresu mailowego, który automatycznie się podstawi. Jeśli ktoś ma problem z dostępem do niego, może poprosić aby wiadomość z PT została wysłana dodatkowo na inne (korepondencyjne) konto.

    Właściwie od razu otrzymacie odpowiedź przesłaną przez automat. Trzeba poczekać na kolejną odpowiedź, wysłaną już przez kogoś z PT i stosować się do zawartych w niej wskazówek.

    Jeśli nie możecie znaleźć odpowiedzi, to trzeba przeszukać różne dziwne foldery poczty - spam, powiadomienia, oferty itd.

    I to chyba wszystko.
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Chodzi o to że
    1 wiadomość przyszła że zgłoszenie zostało przyjęte
    2 wiadomość że mam się zalogować używając swoich danych dostępowych konta to wtedy będą mogli mi pomóc

    i tej wiadomości nie rozumiem :sleepy:
    zalogowana jestem
    wysłana wiadomość z konta czyli z ikoną wykrzyknik
    podałam nick według wymagań
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wygląda na to, że system jakimś cudem nie widział, że jesteś zalogowana. Może spróbuj się teraz przelogować i wyślij zupełnie nowe zgłoszenie (całkowicie nowe z wszystkimi wymaganymi informacjami, czyli co wybierasz, nick na forum itd.). Z wcześniejszym nic w PT nie mogą zrobić, jeśli nie przyszło ze zweryfikowanego (czyli zalogowanego) konta.
     
    agniecha$ lubi to.
  12. XxPigielxX

    XxPigielxX Okazjonalny autor

    Bardzo się cieszę z III miejsca 8). Czy mam napisać do konkretnego @ w celu odbioru nagrody?
     
    tereska1108 lubi to.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wyżej BA_Marion podała szczegółową instrukcję: #9
     
  14. XxPigielxX

    XxPigielxX Okazjonalny autor

    Okej, dzięki. Przy okazji jak rozmawiamy mam problem z kontem. Od ponad miesiąca całkowicie nie działa mi opcja ,,najeżdżania'' na Farmerowy interfejs oraz ukazywania szczegółów. Przykładowo, po najechaniu na wszelkiej maści bonusy w inwenatrzu, nie ukazują mi się szczegóły. Analogicznie nie wyświetlają mi się szczegóły po najechaniu na pasek. Nie tworzyłem osobnego wątku, ponieważ nie chce robić spamu. Zapewne nie jestem jedyny z tym problemem.
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    XxPigielxX jeśli nie pojawiają się opisy to prawdopodobnie masz wyłączoną tę opcję (na poniższym obrazku pod cyfrą 14) w ustawieniach zaawansowanych.

    Ustawienia zaawansowane:

    [​IMG]
    [​IMG]


    14. Pokaż tooltipy: po włączeniu opcji widoczne będą opisy i podpowiedzi w chmurkach.

    Jak zaznaczysz przy tej opcji "wł." to kliknij Zapisz i odśwież grę. Wybrane ustawienia powinny być zapisane.
     
    XxPigielxX lubi to.
  16. XxPigielxX

    XxPigielxX Okazjonalny autor


    Wszystko działa, dziękuje Ci bardzo :inlove:
     
    SMOD_Atena lubi to.
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    no w końcu mnie namierzyli [​IMG]
    fajnie juhu [​IMG]

    Dziękuję :)
    nagrody zostały dopisane
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.