Opinie Klient Mruczki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Też zamierzam wysiewać tylko zielone jagody i do zdobycia kompletnego rzędu pnącza potrzeba 12.190 rośliny i 1.012 wypadajek (na całość + 2.650 rośliny i 220 worków).
    Wysianie 7 godz. rośliny (z wodą rośnie 5:36, z wodą i nawozem 5:03) nie powinno być problemem i jak wypadajki dobrze polecą to event do zrobienia na luzie. Taki dodatek do królowej.:)
     
  2. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Dzięki, tak myślałam, ale chciałam się upewnić :)
     
    magdusia668 i kropelka04 lubią to.
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    najpierw jeszcze sprawdzę jak lecą z każdej z eventówek, bo jeżeli z najdłuższej będą leciały dużo lepiej, to będę siała najdłuższą...
     
  4. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Ale pamiętaj, że do najdłuższej potrzeba ich najwięcej do młyna - aż 28 szt
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    pamiętam...
    najgorsza to dla mnie ta tabelka z liczbą uzyskiwanych roślin... bo odruchowo przeliczam zysk z małego pola 3 sztuki, a tu każda roślina inaczej... podejrzewam, że ktoś kto to wymyślił jest teoretykiem, a nie gra
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zwykle staram się wysiać eventówkę i dopiero martwię się o wypadajki. W przypadku tego eventu będą leciały ze wszystkiego, to można najdłuższe rośliny skracać i z pewnością uzbieramy odpowiednią ilość worków.
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    też tak robię (zazwyczaj)
    nie wszyscy mają nadmiary SN, żeby wyraźnie coś tu skrócić... a i zwykły nawóz zaraz będzie kosztował sporo... chociaż może nie, bo zostaje nam 5 łąk do produkowania qpki
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Nawet nie myślałam o skracaniu mrocznych roślin SN. :)
    Mam tutaj na myśli oprócz wody i zwykłego nawozu - upiorny bukiet oraz 2 rzędy pnącza - Noc pełni księżyca II i Marznąc na kość.
     
    magdusia668, talarek1961 oraz abc2016 lubią to.
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ale eventówka to jest roślina specjalna a nie mroczna i te pnącza i bukiet tego nie skrócą.... niestety
     
  11. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja spróbuję siać 3 razy te 7 godzinne i jeden raz na noc tą 11 godzinną. Licząc że dziennie zbiorę w sumie 3600 eventówki to powinno mi to zająć 4,6 dnia :) Wcześniej myślałem o tej krótsze ale nie zbiorę 4 razy w ciągu dnia.
     
  12. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Norbi ilość roślin w tej tabelce jest dostosowana do czasu wzrostu.
     
    magdusia668, talarek1961 oraz olgs3 lubią to.
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Przecież piszemy o skracaniu roślin mrocznych aby uzyskać wypadajki.
    Roślinę eventową już będziemy miały wysianą.:)
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    mam zamiar dostać wszystkie wylotki z eventówki, a Ty nie?
    to się nie zrozumiałyśmy, bo ja zamierzam uzyskać maksymalnie dużo wylotek z eventówki....
     
    magdusia668 i talarek1961 lubią to.
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zbierzesz 4 razy :)
    ta 7 godz. z wodą i nawozem rośnie 5:03 - to pierwszy zbiór z nocy np. o 8 i kolejne 13, 18, 22.
    Wyliczyłam, że do zdobycia gałązki potrzebne będzie 8 zbiorów. (Chyba, że tabelka jest nieprawdą ... upsss);)

    Zamiar mam taki jak pisałam - wysiać eventówkę i jak zabraknie wypadajek to będę siała rośliny mroczne z użyciem dostępnych w grze "skracaczy", o których pisałam wyżej.
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A upiorny bukiet działa na eventówkę...?
    Bo chyba dotąd nie działał :(
     
    magdusia668 lubi to.
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zuziu odsyłam do postu wyżej.
     
    magdusia668 i zzizzie lubią to.
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Aaaa jasne, zwracam honor :)
    Cóż, czasem i mnie się zdarzy czegoś nie doczytać, ech :cry:
     
    magdusia668 i talarek1961 lubią to.
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak,ale wartosci sa oparte o konta testowe i nie ma potwierdzenia czy tak bedzie w czasie eventu....
     
    magdusia668 i olgs3 lubią to.
  20. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Czegoś tu bardzo nie rozumiem...
    Fioletowe jagody mają standardowe plony, dla wszystkich rodzajów pól. Co tu może się zmienić?
    Zielone i różowe mają plony "dopalone" na wszystkich rodzajach pól, nie tylko średnich i dużych. Więc jeżeli się coś zmieni (w praktyce), to powinno dla każdego rozmiaru pola ( dla tych dwóch dłuższych badyli) i wtedy powinny się zmienić wymagania do młyna(żeby event miał sens)
    Dziwne to "ostrzeżenie"...
    Z serii jak życie utrudnić, zamiast od razu zastosować starą metodę z różnymi wkładami dla różnych roślin...

    ..........

    Miałam nie robić, ale pewnie z uwagi na królową zrobię...Ostatecznie ostrzegają tylko, że ( w moim przypadku) początkowy badyl może być trudniej rozsiać (z jakiegoś dziwnego powodu)...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.